mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
Pomocy podczas instalacji gdzies w polowie wyskakuje mi error surface dat.NIc nie wchodzi oprocz ignoruj.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 12:00 
Cytuj  
Jak ignoruje niby dalej sie instaluje ale jak che wejsc na server to wyskakuje błąd cant open data czy jakos tak


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:29 
Cytuj  
Po 1 nie wal tylu postow na raz, jak raz napiszesz to wydaje mi sie, ze wystarczy.
Pewnie gra sie zle zassala (blad spojnosci pliku) i chyba jedynym rozwiazanie jest ssanie jeszcze raz, a moze masz bad sektory na dysku.

Jak ktos chce jeszcze klucz, to niech mnie poczestuje innym kluczem. ;]


_________________
@polygamia

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:32 
Cytuj  
Zassałem drugi raz i tak samo :(


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:46 
Cytuj  
Moze masz cos z netem i np. gubi pakiety... albo idz z dyskiem i sprawdz u jakiegos kumpla ten plik, nie mam innych pomyslow. ;]


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:22 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A to już się nie skończyło przypadkiem ?


Kod:
Play Times and Dates

    * We will begin taking signups on a first come first served basis
    * Monday at 9:00am PST registration servers go live
    * Tuesday at 9:00am PST game servers go live. If you received a key and created your stress test event account you can begin playing the game
    * Friday night player event starting at 3:00pm PST and ending at 7:00pm PST. Everyone in the stress test will have the opportunity to win a closed beta account
    * Saturday at 11:59pm PST game servers close


Jeszcze nie 8)
Ale kluczyków już nie wysyłają ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 16:24 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj znowu. Strasznie klimatyczne questy. Te napisy na ekranie opisujace co sie dzieje lub co bohater czuje faktycznie sprawiaja, ze czlowiek czuje sie jak na sesji PnP.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 17:33 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pogralem dzisiaj znowu. Strasznie klimatyczne questy. Te napisy na ekranie opisujace co sie dzieje lub co bohater czuje faktycznie sprawiaja, ze czlowiek czuje sie jak na sesji PnP.


Do sesji to bym tego nie porównywał, ale jak znalazłem dwóch dobrych kompanów do robienia questów i zaczęliśmy lekko odgrywać RP to przyznaję, zabawę mieliśmy przednią. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 01:28 
Cytuj  
Czy u Was wystepuje efekt znikania oreza ? Nie chodzi o znikanie na zawsze, tylko nieraz mi sie nie wyswietla tarcza i miecz, mimo iz te rzeczy trzymam ? Blad tylko u mnie, czy znany bug ?


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:38 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Czy u Was wystepuje efekt znikania oreza ? Nie chodzi o znikanie na zawsze, tylko nieraz mi sie nie wyswietla tarcza i miecz, mimo iz te rzeczy trzymam ? Blad tylko u mnie, czy znany bug ?


Tak dosc zabawne szczegolnie jak trzymam dwureczny miecz he he

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 02:13 
Cytuj  
Podoba mi sie to co czytam, czyzby wreszcie tytuł, w ktorym nie bede stał na polu i trzaskal respawnujaych sie mobów dla expa? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 03:55 
Cytuj  
Serwery jeszcze dzialaja, ale ja juz mam dosyc na dzisiaj. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 06:44 
Cytuj  
Łihihi... wlasnie skonczylem rozgrywke ze szczochem. MMO w tym zero (ale totalnie zero) ale jako rpg z opcja multiplayer to bardzo fajne.
Takie do popykania sobie i pootwierania skrzyn, zamkow, drzwi jak BG i inne crpg, tyle, ze multiplayer.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 10:26 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
czyzby wreszcie tytuł, w ktorym nie bede stał na polu i trzaskal respawnujaych sie mobów dla expa?

Tak, bedziesz stal w instancji i trzaskal moby dla expa. Potem zreseujesz misje na wyzszym poziomie trudnosci.

Wprawdzie gralem w to sam ale uwazam, ze z ekipa moze byc faktycznie bardzo fajnie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
A ja nie dostalem keya :(
Ale mowicie, ze to bardziej znow cos na styl GW, czyli nie mmo, a taki cooperative rpg?
Crafting jest?

EDIT: eee przeczytalem gdzies wczesniej, ze nie ma PvP. Czym ta gra ma przyciagac? oO Przeciez GW odniosl sukces w 85% przez genialny tryb PvP.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 13:31 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Czym ta gra ma przyciagac?

Mozliwoscia pogrania w gre pokroju Baldur's Gate w trybie multiplayer.
Tak bardzo trzymali sie mechaniki D&D ze wyszla im specyficzna gra.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 13:49 
Cytuj  
Wczoraj jak gralem z kumplem co jakis czas byly zaciachy calego serwera, wszystko stawalo w miejscu i nie mozna sie bylo ruszyc przez np. 1 albo 2'. Pozatym jak tak sobie pogralem juz te kilkanascie godzin to dopiero zobaczylem ile gra ma duzych bugow. Chlopaki musza jeszcze ostro nad nia popracowac.

Btwa beta miala byc do wczoraj a jednak ja przedluzyli... a wiec do kiedy teraz bedziemy grac ?


_________________
@polygamia

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 13:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Wczoraj jak gralem z kumplem co jakis czas byly zaciachy calego serwera, wszystko stawalo w miejscu i nie mozna sie bylo ruszyc przez np. 1 albo 2'

Stress test. Mozna sie tego spodziewac po takich eventach, bo goscie sprawdzaja wydajnosc serwerow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 15:36 
Cytuj  
Pograłem sporo w DDO przez ostatnie dni i gra bardzo mi się spodobała, w sam raz na parę godzin grania po powrocie z roboty.

Wielki plus za dosyć różnorodne podziemia, wysoki poziom trudności (szczególnie bez kleryka) no i wszystkie dodatki w postaci pułapek czy sekretnych przejść, dla fanów CRPG tytuł marzenie.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 15:38 
Cytuj  
Tylko Baldur i taki NWN miały tryb multi, wiec nie wiem co w tym nowego (oprocz grafiki). Ja rozumiem, ze niektorzy wola single od PvP, ale Ci niektorzy bardzo czesto zmieniaja gry bo w koncu single sie konczy i co wtedy. Mnie nudził GW straaaasznie jak przechodziłem fabułe, dopiero w multi poznalem prawdziwe oblicze. A do tego GW nie ma abonamentu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.