mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:23 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Zycie cie boli ?

Twoja glupota mnie boli.

Previews i stress testy urzadza sie nie po to, zeby emulatorkowcy mieli mozliwosc pogrania sobie przez pare dni za darmo, tylko po to, zeby cos _przetestowac_. Bety sa po to, zeby w dalszym ciagu znajdywac i eliminowac bugi i niedociagniecia w grze. I to stress testy sa kulminacja beta testow, nie na odwrot.


(...)


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 20 sty 2006, 22:23 przez Atherius, łącznie edytowano 8 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:24 
Cytuj  
Jak narazie zasmiecasz Ty, Panie IMMORTEL~

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:28 
Cytuj  
Postfucker? Jakies emu-wow-lingo? Pff. Nie mamy o czym gadac, bo widze, ze bardzo ciezko do ciebie trafic, a twoje rzadkie teksty mnie raczej smiesza :\

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:39 
Cytuj  
I to jak smiesza :<

Cytuj:
21:24:19 oyci3c (1152427)
loool
21:24:53 Konrador (XXXXX)
HEHE

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
os. piszaca posty na ilosc nie na jakosc, jak ty kondziu

Tak, to widac na kazdym kroku... Nie osmieszaj sie juz wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:51 
Cytuj  
Tak jestem jego przydupasem, "obsysam" mu kule w kazdy nieparzysty dzien miesiaca.

EDIT: Ostatnio zmieniony przez Atherius dnia 20 Sty 2006 20:58, w całości zmieniany 5 razy
A Ty masz problemy z dlugoscia pindola.

EDIT2: Dobrze to normalniej. Wyobraz sobie, ze na jakims forum zbiera sie grupa podobnych Tobie idiotow. Kazdy z nich zamiast odpowiadac/spierac sie/flamowac edytuje swoj post. Zeby czasami nie byc posadzonym o postcounter-bitch. Jak wyobrazasz sobie czytanie takiego topicu?
Pewnie nie wyobrazasz sadzac po Twoich wypowiedziach w temacie, na ktory nie masz doslownie nic do powiedzenia z prostej przyczyny - gowno wiesz, ale jezdzisz z maselkiem zeby czasami nie przyznac sie do swojej ciemnoty czy glupoty.
Weś pan ić.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 22:15 
Cytuj  
Tak jak w wiekszosci wypadkow kiedy Kon wcina sie w posty uwazam to za bezsens tak tym razem trafil w sedno , drogi panie Atherius od jakiegos czasu zauwazylem ze prawie w kazdym topicu w ktorym pojawi sie twoj post zaczyna sie flame , hmm ciekawe czemu ? Odpowiedz jest prosta , nie masz zielonego pojecia o czym piszesz , bylebys cos naskorbal w topicu . Kilka postow temu napisalem ci juz dlaczego servery zostaly wylaczone a ty nadal upierasz sie przy swoim mimo iz kazda rozumna osoba przyznalaby sie do bledu i na tym zamknela ta konwersacje.

Edit: tak btw chcialbym ci jeszcze zwrocic uwage na to iz Stress Test jest z reguly PO becie a nie przed , jak sama nazwa mowi stress test . Jezeli nie wiesz co to oznacza radze zapytac bardziej zaawansowanego kolegi . To tak apropo twojego posta od ktorego to sie zaczelo . Tak wiec nie dosc ze kon wyjasnil ci dokladnie co oznacza stress test (no moze mogl sobie oszczedzic ostatnia linijka :P ) to tym razem to nie on spieprzyl ten topic.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 22:32 
Cytuj  
Cytuj:
Ostatnio zmieniony przez Atherius dnia 20 Sty 2006 21:23, w całości zmieniany 8 razy


Nice! Pr0!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 22:34 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Tak jak w wiekszosci wypadkow kiedy Kon wcina sie w posty uwazam to za bezsens tak tym razem trafil w sedno , drogi panie Atherius od jakiegos czasu zauwazylem ze prawie w kazdym topicu w ktorym pojawi sie twoj post zaczyna sie flame , hmm ciekawe czemu ? Odpowiedz jest prosta , nie masz zielonego pojecia o czym piszesz , bylebys cos naskorbal w topicu . Kilka postow temu napisalem ci juz dlaczego servery zostaly wylaczone a ty nadal upierasz sie przy swoim mimo iz kazda rozumna osoba przyznalaby sie do bledu i na tym zamknela ta konwersacje.

Edit: tak btw chcialbym ci jeszcze zwrocic uwage na to iz Stress Test jest z reguly PO becie a nie przed , jak sama nazwa mowi stress test . Jezeli nie wiesz co to oznacza radze zapytac bardziej zaawansowanego kolegi . To tak apropo twojego posta od ktorego to sie zaczelo . Tak wiec nie dosc ze kon wyjasnil ci dokladnie co oznacza stress test (no moze mogl sobie oszczedzic ostatnia linijka :P ) to tym razem to nie on spieprzyl ten topic.


Dobra przyznaje sie, ze przeczytalem wiadomosc z launchera, przyznaje sie, ze jestem zniesmaczony tym, ze mi wylaczyli wayfindera i tym, ze chcialbym, aby ten krotki beta test odbyl sie bez takich ekscesow jakie sie dzialy w trakcie stress testu, co jest normalne.
Swoj post wyczyscilem, bo na miejscu kogos innego nie chcialbym czytac wypocin tych dwoch panow, wiec niech Zychoo, albo ktos inny przywroci ten temat do porzadku.
Gralem w calego stress testa, gram w bete, ale ogolnie nie mam pojecia o czym pisze i w co gram, to tak na marginesie, wybaczcie :<. Jesli nadal sa jakies reklamacje to zapraszam na pw.
Z mojej strony eot.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 23:05 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
, wiec niech Zychoo, albo ktos inny przywroci ten temat do porzadku.

Tylko Bestia ma tu wladze.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 03:31 
Cytuj  
konrador napisał(a):
os. piszaca posty na ilosc nie na jakosc, jak ty kondziu

Tak, to widac na kazdym kroku... Nie osmieszaj sie juz wiecej.


A co na oficjalnym forum ? Ludzie pisza ze przyszli na pre-view. Chca zobaczyc gre a tu co ? Ledwo wyszli z treningowej lokacji a tworcy gry zapraszaja ich jeszcze raz do tego uroczego miejsca...

Po takim pre-view to nikt w to nie pogra jesli nie ma mocnych nerwow;) Przed chwila np zrobilem relog i zamiast w dungeonie pojawilem sie...w lokacji startowej o_O


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 10:37 
Cytuj  
Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy Sou nie mogl wrocic do questa na czas :D

- Zajebisc87*
- Co?
- Wrzucilo mnie do poczatkowej lokacji
- Jak to poczatkowej? Tam z tym statkiem i molem?
- Nom :/
- lol *błebłebłehe-heh* ^^

PS. 5min pozniej cały team lezal na zimnej, mokrej i krwiscie czerwonej posadzce wiezienia :D:D:D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:16 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Atherius napisał(a):
, wiec niech Zychoo, albo ktos inny przywroci ten temat do porzadku.

Tylko Bestia ma tu wladze.

Poza tym to chyba nie jest najlepsze podejscie.
"Potroluje, posmiece, strzele koopke. Przyjdzie moderator i sprzatnie."
Trzeba szanowac innych ludzi i ich prace.


_________________
Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 12:08 
Cytuj  
ej to ludzie napiscie kto gra i sie moze umuwimy w party i jak cos to do gildi dodam
nick wasyl silverhand
elf
scorc
server wayfinder
gildia Polish Dragons

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:38 
Cytuj  
Swoja droga dnd ma wbudowanego swietnej jakosci voicecoma (w voice trza dac enable voice itp itd)
W sumie jesli gra nie bedzie kosztowac wiecej niz 10$ za mc to moze nawet se kupie, fajne do popykania od czasu doc zasu :>

juz.

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:57 
Cytuj  
ej to jak bo tak samemu to nudno kto zrobi zemnom praty jak cos to pisac na gg 2995334

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:13 
Cytuj  
Szczerze? to mam dosc... nie samej gry, ale tego holernego sciagania na Filleplanet!!!

Sciagalem 2 razy tego zakichanego klijenta i caly czas plik jest uszkodzony. Po prostu mam juz tego dosc. Poczekam az wydadza gre, to sobie ja kupie zeby sprawdzic jak to wyglada :P

EDIT: Albo jeszcze jedna proba... mieszka ktos w Krakowie i moglby mi wypalic plytke z DDO?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:29 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Szczerze? to mam dosc... nie samej gry, ale tego holernego sciagania na Filleplanet!!!

Sciagalem 2 razy tego zakichanego klijenta i caly czas plik jest uszkodzony. Po prostu mam juz tego dosc. Poczekam az wydadza gre, to sobie ja kupie zeby sprawdzic jak to wyglada :P

EDIT: Albo jeszcze jedna proba... mieszka ktos w Krakowie i moglby mi wypalic plytke z DDO?


Moze masz cos zrypane z laczem, nie gubi pakietow ?
Ja ssalem low-res i hi-res i nie bylo problemow.


_________________
@polygamia

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
byc moze :) ale to i tak nie zmieenia faktu ze w DDO juz nie zagram, w niedziele wieczorem sie konczy event...

Co do lacza, to planuje je zmienic, bo mam dosc tych kolesi.


_________________
Obrazek

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:35 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Szczerze? to mam dosc... nie samej gry, ale tego holernego sciagania na Filleplanet!!!

Sciagalem 2 razy tego zakichanego klijenta i caly czas plik jest uszkodzony. Po prostu mam juz tego dosc. Poczekam az wydadza gre, to sobie ja kupie zeby sprawdzic jak to wyglada :P


mialem ten sam problem, ale sprobowalem zainstalowac goierke na 2 kompie i wszystko dziala. zadnych errorow itp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.