mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
Ja sie postaram dzisiaj zjawic, jak wymienie plyte glowna. Mialem pewne fajerwerki w kompie i musialem wymienic zasilacz, a takze okazuje sie ze plyta tez poszla przez te spiecie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 14:35 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ja sie postaram dzisiaj zjawic, jak wymienie plyte glowna. Mialem pewne fajerwerki w kompie i musialem wymienic zasilacz, a takze okazuje sie ze plyta tez poszla przez te spiecie.

To Szczoch zyje o_O?!?


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:04 
Cytuj  
Pogralem troche w DDO i.... kupuje na 100%
Tutaj questy sa naprawde zajebiste, bardzo podobaja mi sie powysly z zagatkami :) albo ukryte drzwi w lochach :) niestety narazie doszlem do tego lochu co sie rozwala trumny :P dalej narazie nie pogram bo mi siec szwankuje :P moze wieczorkiem, ale ogulnie wypas na maxa :P wiem ze to pod wplywem emocji, ale naprawde zajebiscie sie gra.

Boje sie tylko tego ze serwery EU i US beda osobno :(((((


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:28 
Cytuj  
Bo beda.
Ale co w tym zlego?

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:41 
Cytuj  
Sniper to posluchaj dobrej rady krzyka i nie graj w bete za duzo , content tej gry to w sumie tylko questy i przechodzenie ich jeszcze raz biorac pod uwage ze nie sa ani dynamicznie generowane i pozostaja takie same jest krotko piszac: srednio ciekawe . Tym bardziej ze robiac nowego charka trzeba bedzie je przejsc od poczatku , pamietam jak my sie podniecalismy z pieszczochem na poczatku grajac do 4 nad ranem teraz juz oceniamy to bardziej chlodnym okiem . Jak ktos ma druzyne klimaciarzy rpgowcow to nic tylko kupowac i to bede zawsze powtarzal przy ocenie ddo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 16:56 
Cytuj  
spox :) traktuje bete jako test, chce sobie kazda klase przetestowac i zobaczyc co i jak :P no i poznac podstawy gry, zeby po premierze odrazu wskoczyc w swiat :) btw konto nie jest moje, mam je przez max 2 tyg. jak kumpel skonczy sesje egzam.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:23 
Cytuj  
Zyje zyje :/
Ale w plecy i to troche zasilacz 130zl, plyta 300zl i procek (tak tez poszedl) 600zl. Ogolnie nie moglem lepiej przywitac sie z sesja...
Bede na vencie jak najszybciej jak skoncze konwertowac partycje RAIDowe na ATA.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:30 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Bede na vencie jak najszybciej jak skoncze konwertowac partycje RAIDowe na ATA.

Dobrze mieć kogoś, kto to ma za sobą ;) Tylko mam nadzieję, że powiesz, że się udało ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:00 
Cytuj  
Okie, to dzis sie jakos wsypujemy, bo nie bede biegal za randomami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:25 
Cytuj  
thill whitefusion jakby ktos potrzebowal wizarda to pisac :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 03:25 
Cytuj  
Jest ktos kto gra w bete us, poquestowal bym z rodakami :)

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:47 
Cytuj  
Koszt gry w US 50 dolców, abonament 15$ na miesiąc :)) Pewnie w Eu będzie 13-14 Euro. Mimo, że gra jest dobra, to cena zbyt duża jak na ten produkt. Sam nie wiem czy się skusić/czy nie. Nie ma kompletnie w co grać w tej chwili, więc... . Za miesiąc po premierze wypuszczają patch m.in. możliwość osiągnięcia 11 i 12 lvl. Jeszcze w tym roku dodatek-kolejne 40 $. Prawdopodobnie w dodatku m.in. nowe klasy i klasy prestiżowe. Czyli z tego co wynika płać, a my damy Ci np możliwość pogrania druidem.
Gra jest naprawdę niezła, lecz świat jest zrobiony okropnie jak dla mnie. Brak przestrzeni. Taki czat w karczmie podczas przerwy w wykonywaniu questów. Za mało jak na 15 $ na miech.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:53 
Cytuj  
czyli pewne juz ze 15$?


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:55 
Cytuj  
Na 97% tak (chodzi o US)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 13:14 
Cytuj  
Druida raczej nie , ta postac w systemie dd jest ciezka do stworzenia w grze komputerowej . To juz widac bylo w Baldurach , na pewnym poziomie doswiadczenia (bodajrze 15 czy 17) druid zyskiwal zdolnosc przemieszczania sie miedzy sferami materialnymi takimi jak sfera ognia , lodu i innnych elementow , to wymaga utworzenia kompletnych ogromnych pomieszczen ( instancji) , krotko piszac: mnostwo pracy .

abonament bedzie w eu na poziomie 8 GBP , czyli plus minus standardowy
jak za pelnego mmoga . Jak masz static tak z 10-15 ludzi to smialo mozna uderzac , ale questy sie kiedys skoncza ile by ich nie bylo a przechodzenie tych samych juz nie jest takie pasjonujace . Content musi byc streamowany szybciej niz bedzie przechodzony przez graczy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 13:30 
Cytuj  
bardzo ciekaw jestem jak to bedzie, bo powiem szczerze ze ta gra mnie interesuje jak diabli, pierwszy raz widze zeby karczmy byly tak klimatyczne :) nie wiem czemu, po prostu jest zajebiscie :P brakuje tylko mozliwosci opierania sie o sciane i siadania na krzeslach :P

Bardzo podobaja mi sie misje, tylko malo pulapek jest i ukrytych przejsc :) tz. malo roboty dla rouga. Bardzo podoba mi sie system walki, tutaj wszystko wiadomo co i jak jest liczone, czemu spudlowalismy, czemu taki dmg a nie inny, i jak skombinowac bronie zeby dawaly odpowiedni efekt, np. Shortswor w prawej rece i Rapier w lewej sprawdzaja sie dosc kiepsko, ale w kombinacji Rapier w prawej a Shortsword w Lewej, daja juz o niebo lepszy efekt :) bardzo mi sie to podoba :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 21:12 
Cytuj  
mi tez miesiac temu poszedl zasilacz plyta i proc :D


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 10:40 
Cytuj  
ja dzisiaj zainstaluje DDO :-)
możecie powiedziec na jakich serverach gracie? :D


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 4.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:21 
Cytuj  
Czy ktos ma ochote pograc w DDO? Mam konto ale po 2 dniach testowania gry zniechecilem sie i uznalem ze jednak giercowanie w DDO jest dla mnie zbyt frustrujace :)
Zatem - jestem gotowy oddac konto. Jezeli ktos z was ma ochote potestowac i sprawdzic z czym sie je DDO to niech pisze do mneina @, tam podam mu login i haslo.
Pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:37 
Cytuj  
jakby ktos gral w DDO, to chetnie bym sie dolaczyl.Moja postac to Aeiva Shadowmoon, albo przez gg 4714676


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.