mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 23:01 
Cytuj  
no to SUPER :)

wrescie ktos zrobi mmo w swiecie SG :D

bedziem mozna po skakac sobie po GW, po zwiedzac rozne swiaty oby tylko bylo takie jak w serialu :] po zdobywac doswiadczenia na
goa-uldach,
zdobywac -mzoe- awanse od zwykledo zolnierza po generala itp :)
to by bylo to :)
...bosko

kocham ten serial i RDA :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 23:18 
Cytuj  
Na szczescie swiat Stargate jest na tyle elastyczny ze niemal kazdy pomysl przejdzie :) Autorzy moga wybrac sciezke nie ta ktora znamy z serjalu :) SWG i MxO musialy byc scisle (no... mozna sie klucic o scislosc :P) powiazane z filmami, Stargate World moze byc w swiecie Stargate ale rownoleglym, wkoncu w samym serjalu mamy pelno motywow z swiatami rownoleglymi :) chciazby jeden z nowych odcinkow o nazwie Rpple Efect gdzie do SGC przyszlo pelno druzyn SG1 i po bazie krecilo sie okolo 50 Samanth Carter :) Oczywiscie MGM bedzie nadzorowal produkcje, i mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre grze :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 23:41 
Cytuj  
Kiedy doczekam sie mmorpg w swiecie Babilon 5 :/


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 09:24 
Cytuj  
nieprędko bo Babilon 5 to kupka :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 09:39 
Cytuj  
Babylon 5 fajny jest i basta, tyle, że na grę to hmm, średnio się nadaje ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Czy ja wiem czy tak średnio ? B5 ma jeden z lepszych swiatow, logicznie zbudowanych z dużą ilością potencjalnych konfliktów i miejscem na upchanie wszystkiego... nawet technomagów :)
Umieścić B5 tak zaraz po wojnie z Cieniami... kupa organizacji, rangerzy, sojusz i kupa konfliktów które zaraz wybuchną na nowo... full wypas świat pod MMO.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:40 
Cytuj  
Jakos nigdy nie mialem okazje ogladnac Babilon 5 :) slyszalem ze to jest autorstawa Gena Rodenbery i ze podobno to jest swiat Star Trek tysiace lat w przyszlosc :) to prawda?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 12:54 
Cytuj  
jak już tak rozmawiamy o tym co byśmy chcieli to ja bym chciał MMO na dzikim zachodzie. Grałbym indiancem, skalpował białasów, gwałcił dziewoje, palił całe miasteczka białych. Ehh to byłby MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:05 
Cytuj  
ja bym chcial mmo w realiach komuny , te pustki na auction house , gold na kartki , crafterzy wyrabiajacy 200% normy , ehh to byly mmo :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:48 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Czy ja wiem czy tak średnio ? B5 ma jeden z lepszych swiatow, logicznie zbudowanych z dużą ilością potencjalnych konfliktów i miejscem na upchanie wszystkiego... nawet technomagów :)
Umieścić B5 tak zaraz po wojnie z Cieniami... kupa organizacji, rangerzy, sojusz i kupa konfliktów które zaraz wybuchną na nowo... full wypas świat pod MMO.

E tam, każdy by chciał być rangerem ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Jakos nigdy nie mialem okazje ogladnac Babilon 5 :) slyszalem ze to jest autorstawa Gena Rodenbery i ze podobno to jest swiat Star Trek tysiace lat w przyszlosc :) to prawda?

Nie prawda.
I to akurat dobrze imo :)
Autorem serialu od A do Z jest J.M. Straczynski.

Mark24 napisał(a):
nieprędko bo Babilon 5 to kupka

Ciekawe czy ty w ogóle coś z niego oglądałeś ?
Bo jak dla mnie wszystkie "Losty" i inne mogą się przy B5 schować (z tego co oglądałem na razie "Battlestar Galactica" to też się na jakąś niespodziankę nie zanosi :] )

@SwenG:
Rangerem ?
Ja bym chciał być Narnem - i zabijać Centauryjczyków 8)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:02 
Cytuj  
oglądaj dalej, pierwsze odcinki BG to remake serialu z lat siedemdziesiątych więc tutaj pole popisu było mocno ograniczone. Ostatni odcinek BG Black Market - typowa zapchajdziura na kształt Fire & Water z Lost-a, a jakie różne podejścia. Fire & Water ledwo co przetrawiłem i osobiście dałbym temu odcinkowi ocenę 1, Black Market z BG oceniam na 8-9 chociaż kompletnie nic do głównego wątku nie wnosi.

B5 obejrzałem kilka odcinków i jakoś mnie nie zachwycił. Na gwrota też serial zbiera mocno średnie opinie.

Ooo już wiem dlaczego B5 mnie odrzuca:
Cytuj:
Na wstępie zaznacze że oglądne całe Babylon 5, bo w końcu sezon 3 (o ile się nie myle) był serialem roku.

Jednak jak by nie było musze oglądnąć od początku, a sezon 1 jest TRAGICZNY.
Jak pisali już inni gra aktorów jest marna, odcinki nudnawe, efekty to katastrofa i ogólnie sezon 1 jest DRĘTWY.

Ciekawi mnie więc co spowodowało że pomimo tak NĘDZNEGO sezonu 1 serial ten nie został skasowany ?
Czy był tak tani że postanowili kontynuować ?

Inne seriale jak ST: VOY i DS9 rozkrecały się po 3 sezonach ale początek był conajmiej średni.
Farek już na wstępie był dobry, a BSG to rewelacja i klasa sama dla siebie już od startu.

Niestety oglądanie B5 S1 to MĘCZARNIA przez którą muszę przejść


też zaczynałem od początku i nie dałem rady :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
też zaczynałem od początku i nie dałem rady :(

Jak ci się skończą inne tytuły to wróć na spokojnie do B5. Imho warto, ale to jest serial który trzeba obejrzeć od początku do końca.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Jak ci się skończą inne tytuły to wróć na spokojnie do B5. Imho warto, ale to jest serial który trzeba obejrzeć od początku do końca.


Czyli 5 serii + opcjonalnie: filmy tv + 13 odcinków "Crusade" 8)
I jak chcesz to jeszcze książki ...

@Mark24:
Tu masz poradnik jak się "kompleksowo" zabrać do uniwersum B5:
http://napisy.scifi.pl/modules.php?name ... icle&sid=7

Enjoy!


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:00 
Cytuj  
Przypadkiem B5 na poczatku nie ma napisu "Na motywach powiesci Gena Rodenbery" ? ogladalem kilka odcinkow ostatniej serjii na AXN, niestety nie puszczaja ich na nowo :( a w necie nie moge znalesc 1 serji.

Co do Battlestar Galactica, dla mnie ten serjal jest bomba :) na poczatku przynudzal, ale 2 sezon jest naprawde niezly, zwlaszcza podobaja mi sie odcinki jak pojawil sie Battlestar Pegasus :) (narazie na nich skonczylem)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:22 
Cytuj  
To ja tak troche OT. Ma ktos nagrane SG1 od pierwszej do piatej serii i moglby sie podzielic? (moge zaplacic, poprostu nie chce mi sie tyle sciagac) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:23 
Cytuj  
B5 nie jest na motywach powiesci Roddenberry'ego.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nieprędko bo Babilon 5 to kupka :(


biorac pod uwage ze zostal nazwany jednym z lepszych sci-fi jakie wyszly to napewno masz racje :/ .... Zastanawiam sie czy widziales calosc czy 2 pierwsze odcinki i na tym bazujesz swoja wypowiedz. Myslalem podobnie zanim nie siadlem i nie zaczolem systematycznie ogladac od 1 odcinka i teraz uwazam ze ludzie ktorzy uwazaja b5 za wyczyn nie sa bardzo w bledzie.

@SniperX - wydaje mi sie ze mylisz B5 z Andromeda.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 16:53 
Cytuj  
cczyba rzeczywiscie sie walnolem, to dlatego ze tak jak pisalem mialem maly kontakt z Babilon 5 i rownie maly z Andromeda :) chyba zeczywiscie sie walnolem :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 14:33 
Cytuj  
Mark24--> Jak podchodziłeś i nie dajesz rady przejść przez 1 sezon, to daj sobie spokój. Naprawdę.
Ten serial w odróżnieniu od większości innych, jest kompletną całością, bogatą ewolucją wszsytkich ważnych postaci (jest ich znacznie więcej niż w Trekach, Farkach itp), wielką opowieścią...
Ten cytat, który przytoczyłeś, jest jak dla mnie niepoważny trochę, bo pisał go chyba jakiś dzieciak lubiący jedynie wartką akcję i dużo eksplozji.

Zderzaq--> In the Beginning jest obowiązkowy, a nie opcjonalny imho :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.