mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 15:35 
Cytuj  
Łotrzyk w D&D to raczej support postać do rozbrajania pułapek etc ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 15:42 
Cytuj  
Zadna ale to zadna klasa nie jest solo w ddo. najlepsze efekty sie uzyskuje jesli kazda klasa do maksimum wykorzystuje swoje umiejetnosci grajac w grupie.

To jest wlasnie to co mnie straszliwie kreciw ddo. Ze to nie jest kolejny wow :>

juz.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 15:47 
Cytuj  
true :) mnie najbardziej sie Rogue podoba :P bylo ciezko zrobic pierwsze questy, ale potem w grupe bylem niezastapiony :P dual weapon i stealth rox :P

Podoba mi sie jeszcze czarodziej ale nie moge jakos wykombinowac jak wpisywac czary do ksiegi :)


Co do "wygladu kobiet" mnie sie bardzo podobaja Elfki :) zwlaszcza rude :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 15:48 
Cytuj  
Tzn. w poczatkowej fazie kazda klasa ma szanse na ukonczenie questow. Mowie o tych pierwszych oczywiscie. Natomiast im dalej tym ciezej i wtedy wlasnie wychodzi to o czym pisze Krzyk. Mozna probowac na chama robic questy ale z reguly konczy sie to niepowodzeniem.
Licze tylko na to ze w momencie pojawienia sie retail'a kupia go osoby faktycznie zainsteresowane rpg'owaniem a nie bieganiem na oslep i waleniem we wszystko co sie da.
DDO przypomina troche NWN w wersji online z tym wyjatkiem ze questy sa o niebo lepiej przemyslane i przygotowane.
Ot wsio

[Jedyne co mnie zastanawia to ze nie spotkalem jeszcze rouga ktory bylby w stanie disable'nac pulapke. Jakakolwiek :-) Zawsze wybucha mu prosto w gebe :-)]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 17:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
[Jedyne co mnie zastanawia to ze nie spotkalem jeszcze rouga ktory bylby w stanie disable'nac pulapke. Jakakolwiek :-) Zawsze wybucha mu prosto w gebe :-)]


A to juz wina pulapek a nie lotrzykow....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 17:31 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze gra jest tak skonstruowana zeby odpowiednia klasa z odpowiednim skillem byla w stanie dac sobie rade z przynajmniej niektorymi problemami. Ale sam sprobuje i sie przekonam na wlasnej skorze :-)

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 19:15 
Cytuj  
Mam problem z logowaniem. Wpisuję hasło i login i wyrzuca mi:
Obrazek
Czyżby login serwer padł, czy tez może robię coś nie tak ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
Wyglada ze cus jest nie tak, w grze przed chwila ba pierwszym serwie bylo 200 osob tylko.

juz.


Posty: 29
Dołączył(a): 2.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 20:09 
Cytuj  
Tez raz tak mialem, ale samo przeszlo oO
Jak cos to pisac
Server: Lyrandar (ten pierwszy)
Imie: Adharion Dranor (/tell Adharion)
Rasa: Elf
Klasa: Wizard
Poziom: 2 rank 1

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 20:57 
Cytuj  
Ja tam pogram jeszcze chwile rouge' i czekam na retaila. Nie bede sobie psul zabawy :-)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 23:46 
Cytuj  
Bo jak sie tworzy rouga to sie z gory powinno zalozyc ze bedziemy scoutem druzyny :) i nie stawiac na skille bojowe, tylko na Listen, Search etc. wtedy pulapki beda dawaly sie rozbrajac :P mnie jeszcze zadna nie wybuchla :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 01:37 
Cytuj  
@up
Ciekawe, pomimo ze mam 4 za skill +2 za Int to i tak czesto pulapki mojej postaci wybuchaja; mam jeszcze od nie dawna dodatkowo +3 przez 20s.
Zreszta granie postacia od ktorej jedynie czego sie oczekuje to rozbrajanie pulapek jest "srednio" ciekawa...zreszta "spammowanie" q rowniez....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:38 
Cytuj  
Hm to zalezy jak zrobisz ta postac.
Poza tym rouge oprocz wylaczania pulapek, otwiera zamkniete drzwi, chesty, znajduje ukryte przejscia.
Na wyzszych levelach dochodza do tego rowniez melee skille jak np. SAP.
Z wysokim dexterity mozesz uzywac ranged weapons.
DDO to nie WoW gdzie miales rouge'a ktorym killowales wszystko dookola.
Tutaj jego zadanie jest troche inne i jesli wybierasz ta klase to wiesz na co sie decydujesz.

Ja po zdobyciu 1 enchanta mam w sumie 11 w disable device.
Przetestuje efekty w grze po poludniu :-)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:55 
Cytuj  
Mam pytanie. Jak myślicie, żeby pograć w D&D Online na full detalach GeForce 6800 wystarczy? Mam obecnie Ati 9600 Pro i ledwo moge grać na medium !

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:08 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@up
Ciekawe, pomimo ze mam 4 za skill +2 za Int to i tak czesto pulapki mojej postaci wybuchaja; mam jeszcze od nie dawna dodatkowo +3 przez 20s.
Zreszta granie postacia od ktorej jedynie czego sie oczekuje to rozbrajanie pulapek jest "srednio" ciekawa...zreszta "spammowanie" q rowniez....



zle mnie zrozumiales :) nie "Granie postacia od ktorej sie czegos oczekuje" ale "Granie postacia ktora jest przydatna w Teamie" Ja stawiam na sluch, wzrok, zrecznosc i stealth. Dzieki temu wchodze do pomieszczen i rozpoznaj jakie potwory sa w pomieszczeniu, czy sa pulapki, ukryte drzwi etc.


rashiell napisał(a):
Mam pytanie. Jak myślicie, żeby pograć w D&D Online na full detalach GeForce 6800 wystarczy? Mam obecnie Ati 9600 Pro i ledwo moge grać na medium !


Ja mam GF 6600GT wszystko ustawione na full (za wyjatkiem AA ktore mam na x2) i dziala bez problemu, jedyne co odczuwam to lagi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:20 
Cytuj  
Nie wspominajac o dmg jaki sie zadaje stojacym tylem przeciwnikom :-)
Uwielbiam zabijac spiace koboldy ^^

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:35 
Cytuj  
Potzrebuje kluczyka jak kto ma bardzo bym prosił o wysłanie na miala [email protected]


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:54 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Bo jak sie tworzy rouga to sie z gory powinno zalozyc ze bedziemy scoutem druzyny :) i nie stawiac na skille bojowe, tylko na Listen, Search etc. wtedy pulapki beda dawaly sie rozbrajac :P mnie jeszcze zadna nie wybuchla :P


listen , spot , search sa akurat do zastapienia przez inne klasy , to czego sie nie da zastapic to disable traps i open lock i w to trzeba ladowac ile sie da . Ja na przyklad jestem wyskilowany na open lock (20 modded skill , rogue na 4 levelu , halfing) i disable (16 modded skill) , trzeba przyznac ze mialem szczescie do gear i sypalo mi sie sporo + disable device ,+ open lock , dzisiaj nawet grupa odstapila mi gloves + 3 open lock :)

na dmg stawiac nie ma wiekszego sensu bo ddo to fast paced hack and slash i nie ma czasu wchodzic w stealth i backstabowac mobki , od dmg to sa nukerzy : sorc/wiz / barb/ranger . Mozna by wziasc halfinga i isc w throwing ale ...po co

im wiecej gram rogusem tym bardziej mi sie podoba


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 18:46 
Cytuj  
Po to zeby miec jeszcze wiekszy fun ;-p
Poza tym nie wiem jak pozniej ale na poczatku ranger nie jest wcale taki killer :-)

fast paced hack and slash tego tez nie zauwazylem jak robilismy questy z krzykiem. Mysle ze to raczej zalezy od tego jakie sie questy robi i z kim.
Mozna oczywiscie przebiec calego dungeona bez zwracania uwagi na cokolwiek ale imo w tej grze nie o to chodzi i nie na tym to polega.
Ale jak zawsze kazdy gra jak uwaza i po swojemu.
Mi sie nigdzie nie spieszy i dlatego nie zgadzam sie z przedmowca.
Hack and slash to jest Dungeon Siege ;-p

Throwing tez jest ok ale to zalezy od tego w jaki sposob chcesz grac rougiem. Dlatego na razie mam dylemat czy melee czy ranged rouge.
Ot wsio


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 18:48 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 18:47 
Cytuj  
Serwer RFO na którym mam main chara leży, więc postanowiłem sobie ściągnąć klienta DDO, żeby zobaczyć, jak będzie u mnie chodził i co ogólnie sądzić o rozgrywce...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.