mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:33 
Cytuj  
ja jeszcze dodam ze ewntualnie moge grac Accretia ale to najwyzej jako second har :)

Juz to proponowalem na forum o RF Online, ale tu tez o tym wspomne, proponuje by wybrac kazdy serwer dla innej rasy, przykladowo koscie z Accretia beda na 1, Bellato na 2 a Cora na 3, w ten sposob bedzie mozna grac razem na tych samych serwach i tymi samymi frakcjami, jak wiemy mozemy wybrac jedna frakcje na serwer


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 20:51 
Cytuj  
No to sorka za ten moj bład :oops: pokickaly mi sie dolce z Euro :P
Teraz pytanie do graczy, i do postu pana SniperX :
czy mozna na 1 serwerze uzywajac 1 konta grac kazda z ras ? tzn, cos ala diablo - mozemy stworzyc kilka roznych postaci. czy 1 konto - 1 rasa - 1 postac ?


_________________
...życie nie po to jest by brać...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:47 
Cytuj  
na jednym serwie mozna grac tylko jedna rasa, wybierasz serwer, tworzysz postac i mozesz zrobic 3 postacie ale tylko w tej jednej frakcji, na szczescie serwerow jest kilka :P wiec problemow z graniem roznymi frakcjami nie ma :P

ps. Panami to byli moi przodkowie na Kaczynie :P gdyby nie upadek monarchi w polsce moglbys zwracac sie do mnie per Pan :P ale skoro nam to upadlo to nie Panuj mi tu :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 01:21 
Cytuj  
odradzałbym granie na 1szych dwóch
powód jest prosty: wszelkie eventy na serwerach rozpoczynać się będą po kolei
zatem np. 17:00 na spirit, 18:00 na water, 19:00 fire itd
uczestnicy bety wspominali aby chip wars miało miejsce w różnych godzinach na różnych serwerach, tak, aby każdy mógł wybrać ten, na którym bedzie mógł w nich uczestniczyć - nie wiem czy podawano już te info na forach ( na witrynie RFo nic o tym nie ma)

nie spodziewałem się że aż tylu "ramoli" :P zainteresuje się RFo
miałem odpuścić ze wzgl. na zbyt wysoką cenę ... ale pokombinuję, może się za 1-2 miechy wyczaruje jakaś dotacja z kapelusza :)

co do serwerów jak znajdę więcej informacji to zarzucę

edit: "ramoli" nielubiących grindowania :wink:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:19 
Cytuj  
Witam

Zapewne bede grac Cora spiritualist/summoner na UK serwerze. Spirit (tradycyjnie najbardziej zaludniony serwer) juz jest lekko przeladowany Cora wiec jak ktos lubi wyzwania i sojusze acc+bcc (i tak w pupe 90% czasu jak to w becie bylo) to zapraszam na spirita

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:07 
Cytuj  
cwaniuro
zważywszy że 90% cora to spiritualiści czy tam summonerzy - w każdym bądź razie najmocniejsze postaci w RFo
to na dodatek 2/3 graczy to cora - nie było się co dziwić że pozostałe rasy zaczęły zbierać baty


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 13:37 
Cytuj  
Grajac nie zauwazylem zeby wiekszosc (nie mowiac o 90%) cora to spirytualisci byli, jakby nie patrzac nawet warriorzy moga rzucac mocne tier1 zaklecia a dwa solo spirytualista ma male szanse z rownowaznym lvl bell lub acc wariorem/rangerem. Dopiero zamiana w summonera sprawia ze szanse sie wyrownuja a grupa i taktyka sprawia ze ta postac moze siac zniszczenie. Zapewne niedlugo i podobne metody opanuja bell i acc. Zaczynajac, bedac zielonym, bete w rfo nie mialem pojecie ze spirytualisci sa tak mocnymi pozniej postaciami. Co do zbierania batow to duze znaczenie ma postawa race lidera - w Cora Kira robila tyle wrzasku na race chacie ze ciezko bylo usiedziec w miejscu i wszyscy rad nierad szli do boju :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
Czy ktos gral na becie tyle b mogl napisac cos wiecej o clasach bo jest ich dosc sporo, a zapewne kazda ma jakies plusy i minusy, moze ktos zna i moze napisac cos wiecej bo opisy na stronach www sa znikome.

Accretia:
- Punisher
- Assaulter
- Merenary

- Striker
- Dementer
- Phantom Shadow

- Scientist
- Battle Leader

Bellato:
- Berserker
- Arsman
- Shield Miller

- Hidden Soldier
- Sentinel
- Infiltrator

- Wizard
- Astralist
- Holy Chandler

- Armor Rider
- Mental Smith

Cora:
- Templar
- Guardian
- Black Knight

- Adventurer
- Stealer
- Assassin

- Warlock
- Dark Priest
- Grazier

- Artist

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:26 
Cytuj  
klasy różnią się tylko skillami które otrzymujesz po zmianie klasy + odpowiedni bonus (np +x hp/fp po zmianie klasy, bądź dodatkowe kilka max range/force/shield/itp PT)
skille masz opisane pod: http://rfo.askterix.com/race.php (klikasz na danego skilla i lecisz)

nie wiem skąd wziąłeś nazwy klas, z witryny cm ? sa to zmienione ostatecznie nazwy, bo kilku nie kojarzę :/

z ciekawostek, w giga update final wprowadzono dodatkowego robota w rasie accretia
http://www.funpic.hu/files/pics/00023/00023748.jpg


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 15:44 
Cytuj  
lol...super robocik, a odnosnie skili/class, chodzilo mi o praktyke, jak sie gra dana clasa i co w niej jest dobre lub zle.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 17:28 
Cytuj  
Celownik mam myszką czy jak w wowie klikam i samo sie walczy?
Czy ta gre bede mogł kupić w polsce,w sklepie internetowym albo empiku?


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 17:39 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Celownik mam myszką czy jak w wowie klikam i samo sie walczy?
Czy ta gre bede mogł kupić w polsce,w sklepie internetowym albo empiku?


Standartow jak w WoW czy L2, czyli naciskasz cel i atakujesz skilem lub poprostu klikasz na celu.
W polsce raczej nie bedzie dostapne bo pytalem wszystkicj "wielkich" dystrybutorow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 18:03 
Cytuj  
No to jaki Serwer bo jutro paczki sie spodziewam !!

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 18:03 
Cytuj  
Cos w cd-actionie nienajnowszym znalazlem ze chyba wydaza w polsce.a naprzykład na ultimie nie będzie?Pograł bym sobie tym hobbitem w mechu hehe.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:10 
Cytuj  
Ja jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi od kolesi z Ultimy :har:
Ale tak na moje oko to beda mieli RFO w ofercie, bo pregladałem ostatnio ich asortyment platnych MMO, to napotkałem taki tytół jak np. City of Heroes, którego normalnie nigdzie sie w sklepie nie dostanie, czy tez juz klasyczna Ultima Online (bardzo zadko mozna to gdziekolwiek w polsce dorwac.)
w najnowszym CDa jest artykół o RFO ? uuu, chyba bedzie trzeba kupic 8)
pozdrowki !

moze by tak stworzyc listę graczy ktorzy na dzien dzisiejszy deklarują sie zakupic w najblzszym czasie i grac w RFO ?


_________________
...życie nie po to jest by brać...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:19 
Cytuj  
@up
ciekawy nick :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:34 
Cytuj  
yuri napisał(a):
moze by tak stworzyc listę graczy ktorzy na dzien dzisiejszy deklarują sie zakupic w najblzszym czasie i grac w RFO ?


Na poczatek mogli by nam zrobic osobno dzial dla RF Online bo w jednym temacie ciasno, a materialow do "omowienia" jest duzo :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 20:18 
Cytuj  
napotkałem taki tytół jak np. City of Heroes, którego normalnie nigdzie sie w sklepie nie dostanie

http://www.gram.pl/gra.asp?id=328

UO jest dostepne na pewno w TimSofcie... Pewnie w paru innych sklepach takze.

Poza tym ->
viewtopic.php?t=18042&start=0

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 20:28 
Cytuj  
Napisałem ze w nienajnowszym cd-action był newsik hehe


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 20:58 
Cytuj  
konrador napisał(a):

Dzieki, przyda sie ;]


_________________
...życie nie po to jest by brać...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.