mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:43 
Cytuj  
Wlasciwie thread mozemy zamknac bo juz mamy calkiem zgrana druzynke :>

juz.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 16:56 
Cytuj  
Ja też planuje w tą gre pograc. Specjalnie dla niej wymienilem grafe z Ati 9600 PRO przesiadłem się na na GeForce 6600 GT.

Godziny grania ..standardowo po pracy tj. od 16 do ... no do czasu az zaczynam przysypiac przy kompie.

Postac: mag lub palladyn (chyba bardziej palladyn)

Mikrofon posiadam...i nawet uzywam

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 19:20 
Cytuj  
no ja tez se chyba kupie DDO...

klasa: paladyn albo rouge, ale moze mag ;p

godziny.. pon-pt od ~15 do znudzenia, weekendy roznie..

mikrofon mam.. :)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 09:29 
Cytuj  
Nie chcę zakładać nowego tematu więc postanowiłem kontynuować w tym wątku. Co myslicie Panowie o załozeniu wiekszej polskiej gildii ? Z tego co widzę po innych tematach dotyczących D&DOnline sporo osób zadeklarowało chęć grania w tą grę. Zostaje jeszcze kwesti wyboru servera.

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:35 
Cytuj  
Nie ma sprawy. Pewnie kazdy jest za , ale nazwa musi byc jakas madra i najlepiej zaczerpnieta z D&D. Bo troszke juz gralem z polakami i wiekszosc gildi/klanow posiadaly nazwy " Polacy" itd.

Teraz tylko pytanie , skad zamowic aby gra przyszla na czas :P

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:07 
Cytuj  
Jeżeli żaden polski wydawca nie zdecyduje się na sprzedaż gry to osobiście będę zamawiał giere na

http://www.gameseek.co.uk/pd/PCxa1bzj5xtnf/Dungeons-and-Dragons-Online--Stormreach

Sprawdzony sklep, bez problemu wysyłają do Polski. Koszt łącznie z opłatą za przesyłkę [do Polski of course] wynosi £ 29,98 czyli coś okolo 166 zł.

Jeżeli ktoś zna inne sprawdzone sklepy gdzie można będzie kupić D&DO to proszę o linki.

PS. Co do nazwy gildii zgadzam się , powinna być klimatyczna tak jak i ludzie którzy w niej się znajdą (przynajmniej w minimalnym stopniu)

PS1.Znalazlem jeszcze jeden sklep z niższą ceną.
http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=PC&title=688805&id=0&adudisc=y&who=&cpage=1&pa=prod&add=688805
Wychodzi coś okolo 137 zł

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:25 
Cytuj  
Aha.. prawdopodobnie jeśli trzeba będzie jadnak kupować giere za granicą to kupię z 2 pudełka więcej z myślą o osobach, które nie mają karty kredytowej
. a które chcą pograć sprzedając oczywiście w cenie zakupu ..ale o tym później.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
Aha.. prawdopodobnie jeśli trzeba będzie jadnak kupować giere za granicą to kupię z 2 pudełka więcej z myślą o osobach, które nie mają karty kredytowej
. a które chcą pograć sprzedając oczywiście w cenie zakupu ..ale o tym później.

A w ogóle to o mozliwosci kupna DDO jest już topic na forum
viewtopic.php?t=18014


(jakby ktoś szukał manuala do gry to jest tu do sciągnięcia)
http://ddoimages.turbine.com/files/26/01/77/95/811.pdf

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 12:13 
Cytuj  
Luke use the 'edit' power. :)


_________________
@polygamia

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 00:34 
Cytuj  
Przed paroma chwilami zamówiliśmy w 7 osób (znajomi z jednego serwera WoW) gierki dla siebie - bedziemy grać razem i z checia z kimś sie zkumplujemy, żeby było weselej. Kompania szalona, otwarta na ludzi (i na elfy), doświadczona wielomiesięcznym siekaniem w WoW i juz tym znudzona, szukająca odmiany, także wieloletnie doświadczenie w papierowych RPG.

No to do zobaczenia :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 13:32 
Cytuj  
Do gry dołączą lada dzień mam nadziej jeszcze 3 osoby [ja i 2 moich znajomych 32+ lata]. Lada dzień bo wszystko w rękach polskiej ultimy.pl w sumie sam się sobie dziwię, że poszedłem niby na skróty i zakupiłem tą grę w Polsce :) Póki co piszcie jaki serwer będzie oblężony przez populację mmorpg.pl. Pozdrawiam i liczę że spotkamy się w klimatycznym świecie DDO.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:11 
Cytuj  
A tak wogóle, to czy na forum powstanie osobny dział dotyczący D&D?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 15:07 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
A tak wogóle, to czy na forum powstanie osobny dział dotyczący D&D?


W momencie wiekszego zainteresowania tytulem, nie bedziemy tworzyc sezonowego dzialu. W przeszlosci pojawialy sie takie zapytania, a tworzone podfora tracily zainteresowanie uzytkownikow w dosc krotkim czasie.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 16:11 
Cytuj  
Mozna tez usunac martwe dzialy np. ac2, chociazby ze wzgledu na to, ze ta gra juz zakonczyla swoja oficjalna kariere. ;]


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 16:37 
Cytuj  
Ze znajomymi gramy na Lyrandarze.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 17:45 
Cytuj  
gif TANK!

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 18:03 
Cytuj  
Znaczy sie Beast , powiedzmy , ze moderatorem musi byc ktos kto ma gre i wiec cos o nie i o DnD 3.5 :) Poczekamy chwile , jak nikt sie nie zglosi to macie moderatora

Czekam az gre mi przyjdzie :)


Posty: 1
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 19:17 
Cytuj  
Takze czekam na pudełko :)
Będe grał elfka sorcerorem a mój kumpel najprawdopodobniej warriorem
skoro krzyk juz zapoczątkował to także wybieram serwer Lyrander - może bedzie to nieoficjalny serwer dla nas polaków 8)
Do zobaczenia w grze

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 19:45 
Cytuj  
W zwiazku z tym, ze nie ma zadnego forum poswieconego ddo, ludzie chcacy podyskutowac nie maja swojego miejsca w sieci, mam dla was cos milego. ;]

Cytuj:
Makhet oraz posoka, odpowiednio moderator oraz administrator pierwszego, polskiego forum gry D&D Online : Stormreach zapraszają w nasze skromne progi!

Dziś, 3 marca 2006 miała miejsce europejska premiera tej obiecującej gry. D&D Online to nowatorski MMORPG nastawiony na grę drużynową i wykonywanie zleconych ‘questów’, przetykane odpoczynkiem w karczmach i rozsławianiem swojego imienia. Główną różnicą pomiędzy D&D Online, a innymi MMORPG jest oparcie na systemie D&D, a dokładniej nowym, smakowitym świecie Eberron jak i całkowite zrezygnowanie z punktów doświadczenia otrzymywanych za zabijanie potworów!

Po szczegółowe informacje odsyłam na następujące strony :
Oficjalna strona gry : http://www.ddo.com/
Oficjalna europejska strona gry : http://www.ddo-europe.com/
Pierwsza (angielskojęzyczna) recenzja gry : [url]http://pc.gamedaily.com/game/review/?gameid=2444][/url]

No i oczywiście pierwsze, chwilowo jedyne, a co za tym idzie najlepsze polskie forum D&D Online - http://www.ddo.fora.pl.
Nie jest to forum klanowe, ani forum gildiowe. Za cel postawiliśmy sobie konsolidację raczkującej polskiej sceny DDO, ułatwienie polskojęzycznym graczom kontaktu, zebranie fanów gry w jednym miejscu. Zaproszenie kierujemy do każdego, kto chciałby znaleźć po prostu dobrych graczy, których styl gry odpowiada jego, lub jej oczekiwaniom. Z góry też zaznaczamy, że D&D Online : Stormreach to nie jest ani wariacja the Sims, ani Diablo, lecz nowy standard w dziedzinie MMORPG, niejako narzucającym grę drużynowa oraz wczucie się w postać, oferując wiele interesujących aspektów oraz ciekawy, swieży świat.

Docelowo na forum będzie można rozmawiać o :
- najnowszych plotkach, wiadomościach, etc na temat D&D Online,
- dostępnych questach, problemach z nimi związanych, etc
- jak skutecznie zbudować postać i przystosować ją i do odgrywania i do walki
- będzie oczywiście dział na screenshot’y z dokonaniamy naszych śmiałków
- porady i sugestie na temat odgrywania i wczucia się w postać
- informacje na temat świata Eberron
- ogłoszenia wszelakie, w tym dział o gildiach i drużynach

Zapraszamy do współpracy i dobrej zabawy, w końcu po to służą gry.
Makhet i posoka.


_________________
@polygamia


Posty: 5
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:50 
Cytuj  
Witam,
No ja też dołaczam do tego juz sporego grona :) własnie gameseeker wysłało mi grę !

Bede grał prawdopodobnie wojownikiem, moooże cleric ... ale raczej czysty brutal :)

Pozdrawiam !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.