mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 19:04 
Cytuj  
updatnolem dla porownania z orginalem :P jak mozemy zaobserwowac jest to idealne odwzorowanie wnetrza statku typu Galaxy, autorzy nie moga znowu na duzo sobie pozowlic z wymyslaniem nowosci jesli chodzi o wnetrze :) invencja beda mogli sie wykazać przy nowych statkach, bo takowe powstana (akcja STO umiejscowiona jest 20 lat po wydarzeniach w ostatnim filmie z serii Star Trek - Nemezis)


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:15 
Cytuj  
yawn.
DDO - gra dobra jeżeli masz stała ekipę z która mozesz grac codziennie. inaczej sensu nie ma.
RF Online - Lineage2 z dodanym SciFi = nie dziękuje. :-)
Jedyna gra MMOG która mnie zachwyciła był Neocron :-) ale to dawno i nieprawda. :P
Szkoda że nie zrobią jakiegoś dobrego MMOG w świecie SciFi.
Przynajmniej ja nic nie widziałem ciekawego. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:23 
Cytuj  
Ciekawe czy z DnL cos dobrego wyjdzie i co najwazniejsze kiedy, a to na co czekam najbardziej ( nie znajac zadnych szczegolow o grze ) to LOTR, ktory jak narazie tylko po skrenach i klimacie zacheca, ale kiedy to wejdzie to nie mam pojecia :(
Ciekawe czy DDO nie jest poligonem dla LOTR :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 18:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ciekawe czy z DnL cos dobrego wyjdzie i co najwazniejsze kiedy


na mmorpg.com jest informacja ze 1 kwietnia 2006. Sama gra zapowiada sie ciekawie, moze grafika nie wciska w fotel ale pewne rozwiazania sa bardzo interesujace, wklejam dla ciekawych i leniwych ze strony Dark & Light :

-------------------------------------------
- Discover the first unique MMORPG world:

* No zones, no loading time, all Dark and Light players within the same world
* A complete, original and easy-to-use automated transportation and warp system
* A medieval world of 15 000-square-mile of land (not including seas)
* A strong emphasis on immersion thanks to a horizon view up to a distance of 30 miles away.
* Fly in the air without restrictions with your own dragon, glider and parachute
* Choose to explore whenever you want, no need to fight on a daily basis.
* Hot spot management system: wherever you are in the huge world of DnL™ , you can call for or be asked for help to conquest, fight, defend.


- Experience an unprecedented immersive environment :

* Dynamic and unique weather management: a DnL™ day is 84 minutes...take time to watch sunrises, sunsets, the Milky Way and constellations!
* 480 days per year, with 4 seasons: real-time weather changes from snow to rain, to beautiful sunshine.
* One sun, two moons and a constellation management system that changes according to the time of the year, and has influences upon crafting!
* Global ecosystem: some monsters feed upon others, crop fields grow according to the seasons…
* Original soundtrack : more than 12 music tracks, 1h30 of captivating music


- A new medieval fantasy MMORPG where game design led to strong requirements: a game with a long lifespan, and advanced management options

* An immediate sensation of freedom thanks to the unique world
* Entirely dedicated to evolve according to gamers in-game decisions and strategies: DnL™ game rules will allow gamers to manage their own DnL™ storyline, create their own events to set their plans of conquest or fortresses attacks.
* Six main game-play systems devoted to perpetual evolution through gamers’ actions
* Fortress attacks governed by an open time-line per realm
* Warrior NPCs you may hire to fight for you
* Choose the Bandit Mode; become a soldier of fortune with an enhanced experience, but many risks at hand!
* A deep storyline that allows rich and varied game options and opportunities
* A Game-mastering team in five languages entirely dedicated to enhancing the role of players in a truly interactive scenario: English, French, German, Spanish and Italian


- Master DnL™ while experiencing two evolving axies for every character: combat and social:

* Choose whether you wish to specialize or not, in harmony with skill trees for every character
* Rich career paths: choose between specialization and versatility
* A political organization that allows you to become a lord, baron, count, duke, and even the king, by bargaining, negotiating… and being smart!
* Trade skills and jobs are set up to allow you to develop your character without having to fight on a daily basis
* A new resource discovery process
* The combat system allows you to assault a fortress or to besiege sources of mana


- Introducing a deep and addictive storyline

* 13 realms: three non-PvP kingdoms, ten kingdoms to conquer (PvP allowed)
* 12 races, 14 classes, 27 equipment slots per character and many specific slots per skill
* The Gods’ history and characteristics are the roots of the Dark and Light universe. They create their race’s respective background and, according to Human beliefs, they influence races actions and choices, both in combat and craft


- Technical features

* 300 000 polygons rendered per frame for the landscape, thanks to the exclusive Mafate™ 2.0 engine
* EAX™ support and 7.1 compatible
* Tree rendering enhanced by Bionatics™ technology
------------------------------------------------
Pozdrawiam

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:37 
Cytuj  
Tak, tak. A w niusach nadal dostepny jest caly duzy topic nt. DnL, tych wszystkich featuresow, wspanialego dzwieku itp. Do premiery miesiac-dwa, a od wyjscia SoG zmienilo sie niewiele - 2-4 niewielkie patche? Nie wiem, na co te francuziki licza, ale kaske za pre-ordery juz maja - wp.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 21:30 
Cytuj  
Zapisy na bete Warhammer Online :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 3
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 22:57 
Cytuj  
Zapisałem sie na te beta testy, ale cos widze ze nikłe szanse sa jezeli losuja 5 osób, szkoda bo chcialem sprobowac :har:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:18 
Cytuj  
TooRtleS napisał(a):
Zapisałem sie na te beta testy, ale cos widze ze nikłe szanse sa jezeli losuja 5 osób, szkoda bo chcialem sprobowac :har:


Nom ja też sie zapisałem ale szanse jak wpomniałeś sątu nikłe ehh a moze sie uda a moze nie .... FAK . :-? :o :o :wtf:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:19 
Cytuj  
TooRtleS napisał(a):
Zapisałem sie na te beta testy, ale cos widze ze nikłe szanse sa jezeli losuja 5 osób, szkoda bo chcialem sprobowac :har:


ale przeciez losuja co miesiac wiec bez obaw...moze w roku 2091 sie uda ze i nas wylosuja :o :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:21 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
TooRtleS napisał(a):
Zapisałem sie na te beta testy, ale cos widze ze nikłe szanse sa jezeli losuja 5 osób, szkoda bo chcialem sprobowac :har:


ale przeciez losuja co miesiac wiec bez obaw...moze w roku 2091 sie uda ze i nas wylosuja :o :wink:
]


taaaa .. :-? :-? jak wogle dorzyjemy tego roku :D a jak i nawet to bedziemy juz ( wiekszosc z nas ) już po setce ... :har:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
@up
true...przeciez gdyby zamiast 5(sic!) byloby 1000 to i tak nie byloby az tak duzo...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:43 
Cytuj  
a jak i nawet to bedziemy juz ( wiekszosc z nas ) już po setce ...

Ty chyba jeszcze nie.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 15:48 
Cytuj  
Nikt nie wspomina o Age of Conan od Funcomu?

Doświadczenie mają ogromne, AO przy wszystkich jej wadach jest grą wymagającą, skomplikowaną i długoterminową. Pierwsze trailery pokazują że na pewno nie będzie to kolejny wylizany cukierkowy produkt z koreańskiej fabryki, tylko mroczna, brutalna i realistyczna gra. Patent z rozgrywką SP do pewnego lvl jest całkiem ciekawy, a PVP zapowiada się niesamowicie.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 18:39 
Cytuj  
Dokładnie :)

Moje typy na potencjalnego zabójcę WoW’a

1) Warhammer online (no jeśli wyjdzie i nie pokona WoW to ja nie wiem, było by to dla mnie zaskoczenie szczególnie po ludziach którzy zrobili DAOC
2) Age of Conan – prawda jest taka że gra z opisów ma się prezentować doskonale
3) Dungeons and Dragons – jak dla mnie WoW już skasował

Po tym ostatnim już widzę oburzenie wielu ludzi. Powiem tak WoW był super ale się maksymalnie mi znudził i nie wiem czy przez samą grę która wyglądała jak wysmoktana landrynka przez bezzębną babcie, czy też przez mega ilość kidsów – po prostu nie było alternatywy a teraz jest DDO i mimo że do mmorpg prawdziwego z mmorpgowymi założeniami mu brakuje to jednak jak ktoś to porównuje do GW to congratulations !! :XD


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 21:04 
Cytuj  
Ja mysle ze Warhammer Online moze byc konkurencja ale czy pokona WoW to trudno pisac nie znajac gry, ciekawie tez wygladaj plotki o LOTR Online i Star Trek Online, no ale jak tu cos pisac nie znajac gry, fakt jest taki ze WoW dorobil sie juz tak gigantycznie roznych dodatkow w samej grze i tak jest rozbudowany ze jesli wejdzie jakas nowa gra to na start musi zaoferowac podobne "wielkosci", a to moze byc trudne.
D&D nie pobije WoW-a z tej przyczyny ze jest skierowany tylko jednej grupy ludzi, a WoW pozwala na gre w roznych mozliwosciach.
Co do podobienstw to nie da sie ukryc bo jesli Codemaster chce konkurowac to musi wydawac tytuly takie by odbierac graczy, ja mysle ze D&D odbierze z GW i WoW troszke, RF Online z Lineage i WoW tez troszke, teraz pora na cos kolejnego :)

EDIT >> wlasnie sie dowiedzialem ze to co moze konkurowac z WoW to LoTR Online bo wydawca w europie bedzie tez Codemaster, wiec trzymam kciuki bo to chyba bedzie to co obali WoW-a


Ostatnio edytowano 4 mar 2006, 14:37 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 22:00 
Cytuj  
mmo na ktory czekam to wlasnie niedawno wspomniany "age of conan".
no nie powiem ta gierka bedzie konkretna, jesli autorom uda sie wszystko zrobic tak jak planowali, np: funkom zapowiadal wprowadzenie nowego, rewolucyjnego systemu walki "real combat", chodzi o to, ze nie bedziemy juz klikac na potworka czy gracz i patrzec jak nasza postac go leje, tylko bedziemy mogli wybierac, ktora czesc ciala chcemy zaatakowac, itp.
tak jak juz bylo wspomniane w tym mmo bedzie bardzo ladna ale zarazem mroczna gierka.
planowo ma wyjsc w maju tego roku.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 20:18 
Cytuj  
3) Dungeons and Dragons – jak dla mnie WoW już skasował

Jak mowimy o grach nie-mmo, to Simsy tez ''skasowaly'' wowa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 20:43 
Cytuj  
Z waszymi glowami jest taki problem ze oczekujecie na gre idealna :>

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 21:32 
Cytuj  
Cytuj:
wlasnie sie dowiedzialem ze to co moze konkurowac z WoW to LoTR Online bo wydawca w europie bedzie tez Codemaster, wiec trzymam kciuki bo to chyba bedzie to co obali WoW-a


Z tego co pamiętam z dawnych, bardzo dawnych czasów to LOTR online miałbyć PvE i nie było w nim mowy nawet o PvP. Czy cos sie zmieniło?
( pamietam jak na forum się dziwiłem bo to swietny materiał na swietny
chociazby RvR, odpisali że nie ma mowy o jakimkolwiek PvP-style). W takim układzie byłby on konkurencja dla eq a nie wow-a.
Konkurencja wowa? hmm - obecnie RF - online ze wzgledu na PvP -imho.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 22:05 
Cytuj  
Mi chodzi nie tylko o jakis sam kawałek gry tylko ogolnie, LoTR z zapowiedzi wyglada na to ze bedzie olbrzymi i bedzie dawał mozliwosci roznego rodzaju gry jak to jest teraz w WoW, zreszta co duzo pisac jak sam producent czy wydawca nie wie jeszcze nic konkretnego :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.