mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:57 
Cytuj  
Witam

Szukam informacji o Lord of the Ring ONLINE. Na stronie http://lotro.turbine.com/ nie znalazłem dokładnych informacji. Konkretnie szukam informacji kiedy ma wyjść. Gra miała się ukazać pod koniec Stycznia a jak do tej pory jej niema :/
Interesuje mnie kiedy może być BETA TEST. Mam nadzieje, że nie było jeszcze i BETA TEST mnie nie ominą :)

PS. Szukałem info na forum ale nie znalazłem.



Pozdrawiam


_________________
>Scorcher<


Ostatnio edytowano 23 mar 2006, 10:29 przez NiceMan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 10:10 
Cytuj  
Po 1. 'Lord' sie pisze;[ , po 2. beta trwa juz xxx czasu, kiedy to gra nazywala sie MEonline, co do premiery to niestety ni wiem, ale gdzies byl niedawno topic o tej grze.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 10:14 
Cytuj  
z ta beta to sie chyba pospieszyles, nie bylo jeszcze zadnych zapisow. Co do Midle Earth Online, bylo robione przez inna firme, i inny system walki wykorzystywalo, wlodarza Lotora sie to nie podobalo i przekazali projekt Turbine ;] a ci ze wzgledow marketingowych zmienili nazwe na Lotor Online ;]


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Po 1. 'Lord' sie pisze;[ , po 2. beta trwa juz xxx czasu, kiedy to gra nazywala sie MEonline, co do premiery to niestety ni wiem, ale gdzies byl niedawno topic o tej grze.


Sr machnąłem się co do pisowni :oops: :cry: Zdarza się najlepszym ^^

Co do samej Gry to właśnie potrzebuje info kiedy będzie premiera lub BETA TESTY :) . Niestety L2 znudziło mi się kompletnie, a aktualnie nie ma ciekawej gry. W każdym razie ja nie znam takiej Gry.

Pozdrawiam


_________________
>Scorcher<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:02 
Cytuj  
Zapowiadaja premiere w grudniu 2006, troszke info jest tu http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setV ... setStart/1

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zapowiadaja premiere w grudniu 2006, troszke info jest tu http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setV ... setStart/1


czyli wyjdzie w kwietniu 2008 jeżeli nie cancelną ;)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 07:08 
Cytuj  
BTW: Jestem w trakcie tworzenia niewielkiego fansite'u (nie ma bajerów graficznych, ale za to tłumaczenia i newsy ^^). Bo gierka zapowiada wyśmienicie ;).


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 10:26 
Cytuj  
Niestety narazie zapowiada sie wybitnie przeciętnie...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 10:45 
Cytuj  
Ma potencjał ta gra. Nistety chyba niewykorzystany. Chętnie zagrałbym po stronie Mordoru przeciw Gondorowi.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 11:02 
Cytuj  
Jakos niemoge sobie wyobrazic Lotra online. Po screenach wyglada nawet ciekawie ale sam fakt ze ma byc to lotr zaczyna mnie juz odpychac. na to sie zrobil boom jak na klocki lego 15 lat temu....


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
Jesli zapowiadaja na grudzien to raczej dotrzymaj terminu bo z RF Online i DDO nie było opoznien, a boom na klocki lego był juz 25 lat temu.
Co wyjdzie z tej gry to dopiero sie okaze na beta testach, teraz to czyste spekulacje bo info jest marniutkie.


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 11:19 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Jakos niemoge sobie wyobrazic Lotra online. Po screenach wyglada nawet ciekawie ale sam fakt ze ma byc to lotr zaczyna mnie juz odpychac. na to sie zrobil boom jak na klocki lego 15 lat temu....


Co ciekawe - W "podstawce" będą dostępne tylko tereny znane z Drużyny Pierścienia. Nie będzie mountów (te będą w którymś z dodatków - Prawdopodobnie "Rohan" jak to określili twórcy) - ZERO PvP - miast tego chcą wprowadzić jakieś "competitions" :P.Prawdopodobnie nie będzie craftingu (!) bo twórcy nic o nim nie mówią...A więc na co się zbieraaa? Na tłuczenie mobków :]. Tak czy inaczej czekam... Nie wiem dlaczego ale mam dobre przeczucie :].


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 mar 2006, 12:17 przez KrisK, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 12:10 
Cytuj  
Ciekaw jestem jak bedzie zrobiony system twozenia postaci.... Bo jak maja zmiar zrobic taki myk ze biega po serverze 60 legolasow to ja podziekuje

Co do klockow lego ja mowie u boom w polsce ;] Pamietam sam gdzies statek duplo zabawka poprostu niezniszczalna Wlasnie bawi sie nim 2 pokolenie ;]

Edit sry boom na klocki byl 20 lt temu nie 15 :P (ten czas szybko leci)

~reed


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 13:50 
Cytuj  
Będzie crafting poczytaj o trade skillach jes tam gdzies.W dodatku będą mounty.A Housing będdzie w podstawce albo tez w dodatku.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:11 
Cytuj  
A myślicie że będzie jakiś abonament ?


_________________
...then the stranger spoke, he said 'Do not fear,
I come from a planet a long way from here,
And I bring a message for mankind to hear',
And suddenly the sweetest music filled the air...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:12 
Cytuj  
Juristo napisał(a):
A myślicie że będzie jakiś abonament ?

Glupie pytanie. Oczywiscie, ze bedzie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:18 
Cytuj  
Mozliwe ze nie bedzie abonamentu, moga zrobic tak jak GW, a zysk moga miec wielki bo kazdy dodatek sprzedadza ładnie, wiec nie jest to 100% pewne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mozliwe ze nie bedzie abonamentu

Zalozysz sie?
http://lotro.turbine.com/index.php?page ... ormation12

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:56 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Ciekaw jestem jak bedzie zrobiony system twozenia postaci.... Bo jak maja zmiar zrobic taki myk ze biega po serverze 60 legolasow to ja podziekuje


Nic z tych rzeczy! Legolas bedzie tylko jeden .. i to samo tyczy sie innych czlonkow druzyny pierscienia. Z tego co pamietam (kiedys o tym czytalem) beda to postacie niezalezne ... w czasie naszej wedrowki bedzie mozna ich spotkac (mozliwe ze beda powierzac nam jakies questy)

Crafting ... bedzie

Housing ... na 90% bedzie dopiero w dodatku


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:40 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
embe napisał(a):
Mozliwe ze nie bedzie abonamentu

Zalozysz sie?
http://lotro.turbine.com/index.php?page ... ormation12

X.


ja znam takich co do dzis przecieraja oczy ze zdumienia ze mogli chciec abonament za gry typu DDO :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.