mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:55 
Cytuj  
Tez sie dolacze do pytania...
Bo sam szukam dla siebie czegos.
Niestety ogranicza mnie czas gry, przewaznie 7-17 przez co skazany bede na czeste solowanie, oraz czas gry, tzn calkowicie odpada cos takiego jak kilkugodzinne instancje albo misje, ktorych nie mozna przerwac i dokonczyc pozniej... :/


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:57 
Cytuj  
Też polecam wow-a ,dobijesz sobie do 60, raczej bedziesz sie dobrze bawił. Nastepnie mozesz sprzedać w cholere.

edit : no i jeszcze w polowie kwietnia maja powstać nowe serwerki.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 12:16 
Cytuj  
No Shadhun takie czasy ;) Już my trzaskaliśmy te łatwiejsze instancje w 5 a było to prawie rok temu.

Soulless - w każdym mmorpg endgaming wygląda podobnie i jest TYLKO dla zorganizowanych gildii/grup z mozliwie najlepszym sprzętem. Więc jak masz mało czasu to portzebujesz jakieś H&S, bo w Eve to chyba pykałeś.
Eve Online to taka odwrotność "tradycyjnych" mmorpg, która w sumie potrafi przyciągnąć. No i jak dla mnie to totalny powiew świeżości, jakaś odskocznia od bicia mobów, raidów, gildii, enchantów, str, sta, int, dex, i tego całego shitu który się ludziom śni po nocach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 12:50 
Cytuj  
Insty beda trudniejsze w 1.10 , zmniejsza caps i ogolnie porzadnie revampna

I tak mareczek , nie podnieca mnie klepanie mobkow po tylkach wlasciwie bez zadnej ideologi (quest) , bo raz ze nudne dwa nie lubie third party softu ktory by to robil za mnie . Jedynie SWG i SB mialy fajnie rozwiazany grind , SWG swego czasu mial naprawde dobry skill system i szybki przyjemny grind , do tego atrakcyjne mozliwosci rozbudowy postaci
SB ma fajny grind na x 4 exp multiplier , i co najwazniejsze nie jest tak nudne macanie mobow bo zawsze moze sie napatoczyc jakis geyzor czy inny team i juz jest milo i przyjemnie , dlatego gry typu lineage nie zatrzymaja mnie na dluzej .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 12:56 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Tez sie dolacze do pytania...
Bo sam szukam dla siebie czegos.
Niestety ogranicza mnie czas gry, przewaznie 7-17 przez co skazany bede na czeste solowanie, oraz czas gry, tzn calkowicie odpada cos takiego jak kilkugodzinne instancje albo misje, ktorych nie mozna przerwac i dokonczyc pozniej... :/


Kup sobie X2 The Threat w MediaMarkcie za 39 zł :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:29 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Podczas gdy w innych mmo lvling/pve traktuje jako przykrą konieczność ,swoją drogę do lvl capa w wowie pamiętam nieustającą przygodę.

Same here.
Levelowanie poprzedniego chara wspominam bardzo dobrze, zaś granie obecnym (36 lvl atm) sprawia mi coraz więcej przyjemności :)
Shadhun_ napisał(a):
Zrobiłem sobie przerwę 3 miesiące.... i czekam na new serwery :).

Polecam - po 4 miechach przerwy w styczniu wróciłem do WoW, na świeży serwerek i to była dobra decyzja.

Neonin pewnie się ze mną zgodzi 8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:38 
Cytuj  
Ok już się namyśliłem :D ( tekst swój przeczytałem ponownie hehe ) ..

I WYBRAŁEM ..................... "World Of Warcraft " mam nadzieje że to dobry wybór i przyłącze się do graczy tego oto świata ... gre zamówiłem już przedchwilą na www.gram.pl za troche mniejszą cene ( wirtualne pieniądze ...) .

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:41 
Cytuj  
To jeszcze jak ci mam doradzić to poczekaj na new serwery, wiem ze to bedzie trudne ale na pewno oplaci sie. Granie na serwerach gdzie juz wszyscy lataja w full epic gearch podczas gdy ty dopiero raczkujesz (przynajmniej dla mnie) jest raczej srednio przyjemne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 15:16 
Cytuj  
Tez tak radze zrobic, sam chce pograc znowu w WoW ale czekam wlasnie na nowe serwery jakies, ciekawe kiedy beda, gra na starych nie jest przyjemna ze wzgledu na w/w powody, no chyba ze ktos ma inny cel bo przeciez wielu zaczyna grac specjalnie na takich zapchanych epikami.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 15:22 
Cytuj  
ok no to jeszcze sie powstrzymam od grania i zaczekam na nowe servery ( a kiedy one dokladnie beda heh ? ) jak cos zagram se jeszcze troche czasu w Guild Wars ... to napewno nie zaszkodzi hehe ..

ah WOW nie moge sie doczekać :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 16:50 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Soulless napisał(a):
Tez sie dolacze do pytania...
Bo sam szukam dla siebie czegos.
Niestety ogranicza mnie czas gry, przewaznie 7-17 przez co skazany bede na czeste solowanie, oraz czas gry, tzn calkowicie odpada cos takiego jak kilkugodzinne instancje albo misje, ktorych nie mozna przerwac i dokonczyc pozniej... :/


Kup sobie X2 The Threat w MediaMarkcie za 39 zł :D


Zes mi dowalil :D Przykro, nie naleze do grona no-life-mmo-harvester :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:22 
Cytuj  
wydajne solowanie na kazdym poziomie to chyba tylko neo.. szkoda, ze czasy jego swietnosci przeminely..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:03 
Cytuj  
Ja sobie lvl'uje mojego druta na BL, aktualnie 45 i naprawde irytujace jest jak full epic hunter zabija cie z aimed shot w Gadgeztan, robi FD i straznicy nawet go nie dotykaja :|
Jak juz wszyscy wyzej powiedzili - kazdy mmorpg jest zajefajny jak sie ma z kim grac.
Jak beda nowe serwery to chyba zrobie sobie tam alta :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:11 
Cytuj  
No to tworzy sie juz grupka na nowy serwer :)
Ja przelecialem wiele gier i jednak do WoW ciagnie nadal, a ze wyboru praktycznie zadnego nie ma to jeszcze dlugo pogram, cos konkretnego zapewne sie pojawi ale z tego co czytam to grudzien i poczatek 2007.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to tworzy sie juz grupka na nowy serwer :)

A to zalezy czy wszyscy beda grac jedna strona konfliktu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.