mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 20:34 
Cytuj  
Ta, nacialem sie na takie cos juz w DAoC US trialu jakies 2 lata temu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:09 
Cytuj  
Zablokowali mi te głupie naście złotych ale ich nie pobrali. Kodu aktywacji nadal nie mam. Już wiem co to znaczy "najgorszy system płatności na świecie" - jak to ujął jeden z forumowiczów. Są tak chu*owi, że niedługo prześcigną tepsę :o

[edit]
Mam kod aktywacji - próba zarejestrowania triala, czyli zapłacenia 0,00 EUR powoduje błąd nr 501. :lol: Skończyłem z tymi próbami teraz pozostało się tylko pośmiać :wink:


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 18:00 
Cytuj  
Uojezu. Chłopy mają tak mało chętnych, że wyciągają swoje stare bazy danych z betatesterami :D Właśnie dostałem info że mogę sobie pograć przez 10 dni ;) Tyle, że po opisie ich systemu płatności chyba nie skorzystam :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 12:06 
Cytuj  
konto jest odblokowane od 1 grudnia, czyli wejscia NC EVO2.1.. nic nie musisz robic..

jak nie chcesz grac w neo to pograj w shootera z widokiem z gory jak w starych automatach..
http://ng.neocron.com/index.php?id=105 - tylko 35MB :lol:


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 21:23 
Cytuj  
Ja co prawda nie miałem problemów z Click to Cry, ale pozostaje mi tylko załamać ręce i rytmicznie uderzać głową o klawiaturę z powodu systemu płatności, który powstrzymuje wielu ludzi od grania w NC2. :har:

Swoją drogą, można też chyba płacić za konta NC2 przy pomocy Pay by Cash?

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:41 
Cytuj  
mozna i ja w ten wlasnie sposob place.. co prawda od wyslania przelewu do potwierdzenia uplywaja 3-4 dni, ale to nie stanowi duzego problemu.. niestety z pbc nie mozna wrocic do placenia karta, ale kto by sie tym przejmowal.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 11:33 
Cytuj  
Sorki, ze odkopuje temat, ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos w to gra jeszcze bo chce zaczac przygode z neocronem 2. W jedynke pogralem dosc ostro i mi sie cholernie podobala, chce zobaczyc jak bedzie z 2.


Posty: 1
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 02:49 
Cytuj  
Witam! jestem pierwszy raz na tym forum (ogólnie wole czytac na forum niz sie wypowiadać)
co do neocrona to gram z przerwami jakies 2 lata temu czy nawet wiecej (od czasów bety)
ogólnie gra mi sie bardzo podoba mimo ze ma błędy jesli ktos nie grał to powiem tak (trzeba lubic klimat w stylu cyperpunk) gra sterowaniem przypomina troche deus ex i system shock (ale to dawne czasy)
system mimo wkurzających błedów jest dobry i daje dużo radości z grania coprawda każda posta i zawód jest w grze potrzebny to ja nie potrafiłem zagrzać zbyt długo na jednej postaci ... ciągle przeskakuje z postaci na posta ... teraz mam 4. :D

druga sprawa jesli ktoś ma słabe nerwy i ogólnie stresuje sie porażkami to nie polecam tej gry ... ogólnie wkurzało mnie jak grałem tankiem ze byli goście odemnie silniejsi i lali mnie aż piszczałem... (za szybko zrezygnowałem z LE) sam do tej pory boje sie grać w tą gre i nie gram moja starą postcią bo poprostu sie boje ... problemów tym ze podczas przeniesienia postaci z neocrona 1 na dwójke skasowało mi wszyskie rare party, bronie (akurat nie miałem ich na pasku) i apartamenty ... to wszystko bym przeżył ale to ze znikneły zaznaczone lokalizacje w gene replikatorze to istna porażka ... zagotowałem się (aż bulgotało)
co do błędów jestem chodzącym przykładem uszkodzonych danych postaci ... (dobrze ze mi ich nie skasowało) w tym problem (mozna grać normalnie) że wszyskie moje postaci razem z tankiem mają skiny psi monków mimo porpawnych statystyk. niby to nie przeszkadza ale skin na tyle sie pokopał ze zadna z moich postaci niema włosów :o
co do gry to jestem za mało zaawansowany żeby miec radoche z pk-owania i walki z innyi mocniejszymi (problem w tym ze nigdy niemam czasu na gre i w pewnych momentach jak egzaminy poporstu niemoge grać)

co by jeszcze powiedzieć :-?
chyba xtc , soulless albo xancik jako weterani mogli by wiecej opowiedzieć tym którzy nie grali
ogólnie jak dla mnie to najbardziej udana produkcja mmo ... mimo błędów ma swój klimat i wywołuje dość ciekawe emocje ;)
grałem w:
lineage 2 i powiem: kiszka i nuda (pvp bylo beznadziejne)
anarchy online :nudy
ultima online: nawet mi sie podobała ale to inny klimat (nie cyberpunk)
knight online: o plz! porażka (juz lepsze było d2 z modami na jenworld.de)
silkroad: grałem przez 2 miesiące i powiem tylko : kiszka
helbreth crusade (czy cuś): grałem za za mało (chyba z tydzień) ale nie podobała mi się (tylko bicie lvlów)
reszty grzechów nie pamiętam :P (może kiedyś coś mi się przypomni)
i troche gier offline
wole nie polecać Neocrona 2.1 bo wole nie mieć nikogo na sumieniu ;) sam niewiem czy będe grał bo zbliża się znowu sesja ...
tą gre można albo lubić i w nią grać albo nienawidzieć

co do weteranów którzy jeszcze grają i mają opłacone konto jak ja (dziwne to że wogóle moge grać ale nie poprali mi kasy z konta jedynie przez tydzien zablokowali 16 złotych a potem ta kasa wróciła na moje konto) to dajcie znać w grze (na postać "Don'T Cry") bo potrzebuje pomocy z "Wisdom of Ceres Quest" (wiem gdzie są moby co nazywają się Ceres "cośtam") ale niewiem gdzie się ten quest bieże ... i czy wystarczy zabić te moby żeby zdobyć dysk z danymi który "pompuje postać"

to chyba by było na tyle

pozdrawiam i dobrej zabawy w te gry które lubicie (tak na marginesie to mamy już nowy rok więc Szczęśliwego Nowego Roku!) :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 16:48 
Cytuj  
A ja reaktywowalem konto w Neocronie 2.1 :D
Jednak IMO Neocron > wszystkie inne nowe tytuly :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 20:48 
Cytuj  
a jak tam z ludzmi w neocronie???? gra w to ktos jeszcze??? Imo to najlepszy tytul w jaki gralem...Tez mam zamiar wrocic i nie wiem czy nie zrobila sie z tego platna gra na singla ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 18:37 
Cytuj  
A ja mam pytanie. Jak soulless placisz za NC2? Bo ten C2P mi cos nie chce dzialac, a bym popykal sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
Normalnei pay by cash - przelewem na ich konto bankowe - jak placisz z polski, to maja je w ING :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 11:10 
Cytuj  
No ok, a nie gryzie cie fakt zawyzonej ceny? :/ 20EUR bleh

EDIT: Normalnie to Paynova mi pasuje ale kurde wole poczekac az zmienia system platnosci (na oficjalnym forum napisali ze juz prowadza niby negocjacje z inna firma)

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:20 
Cytuj  
yyy 20 euro? ugh? PbC dolicza 0,90 euro za transakcje


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:52 
Cytuj  
Serio? Mi chcieli doliczyc 12EUR :/ Ale to niby jakis upgrade fee czy cus, nie wiem nie znam sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 14:59 
Cytuj  
Nom jak masz konto tylko NC1 to za upgrade sie buli AFAIK 20 eurosow wlasnie - wiec moze to byla tylko cena upgradu konta a nie abo


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 15:08 
Cytuj  
Soul jak tam ze spolecznoscia w Neo 2.1 ?

Jak gralem ze 4 miesiace temu w 2 tygodniowy trial NC2 to bylo troche smutno.. pusto wszedzie, glucho wszedzie, nie ma pokerow w plaza 1 - co to bedzie, co to bedzie?

No wlasnie, wyczytalem ze pozmieniali zasady i miasto jest teraz jako warzone, nikogo nie ma, nikt nie handluje, nikt nie resarchuje.. nic bida.

Za czasow bety NC1 jak gralismy wszyscy to bylo bosko, miasto tetnilo zyciem, pelno postaci, duzo handlu i innych cudow,, teraz to wygladalo gorzej jak ultima na CL :)

No i ten zoning.. jak gry w 2006 roku moga miec zoning..


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 16:23 
Cytuj  
zoning.. coz, silnik nie jest pierwszej mlodosci..
przez pewien czas centrum rozrywkowo-handlowym bylo TH, ale o ile sie znowu nic nie zmienilo to plasa1 powinna bys safe zone..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.