mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 04:33 
Cytuj  
Żałosne :< o ile mam w dupie tibie i popieram walke z nią to żałosnym jest to że rodzice kupuja dzieciakowi komputer, a potem licza na to ze ono samo magicznie sie przy nim wychowa. Jak to nei zadziala, to potem robia szum ze gry sa szkodliwe dla dzieci etc..... eh

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 05:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Trzeba z tym walczyć, trzeba tego zabronić w trosce o naszą młodzież.

To mi przypomina obecna kaste rzadzaca tbh. =]


rotfl Zychoo ja w tym akapicie interpretuję artykuł.

wyobraźcie sobie przedruk tego artykułu w prasie zachodniej. W US grają w WoW-a, w biednych Chinach w L2, w Japonii w FFXI, w Europie też w WoW-a, a w Polsce w Tibię. Ale wstyd.. 8)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 06:05 
Cytuj  
Niedlugo przezuca sie na wow..... to jest jak juz farmuja to zauwaza ze wiecej kasy zrobia na hamerykanach czy angolach ;]

Rosnei nam nowe pokolenie chinskich famerow :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl Zychoo ja w tym akapicie interpretuję artykuł.

Tak mi sie tylko skojarzylo. Kek. ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 07:25 
Cytuj  
Przez 2 lata kilkanascie godzin przy kompie i 2700zl... lol zajebisty zarobek jakies 30 groszy za godzine. Pomijajac oplaty za kawiarenke


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:10 
Cytuj  
A dzisiaj ten artykuł ukazał się w warszawskim Metro (taki darmowy szmatławiec z reklamami rozdawany na skrzyżowaniach).
Na pierwszej stronie: "nie śpią, nie jedzą, potrafią nawet pobić rodziców byle tylko grać w internecie", tytuł to chyba "złapani w sieć".

Jutro pewnie w wyborczej :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:32 
Cytuj  
Juz czekam na specjalne wydanie uwagi :DDD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W US grają w WoW-a, w biednych Chinach w L2, w Japonii w FFXI, w Europie też w WoW-a, a w Polsce w Tibię. Ale wstyd...

Popieram. Mam nadzieję, że ten artykuł nie zostanie nigdzie przedrukowany po angielsku, bo cały światek mmo będzie się z nas śmiać ><
Ashton napisał(a):
Juz czekam na specjalne wydanie uwagi :DDD

Będą pokazywać Tibię, tak jak kiedyś DB, tylko zamiast "Seks, seks, seks", w tle będą szeptać "śmierć", a miast pojawiających się w tle pieniędzy, będą noże i nogi od krzeseł...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:39 
Cytuj  
@up: a czy przypadkiem noga od krzesla nie byla w jakims mmo albo rpgu jedna z pierwszych dostepnych broni ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:45 
Cytuj  
Hm, wiem, że w Dungeon Siege'u były widły. Ale może w Postalu było :P
No i w grach typu "The Warriors" oczywiście.
Gazeta.pl napisał(a):
Wtedy chłopak wpadł w szał i zaczął okładać ją drewnianym stołkiem.

Sorry, źle przeczytałem. Pokażą nóż, pistolet i drewniany stołek XD


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:50 
Cytuj  
Mamy tutaj kogos kto ma skilla we flashu ? :)

Mam pomysl na gre arcade:
Glowna postac siedzi przed komputerem z wlaczona tibia i musi okladac stolkiem wszystkie istoty ktore sie zblizaja by wylaczyc kompa...
Mozna by dorzucic czynnik zmeczenia - zwidy etc :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 08:54 
Cytuj  
W Gothicku mozna bylo naparzac laga ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 11:30 
Cytuj  
w Wyborczej też jest dzisiaj ten artykuł. Na drugiej stronie.

Heh, zaczynam się zastanawiać dlaczego ja czegoś takiego nie spłodziłem - kilka ładnych stówek w kieszeni praktycznie za nic...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Heh, zaczynam się zastanawiać dlaczego ja czegoś takiego nie spłodziłem - kilka ładnych stówek w kieszeni praktycznie za nic...


nie mozna sie nie zgodzic...


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 15:28 
Cytuj  
Uroczyście ogłaszamy otwarcie sezonu ogórkowego. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 16:15 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
jak znajduja frajerow ktorzy kupija postacie za 2k to czemu nie .. 2 miechy wakacji + fun ingame = 2k . Dla takiego gimnazjalisty to calkiem niezly zarobek (1k miesiecznie).


Afaik nawet zeby znalezc frajera ktory kupi postac za 2k pln, trzeba nad tibia spedzic raczej nie dwa miechy a dwa lata :). Poza tym w tibii nie ma czegos takiego jak "fun ingame". Sorry za quotowanie wypowiedzi z poprzedniej strony.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:26 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Strangerr napisał(a):
jak znajduja frajerow ktorzy kupija postacie za 2k to czemu nie .. 2 miechy wakacji + fun ingame = 2k . Dla takiego gimnazjalisty to calkiem niezly zarobek (1k miesiecznie).


Afaik nawet zeby znalezc frajera ktory kupi postac za 2k pln, trzeba nad tibia spedzic raczej nie dwa miechy a dwa lata :). Poza tym w tibii nie ma czegos takiego jak "fun ingame". Sorry za quotowanie wypowiedzi z poprzedniej strony.


Są gusta i guściki.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 21:45 
Cytuj  
Napisali tak, jakby to Rydzyk w radiu wymyślił, wychodzi na to, że dzieci grają w Tibie, żeby kase zarobić :lol:
Co nie zmienia faktu, że Tibia to shit, i społeczeństwo staje się upośledzone, przez Tibijczyków.

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 02:46 
Cytuj  
kretynski artykul, zgadzam sie zdecydowanie z markiem, do tego jezeli ktos lubi sobie walnac matke krzeslem to jest po prostu uposledzony i moglby to zrobic rownie dobrze dlatego, ze dostal na kanapce czarne oliwki zamiast zielonych.
Pomijajac temat watpliwej rozrywki podczas gry w taki shit jak tibia, to logika autora jest chyba nieco wywrocona do gory nogami - zalozyl ze ktos przez tibie stal sie agresywnym idiota z adhd, a rzecz chyba tkwi w tym, ze skoro jest agresywnym idiota z adhd to znajduje frajde w maniakalnym robieniu czegokolwiek, jak np takim graniu w mmo, a los i mozliwosci finansowe wybraly tibie.

zreszta tbh ciezko mi uwierzyc w to, ze ktos wywalil 3 kafle na postac w tibii :)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:40 
Cytuj  
No niektóre ceny są z kosmosu chyba:

Jak komuś nie chce się szukać na allegro to ten link prowadzi na kosmiczną aukcję

Nawet jeśli nie sprzeda za tyle, to spuści a i tak suma czterocyfrowa będzie

Albo to:
Sześć ofert kupna
Tanio kupić, drożej sprzedać! Np. na niemieckim ebay FTW

Sam kiedyś chwilę w to grałem, ale jakoś nie miałem cierpliwości i nie opuściłem nawet noob wyspy


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.