mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 13:47 
Cytuj  
Na forum jest kilku 15-latkow, którzy trzymaja poziom, a o ich wieku dowiedzialem sie dopiero niedawno (a na forum pisze ~roku albo 2-3 miesiace krocej).

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 07:22 
Cytuj  
Przepraszam za odświeżenie tematu :)
Pisze tu że w L2 jest fatalne sterowanie , czy to prawda azaliż?? fakt że w WoW plusem była dynamiczna rozgrywka ale wielkim minusem "zmuszanie" graczy do farmowania instancji i Battlegrounds , free PvP w WoWie prawie całkiem umarło...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 08:08 
Cytuj  
1. Tak w L2 jest kiepskie sterowanie, podobne do tego z Guild Wars (tz. click to move) ale da sie zyc :P

2. Framuje sie te rzeczy jak sie chce najlepszy sprzecior ;] nikt nikogo nie zmusza :P

3. Przez Battlegraundy free PvP zeczywiscie przymarlo, ale dalej sa ciekawe akcje, chociaz one sa raczej rare eventami :P (mowie tu o akcjach typu atack na bank Ironforge przez horde) czesto dochodzi do walk, jak sie spotkaja 2 osoby robiace questa z przeciwnych frakcju :P albo w Tantris przed Instancja :P jak Horda i Alliance sie spotkaja :P to sie bic beda ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 10:19 
Cytuj  
Move to click jeszcze moge przeżyc , co do "zmuszania" ludzi może gdyby levelowanie w WoW było tak samo trudne jak w L2 to bym sie zgodził ale w WoW jest tak że kiedy osiągniesz level 60 masz 2 drogi albo farmienie BGs 24/7 albo farmienie instancji 24/7 i to wszystko , mnie przy WoW utrzymało przez podand rok tylko to że trafiłem do naprawde wspaniałej gildii ze świetnymi ludzmi ( nie żebym tu krytykował WoWa strasznie ;) )
L2 różni sie tym od L2 z tego co wyczytałem że aby zdobyc dobry sprzęt nie trzeba farmić raid bossów non-stop , wystarczy "tylko" miec kase in-game aby kupic sobie sprzęt bo pod względem przydatności craftingu to WoW strasznie kuleje.

Jeszcze jedno pytanie :
Piszecie że serwer TEON ma GMT mniej-więcej zbliżone do czasu europejskiego ;) czy jeszcze jakiś serwer by można było pod to podciągnąc ?? :) bo jak wiadomo granie z "chłopakami" z USA stwarza małe problemy przy różnicach czasowych :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 10:29 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
czy jeszcze jakiś serwer by można było pod to podciągnąc ??

Nie, tylko Teon jest europejskim serwerem.
Aczkolwiek słyszałem plotki na temat otwarcia z okazji C5 nowych serwerów, z których prawdopodobnie przynajmniej jeden będzie europejski ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 12:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
czy jeszcze jakiś serwer by można było pod to podciągnąc ??

Nie, tylko Teon jest europejskim serwerem.
Aczkolwiek słyszałem plotki na temat otwarcia z okazji C5 nowych serwerów, z których prawdopodobnie przynajmniej jeden będzie europejski ;)


To dobra nowina akurat tylko na C5 trzeba poczekać a w tym czasie sie podciągnąc w graniu w L2 :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 12:13 
Cytuj  
To ja slyszalem wlasnie ze nie chca otwierac nowych serwerow bo te ktore sa jeszcze sie nie zapchaly :D zreszta ktos na tym forum to pisal ;)

Jesli ktos zastanawia sie co wybrac niech spojrzy do Trade board ;) Nawet uwzgledniajac to ze im wiecej graczy tym wiecej sprzedawanych kont to i tak WoW wyglada jakby wszyscy chcieli od niego uciec i juz nigdy nie wrocic :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 17:51 
Cytuj  
Hmm czy ja wiem czy sterowanie w L2 jest do bani... Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia :)

System walki PvP w L2 jest moim zdaniem najlepszy z wszystkich dostepnych obecnie grach MMORPG :) Wywazenie klas zalezy od servera na jakim sie gra. Ale na wielu serverach system ten jest wywazony. Lucznik zabije maga, ale nie ma szans z tankiem, ktorego znowu mag bez problemu rozwali :) Pozatym wiele zalezy od umiejetnosci grajacego. Gracz moze rozwalic postac na wyzszym levelu jesli tylko potrafi grac. Kazda klasa ma swoje wady i zalety. No i Castle Siege. Cos pieknego :D Wyobraz sobie np 100 atakujacych zamek i 100 broniacych go graczy. To trzeba poprostu zobaczyc :D Kolejny plus to hmm targ w giran :) Masa sprzedjacych cos i kupujacych ludzi :) To ze tylko jedna klasa moze tworzyc przedmioty wcale nie jest minusem! Po to wlasnie sa clany. Ty jestes wojownikiem inny magiem jeszcze ktos inny bufferem nastepny krasnalem ktory tworzy przedmioty. To ma wplyw na wspolprace miedzy graczami. Chodzenie w party tez jest moim zdaniem in +. Sam nie jestes w stanie pokonac raidbossa co wiecej w niektore miejsca nie ma sensu lazic samemu bo zginiesz odrazu (zbyt wiele agresywnych moobow np. LoA i tak zwane karikowo :P ). Ja np nie zapomne wyprawy na Anthare :D Ogromniasty smok i masa ludzi z nim walczacych, ktorzy byli przy nim jak mrowki :D Cos pieknego :)

Co do serverow to jest ich cala masa i do tego darmowych, wystarczy wpisac w googlach i bedzie ich cale mnostwo. Co wiecej polityka tworcow L2 nie traktuje tych serverow jak servery pirackie. To dla nich poprostu reklama swojego dziela. Wiadomo ze w pelni dzialajace skile, brak lagow czeste update sa jedynie na oficjalnym serverze. Ale poza oficjalnymi jest duzo naprawde dobrych serverow prywatnych, ktore trzymja poziom :) Na nich mozesz poznac L2 i dopiero wtedy zdecydowac sie na retail i placic comiesieczny abonament :)

W WoWa gralem niewiele szybko gra powedrowala do kosza. NIe wiem czemu ale nie spodobala mi sie. Chyba nie miala dla mnie tego czegos co L2.

Pozdrawiam


Posty: 17
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:19 
Cytuj  
chlopak chyba nie gra w WoWa, ani w L2, bo cos go nie widac :)

I bardzo dobrze zrobil - dlaczego nie polecaliscie mu UO, chodzby i na jakims shardzie? On szuka w MMORPG tego, co ja do niedawna - wolnosci i PvP. Pod tym wzgledem WoW i L2 sa wybitnie zalosne, jak zreszta prawie wszystkie gry tego typu. Za to powinien zainteresowac sie Darkfallem i poki co pouczyc sie, zdac do liceum i wtedy dac sie pochlonac DF, o ile wyjdzie do tego czasu.

pzdr :)

EDIT: moj blad, przejrzalem sobie jego posty i gra w WoWa. Zly wybor, imo edukacja>MMORPG az zda sie do wymarzonego liceum, ale coz, kazdy ma wlasne ambicje i nie chcialbym tu nikogo krzywdzic ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 19:25 
Cytuj  
ShadowMaster napisał(a):
Co do serverow to jest ich cala masa i do tego darmowych, wystarczy wpisac w googlach i bedzie ich cale mnostwo. Co wiecej polityka tworcow L2 nie traktuje tych serverow jak servery pirackie. To dla nich poprostu reklama swojego dziela.


Napisz koniecznie do NCSoft, ze grasz na pirackim serwerze i przyczyniasz sie do reklamowania L2. Moze ci troche kasy sypna za to. :D :D

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 21:14 
Cytuj  
Co wiecej polityka tworcow L2 nie traktuje tych serverow jak servery pirackie. To dla nich poprostu reklama swojego dziela.

Punkt nr 3.
http://www.plaync.com/help/eula_lineage2.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:31 
Cytuj  
Jak widać CD-Action namieszało ludziom w głowach (chociaż w sumie od zawsze grający na pirackich serwerach twierdzili, że to legalne).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:51 
Cytuj  
Sou napisał(a):
To ja slyszalem wlasnie ze nie chca otwierac nowych serwerow bo te ktore sa jeszcze sie nie zapchaly :D zreszta ktos na tym forum to pisal ;)

Jesli ktos zastanawia sie co wybrac niech spojrzy do Trade board ;) Nawet uwzgledniajac to ze im wiecej graczy tym wiecej sprzedawanych kont to i tak WoW wyglada jakby wszyscy chcieli od niego uciec i juz nigdy nie wrocic :wink:

Ano wszyscy chca uciekac cale 4 miliony:D
Ilosc ta swiadczy o tym ilu polakow gra w wow i jak wielkie zainteresowanie jest ta gra nadal:)Mysle ze na jednym bl gra wiecej polakow niz na wszystkich orginalnych serwerach l2

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:53 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Jak widać CD-Action namieszało ludziom w głowach (chociaż w sumie od zawsze grający na pirackich serwerach twierdzili, że to legalne).


W niektorych krajach jest to prawie legalne ^^ ;]


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:06 
Cytuj  
Sou napisał(a):
To ja slyszalem wlasnie ze nie chca otwierac nowych serwerow bo te ktore sa jeszcze sie nie zapchaly :D zreszta ktos na tym forum to pisal ;)

Jesli ktos zastanawia sie co wybrac niech spojrzy do Trade board ;) Nawet uwzgledniajac to ze im wiecej graczy tym wiecej sprzedawanych kont to i tak WoW wyglada jakby wszyscy chcieli od niego uciec i juz nigdy nie wrocic :wink:


ta jasne , http://www.mmogchart.com/Chart1_files/S ... age001.gif


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:12 
Cytuj  
No wyglada na to ze to z l2 uciekaja ludzie:) Liczba graczy leci w dol az milo

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:22 
Cytuj  
No tak, WoW ma juz ponad 6 milionow oplaconych kont, Lineage2 spadlo ponizej 1 miliona, wnioskowac nalezy ze NCSoft szybko zrobi cos nowego lub L3 bo rozwijanie L2 juz nie bedzie mialo sensu.
Dodam jeszcze ze pirackie serwery L2 to namiastka tego co jest na oficjalnym, brak balansu klas, calosc bazuje na C1 i dodawane sa fragmenty wymyslone przez sprytnych programistow, tak powstala calkiem inna gra bazujaca tylko na Lineage2, ale to juz problem tych co chca grac na piratach, sam gralem bardzo dlugo, ale po wejsciu na oficjalny poprostu sie bardzo zdziwilem ze to inna gra :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 14:57 
Cytuj  
1) NC na chwilę obecną twierdzi, że nie otworzy nowych serwerów gdyż obecne mogą jeszcze pomieścić graczy.
Generalnie wygląda to tak, że chyba jest tylko 1 serwer (Kain), który nie jest zapchany.
2) Coraz bardziej statystyki z mmogchart.com trącą myszką IMO. Ostatnio jest spora rotacja graczy to fakt, ale faktem jest również to, że populacja jest coraz większa na wszystkich serwerach (pomimo, że w lutym bodajże dostawili eurpoejski serwer który jest już zapchany po brzegi). Praktycznie wszystke serwery są zapełnione więc naprawdę nie wiem skąd biorą się takie statystyki.

@Sou: to, że sporo osob sprzedaje konta z WoW'a nie znaczy, że WoW traci graczy. WoW nastawiony jest głównie na end-gaming do którego dość szybko się dochodzi także i rotacja pomiedzy graczami jest większa. Co z tego, że xxx graczy odchodzi jak na ich miejsce wejdzie xxx + yy


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 18:30 
Cytuj  
Az nie chce mi sie wierzyc, ze az taka kase trzepia z dzieci, badz osob o waskich horyzontach ludzie z Blizzarda. Nie mam zielonego pojecia i pewnie nigdy sie nie dowiem co tak przyciagnelo 6 milionow ludzi do marnowania czasu grajac w WoWa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 19:00 
Cytuj  
Zapewne wiecej ludzi marnuje czas na odpowiadanie na forach na calym swiecie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.