mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 81
Dołączył(a): 31.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 15:08 
Cytuj  
witam. jakiś czas temu gdzieś przeczytałem o pewnej grze, lecz zapomniałem jak ona sie nazywa. zajrzałem na wasze forum w celu poczytania tytułów różnych gier w nadziei że mi się przypomni, niestety tak sie nie stało. jedyne co wiem o tej grze to to że prawdopodobnie dopiero ją organizują, z tego co przeczytałem ma to być jakiś hicior. wiem ze bedzie można tam projektować i budować własne budynki. klimat fantasy oczywiscie.

jeśli mówią wam coś te wskazówki to prosiłbym o podanie tytułu, wiem że to niewiele, ale może się uda.

pozdro
kvs


Posty: 17
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 15:31 
Cytuj  
Darkfall Online - moze nie o to ci chodzi, ale tutaj tez mozna projektowac wlasne budynki. I jest klimat fantasy. No i oczywiscie zapowiada sie najwiekszy hicior wsrod mmorpgow.

http://www.darkfallonline.com ? :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 31.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 17:10 
Cytuj  
o właśnie o to mi chodziło! thx wielkie. ciekawe kiedy start bo na polskiej stronie darkfall nic nie napisali...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 17:18 
Cytuj  
Nie napisali, bo nic jeszcze nie wiadomo. Na razie nawet bety nie ma. Osobiscie nie sadze zeby wyszla przed 2008.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 18:38 
Cytuj  
jest wielki hype na ta gre a okaze sie niewypalem, trust me :E


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 18:43 
Cytuj  
Wrozenie z fusow...

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 19:13 
Cytuj  
tak samo jak wrozenie sukcesu z tego, co napisali devsi

zawsze wszystko ładnie 'na kartce' wygląda :|


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:11 
Cytuj  
Z punktu widzenia gracza nie doswiadczonego przez mmorpg-i wszystko wyglada w porzadku i nie ma powodow sadzic, ze cos moze sie nie udac. Nam moze to cale dfo juz powoli zaczynac smierdziec, fakt :\

Ale nie ma co sie nastawiac negatywnie. Trzeba spokojnie czekac na gre. Wyjdzie - k3wl; nie wyjdzie - tough cookies, pogra sie w cos innego. Gadanie, ze gra okaze sie niewypalem na pewno niczemu nie sluzy.


Posty: 17
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 20:28 
Cytuj  
konrador ;)

No ja sie ustawilem troche w gildii, ktora na bank sie dostanie do clan bety i tylko czekam. Beta powinna sie ukazac w tym roku, w to wierze.
Wasz pesymizm mnie przygniata :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:11 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Wrozenie z fusow...



W przypadku tak mocno oczekiwanych gier dla kogos zawsze okaze sie niewypalem. Bo np. taki Far Cry- nikt na niego nie czekal specjalnie i nie spotkalem sie jeszcze z kims kto by sie na tej grze zawiodl... Tymczasem latwiej znalezc kogos kto rozczarowal Doom 3/ Quake 4.

Edit. Of course przytoczylem tu przypadek zwiazany z FPS-ami a nie MMORPG-ami, ktore to troche sie jednak roznia... ogolnie chodzilo mi tylko o same zjawisko ;)


P.S Ale i tak powoli zbieram zeby zupgrejdowac kompa jak Darkfall wyjdzie ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 00:47 
Cytuj  
Mogę wymienić ci 10000000 gier na które nikt nie czekał i okazały sie niewypałami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 08:21 
Cytuj  
Maluch Racer?


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 10:18 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mogę wymienić ci 10000000 gier na które nikt nie czekał i okazały sie niewypałami.

wymieniaj :lol:

*

Posty: 81
Dołączył(a): 31.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 13:18 
Cytuj  
a nie sądzicie że to co bedzie nam oferował DFO po luzaku zaspokoi wasze oczekiwania? nie będzie już żmudnej młucki monsterów aby dobić do kolejnego levelu, tak samo nie bedzie czegos takiego, ze musisz sie duzo trzaskac zeby byc dobrym kowalem, co tak czesto ma miejsce w normalnych grach, wogóle to jakas bzdura dla mnie. i własnie DFO podtrzymuje mnie na duchu swoimi zapowiedziami. oczywiscie chciałbym aby było tak ładnie jak oni to napisali, jednakże zawsze jest jakieś tam podejrzenie że spieprzą to itp. jeśli nad ta grą zaczęli pracować ileś tam lat temu i wtedy zapowiedzieli innowacyjne rozwiazania, to dziś te ich idee mogą już być przestarzałe. ja jednak jestem dobrej myśli, nie widze sensu być pesymistą. takie rzeczy jak podróżowanie po ogromnym, niespotykanym do dziś świecie, możliwość budowania własnych osad, a nawet projektowania własnych budynków, kariera.. mozna sie dorobic nie tylko mieczem jak do tej pory ale również innymi sposobami. i to jest piekne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 13:44 
Cytuj  
kvs napisał(a):
nie bedzie czegos takiego, ze musisz sie duzo trzaskac zeby byc dobrym kowalem

Zdefiniuj "duzo" (bo chyba nie uwazasz, ze kazde bedzie dobrym alchemikiem/kowalem/kominiarzem)
Cytuj:
mozna sie dorobic nie tylko mieczem jak do tej pory ale również innymi sposobami.

Nic nowego...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 14:52 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mogę wymienić ci 10000000 gier na które nikt nie czekał i okazały sie niewypałami.


I ktos nad nimi rozpacza? Dawaj

Edit Troche to rozwine. Jesli gra jest malo oczekiwana i wyjdzie dobra- jest fajnie, a nawet bardzo bo nie nikt jej nie oczekiwal. Jesli okaze sie cienka nic sie nie stanie, ale jesli gra ktora wiadomo ze bedzie prawdziwym hitem, jednak sie nim nie okaze no to zaczyna sie lament...

Wiem ze jest 100000000000000 gier na ktore nikt nie czekal i okazaly sie niewypalami. Ale po zsumowaniu mniej ludzi na nie narzeka niz na w sumie calkiem niezlego Dooma 3, czy tez Unreala 2, w ktorego nie gralem wiec sie wypowiadac nie bede


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 15:45 
Cytuj  
Unreal 2 byl naprawde do dupy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 15:54 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Unreal 2 byl naprawde do dupy...


Tez tak slyszalem, ale nie gralem wiec wolalem sie nie wypowiadac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 16:17 
Cytuj  
Nic nowego... przyklady pls


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 16:23 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Nic nowego... przyklady pls

Chodzi o 'dorobienie sie". Zwykle chyba osoba z zylka do drobnego handlu zarobi na obrocie towarem szybciej niz farmujac. Podobnie popularny crafter.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.