mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 20:49 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
DVD napisał(a):
No raczej nie będzie dynamiczna, ale czy to źle w przypadku gry RPG? :>

To bardzo zle. W przypadku szachow online nie mialoby to znaczenia.


W konwencjonalnych MMORPG nie ma ani dużo akcji, ani nie są dynamiczne. Są oczywiście pewne wyjątki, gry w których element zręcznościowy ma spore znaczenie, ale to tylko i wyłącznie wyjątki. Zresztą kto powiedział, że w RV nic sie nie będzie działo? Sam mam zamiar zostac germańskim(narazie z przymusu celtyckim :/) kowalem, który będzie wywijał na prawo i lewo toporem, plądrował i palił, gwałcił i porywał, zabijał w równej walce i uderzeniem w plecy, totez mysle że nudzic mi się nie będzie(zwłaszcza biorąc pod uwagę system walki RV).

Jednak prawda jest taka, że akcji szukam w strzlankach online ew. jakiś nawalankach, nie w RPG(które są dla mnie sposobem na relaks, gdy jestem zmęczony), ale każdy lubi co innego i na ten temat nie ma sensu dyskutować ^^

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 07:36 
Cytuj  
DVD napisał(a):
[..] No raczej nie będzie dynamiczna, ale czy to źle w przypadku gry RPG? [..]


Jakże sterowanie wojownikiem podczas bitwy może nie być dynamiczne?


_________________
O.o

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:32 
Cytuj  
Chyba troche źle sie wyraziłem - bo walka i owszem napewno będzie dynamiczna(skoro będą równiez potrzebne RL skills, to nie ma innej mozliwości). Wydaje mi sie jednak, że przez większość czasu dla większośc postaci gra będzie miała raczej spokojny charakter(ale na Boga, jesli ktos chce grac inaczej jego sprawa, to wielka zaleta RV^^).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 09:50 
Cytuj  
Czy ktoś w to gra? Gra jest dla mnie wielce interesująca, ale na oficjalnym forum RV widziałem marudzenie, że podobno potworne lagi i nie da się grać.


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:21 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Czy ktoś w to gra? Gra jest dla mnie wielce interesująca, ale na oficjalnym forum RV widziałem marudzenie, że podobno potworne lagi i nie da się grać.

Ciekawe, te lagi to byly jeszcze za czasow alphy, potem bety hehe. Grafika nadal taka szpetna?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 10:44 
Cytuj  
Grafika nadal taka szpetna?

Tylko na najnizszych detalach *rolleyesrofifi*

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:21 
Cytuj  
Ale czy nikt nie kupił tej gry i nie gra z forumowiczów? Konrador? Z tego co tam napisali to tam nie ma opłat abonamentowych, raz się za grę płaci a potem za sestercje (taka waluta tam jest jakby ktoś nie wiedział) ewentualnie. Ja bym to nawet kupił, ale nie chcę dawać 120 PLN w ciemno tak całkiem. No bo jak się nie da grać to pieniądze zamrożone :(


_________________
O.o

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2006, 00:31 
Cytuj  
Nie panikuj, zawsze mozesz wystawic na Allegro za 200PLN :)

BTW: gra juz ktos? bo ja czekam na jakies newsy i jak tylko gra wyjdzie w sklepie to biegne i qpije :)

Laternatywa jest Gods $ Heros ( podobny klimat do RV ) ale to takz jest jeszcze w powijakach :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 10:23 
Cytuj  
omg, znalazłem dzisiaj takiego maila w spamie :)

Cytuj:
Happy New Year, - Maxim -!
------------------------------------------------------------

For a limited time only lifetime subscriptions to Roma Victor are available for just £9.99 GBP! (approx. $20 USD or €14 EUR)


Having evolved almost beyond recognition during the last eighteen months since its launch in July 2006, the independent Roma Victor project remains the world's only classical MMORPG. With full PvP, an immensely rich and diverse crafting system, open-ended sandbox-style gameplay, no levelling, unmatched historical authenticity and one of the finest communities of any MMORPG, Roma Victor is a truly unique and exciting virtual world.

If you haven't had the opportunity to catch up on Roma Victor since the Escalation updates of late 2007, now would be an excellent time to drop by and catch up on all the news.

http://www.roma-victor.com/

We look forward to seeing you at the forum!

- The Roma Victor Team at RedBedlam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.