mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:46 
Cytuj  
Dobra a teraz ja doda cos od siebie:
UO bylo moim pierwszym mmorpg i spedzilem przy nim 2 lata ale jak ktos mi powie ze itemy w UO nie sa wazne to chyba zabije...(zrozumiale dla wyjadaczy uo)-co taki mag na arenie moze bez itemkow z fc i fcr albo palas badz woj bez hci i dci i dobrych resistow(co innego na CW??Tak samo jak w wowie trzeba mnostwa czasu w doomie albo na champach by albo dostac w droopie ukochanego arta albo ps-a do skilla bo mi te 5% brakuje...Owszem ma sie znajomosci to wiadomo mozna cos pozyczyc albo cos ale niech mi ktos nie mowi ze itemy w uo nie maja znaczenia-bo maja ogromne.Bez odpowiedniego seta ani rusz bo sam skill nie wystarcza(chyba ze ja gralem na jakims dziwnym serwie:P)A i skoro sie nie myle to uo upadlo wlasnie przez itemy , grafe i ogolnie politke jego "tworcow" ktorzy miast wypuscic cos poprawionego bawia sie w kolejne dodatki...
A wow no coz...To kilka milinow kont o czym swiadczy.NIe mowie ze PvP w wowie jest dopracowanie bo nie jest ale nie ma idealu...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 22:51 
Cytuj  
Zabolequ... wiekszosc raczej pisala o UO pre-aos.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dobra a teraz ja doda cos od siebie:
UO bylo moim pierwszym mmorpg i spedzilem przy nim 2 lata ale jak ktos mi powie ze itemy w UO nie sa wazne to chyba zabije...(zrozumiale dla wyjadaczy uo)-co taki mag na arenie moze bez itemkow z fc i fcr albo palas badz woj bez hci i dci i dobrych resistow(co innego na CW??Tak samo jak w wowie trzeba mnostwa czasu w doomie albo na champach by albo dostac w droopie ukochanego arta albo ps-a do skilla bo mi te 5% brakuje...Owszem ma sie znajomosci to wiadomo mozna cos pozyczyc albo cos ale niech mi ktos nie mowi ze itemy w uo nie maja znaczenia-bo maja ogromne.Bez odpowiedniego seta ani rusz bo sam skill nie wystarcza(chyba ze ja gralem na jakims dziwnym serwie:P)A i skoro sie nie myle to uo upadlo wlasnie przez itemy , grafe i ogolnie politke jego "tworcow" ktorzy miast wypuscic cos poprawionego bawia sie w kolejne dodatki...
A wow no coz...To kilka milinow kont o czym swiadczy.NIe mowie ze PvP w wowie jest dopracowanie bo nie jest ale nie ma idealu...


Oj to dojebales hehe :D


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:12 
Cytuj  
Oj nie wiedzialem ze piszecie o pre to sora bo ja znam UO od dupy strony tzn po AoS a to co innego(wtedy sie zaczelo sypac) wiec sorka za moja wypowiedz (traktujcie ja z przymrozeniem oka ;)

A moglbys powiedziec z czym konkretnie doje****??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Oj nie wiedzialem ze piszecie o pre to sora bo ja znam UO od dupy strony tzn po AoS a to co innego(wtedy sie zaczelo sypac) wiec sorka za moja wypowiedz (traktujcie ja z przymrozeniem oka ;)

A moglbys powiedziec z czym konkretnie doje****??


Kazdy wie, ze po UO:R ultima niestety zaczela sie toczyc po rowni pochylej w dol, chociaz ja sam zalapalem sie na wydanie tuz przed lbr. Smutne, ale prawdziwe :(


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:20 
Cytuj  
No ja pogralem troche w AoS i sie przezucilem na free shardy w glownej mierze RPG ale troche czasu na PvP spedzilem i gralo sie bardzo przyjemnie .A co do sypania sie UO-Fakt i szkoda-wciaz nie rozumiem jak mogli tak zjebac ( i wciaz nie potrafie odpowiedziec sobie na to pytanie....)
Ale ogolnie to polecam free shardy UO-warto sprubowac(moj qmpel tez mowil ze fee a jak zagral to go odciagnac nie moglem :P )


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:32 
Cytuj  
ta ja tez od freesharda sie nie moglem odciagnac.. przez dzien :S


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 23:57 
Cytuj  
Cytuj:
Kazdy wie, ze po UO:R ultima niestety zaczela sie toczyc po rowni pochylej w dol...


Vercin np nie moze tego zrozumiec i pisze glupoty.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 09:37 
Cytuj  
tylko co z tego, że UO KIEDYŚ było takie zajefajne. Pobudka. Mamy rok 2006r. Te czasy minęły - obecnie jest dużo fajniejszych rzeczy i sami to potwierdzacie bo nie gracie już w to swoje "genialne" UO tylko męczycie się w kiepskich EQ2, WoW, FFXI, L2 itd.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:05 
Cytuj  
Ojj nie :) ja jakies 1,5 tygodnia temu grałem jeszcze w Uo ale dzis znowu zaczynam grać w WoW-a .
A tak na poważnie to Ci ktorzy grali kiedy, czuja do niego sentyment i Uo ich zassalo (czyli ci dla ktorych grafa to nie wszystko) zapewne jakby Uo powrocilo do czasu kiedy to zaczelo sie staczac po rowni pochylej to istnieje szansa ze i ja bym wrocil bo jak dla mnie bylo i jest to najbardziej prawdziwe mmorpg jakie jest .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:06 
Cytuj  
april napisał(a):
loguje sie do gry i chce kogos zabic i okrasc. niestety nie moge. chce ciezko zarobione pieniadze wydac na dziwki w burdelu. niestety nie moge. chce podpalic jakis budynek.


Mozesz to zrobic logujac sie do gry GTA3:P

Poza tym zgadzam sie z Yogiem.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:13 
Cytuj  
Yog napisał(a):
Bo widzisz Wedge, wywodzisz sie z grona osob dla ktorych WoW to pierwszy mmo (czasem drugi po L2 itp)

WoW nie byl moim pierwszym mmo Yog. Jesli dobrze policzylem to byl 4 mmo po EQ2, SWG i FFXI.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 10:15 
Cytuj  
Bali napisał(a):
Cytuj:
Kazdy wie, ze po UO:R ultima niestety zaczela sie toczyc po rowni pochylej w dol...


Vercin np nie moze tego zrozumiec i pisze glupoty.

No ale ja wlasnie swietnie to rozumiem :D Uo byla kiedys gra swietna ale obecnie to u dawnych graczy moze wywolac mile wspomniena a u kogos kto zbaczy pierwsz raz jedynie smiech. Nie porownujecie obecnych gier do uo tylko do swoich wspomnien jak to kiedys sie fajnie gralo

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 13:13 
Cytuj  
u kogos kto zbaczy pierwsz raz jedynie smiech.

Jesli ktos patrzy tylko na grafike, to rzeczywiscie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:20 
Cytuj  
A problem tkwi wlasnie w tym ze spora czesc graczy patrzy na grafike (szczegolnie nowe pokolenie)i jak taki gracz zobaczyl screena z EQ 2 to sie podniecil i powiedzial w duchu "musze miec ta gre" .Az cisnie sie na usta slynne przyslowie " Nie oceniaj ksiazki po okladce" Ale to czy ktos patrzy na grafike czy nie swiadczy tylko o dojrzalosci gracza .Chociaz nie wiem jak uzasadnic tutaj fenomen Tibii :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:25 
Cytuj  
Znaczy grafika, interface, sterowanie ,engine nie sa wazne i nie zwracasz na nie uwagi :?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
*rence* Kazdy patrzy na grafike/engine, to normalne, ale ta gra ma 10 lat prawie, wiec co to porownywac? Nikt nigdzie nie pisal i nie staral sie udowodnic, ze UO graficznie moze konkurowac z najnowszymi tytulami mmo. Chodzi tylko i wylacznie o to, co gra oferowala - czyli housing, open (i do tego doskonale rozwiazane) pvp, full l3wt i mase innych rzeczy, o ktorych bys wiedzial, gdybys w te gre gral...

Co do interfejsu, to akurat byl prosty i swietnie rozwiazany. Chcialbym zobaczyc cos na ksztalt interfejsu z UO w ktoryms z nowszych mmo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
Nie wiem jak ty Vercin, ale ja przede wszystkim patrze na gameplay.
Grafika i interfejs to sprawa drugorzedna, bo co mi po swietnej grafice jesli gra mnie nie przyciagnie na wiecej niz 10min?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:05 
Cytuj  
*rence*ALe przeciez wlasnie o to mi chodzi ze nie am co porownywac gry sprzed 10 lat z dzisiejszymi:O Ty zdaje sie uwazasz ze grafiki porownywac nie wolno ale wszystko inne tak?
Moim zdaniem nie mozna gier porownywac w oderwaniu od tego na jakim silniku dzialalaja i jak to sie ma do trudnosci zaimplemetowania tego obecnie. To kilka osob na tym forum wyjezdza ciagle z uo i porownuje wszystko do niej.
Do tego przyjmujecie postawe ze jak gra nie ma free loot i tego czego wy chcecie to jest do dupy a ludzie grajacy to idiocii noskille.
Kto nie gral w uo to nie ma prawa miec wlasnego zdania a wogole to wy jestescie super pr0 l33t mastahy. Uo jest uber a grafika sie nie liczy ale jakos juz w to nie gracie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:08 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Nie wiem jak ty Vercin, ale ja przede wszystkim patrze na gameplay.
Grafika i interfejs to sprawa drugorzedna, bo co mi po swietnej grafice jesli gra mnie nie przyciagnie na wiecej niz 10min?


Dla mnie to sprawa rownorzedna i gre oceniam jako calosca nie poszczegolne elementy odzielnie. Grafika engine i jego mozliwosci ,sterowanie, interface wplywa na gamplay jak dla mnie:O
gdzie napisalem "grafika jest najwazniejsza i patrze tylko na nia" ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.