mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 00:30 
Cytuj  
Witam, witam, witam, witam, składam pokłony o wielcy gracze, wizytorzy mej podświadomości, wędrujący po mojej świadomości, oczekujący światłości mojego geniuszu!

Jestem niezmiernie dumny, iż ponownie uświadamiacie część mojej rozdwojonej jaźni. Wiecie bez was nawet bym nie pomyślałby zapytać się o kasę za moją genialną, błyskotliwą prace dla DD. Ach jakże to wspaniałe, mieć was przy sobie moi kochani gracze, na 300% jestem pewien że was kocham. Tak, tak na 300% nie przywidziało się wam, no co wy, naprawdę? To jest błąd? Zresztą mnie to rybka i tak jestem scenarzystą... .

Dobra, koniec ględzenia o graczach... czas na grę...

Hmmm.. co ona będzie miała wspaniałego ujmującego, doprowadzającego was do mimowolnej polucji i to nie w fazie REM?

Odpowiedz jest prosta NIC !

Tak, tak.... no to mamy pierwszy argument który w żadnej grze nie został podkreślony... TA GRA NIE BĘDZIE REWELACYJNA, chyba żaden producent nie reklamował tak swojej gry...

Argument 2: Hmmm.. Jestem szalony, gram w Tibie od małego, jak leżałem w inkubatorze (drewnianym, ruskie przywieźli, wiecie bratnia pomoc) to mnie testowo podłączyli do ruskiego interfejsu Tibii. Tak, tak Tibia jest ruska, tylko że amerykańcy zaje**li, zresztą jak wszystko inne, myślicie że skąd wziął się amerykański styl życia...

No to mamy dwa nigdzie nie powtarzające sie argumenty świadczące o tym że ta gra będzie niezwykła

Qluch - główny światotwórca, lider scenariusza, władca własnej głowy ( w zasadzie jestem lennikiem ale króla niema ;) ).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:31 
Cytuj  
A ja gupi myślał że Tibia niemiecka

Tak czy owak życzę twórcom gry sukcesu, jakiegokolwiek


_________________
O.o

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 10:26 
Cytuj  
Lepiej zrobić gre, która nic nie wniesie do gatunku niż siedzieć i mówić, że się nie uda. Bo jak czytam wypowiedzi niektórych mam wrażenie, że dla nich dobra gra to kolejna milionowa produkcja tworzona bez pasji i zapału a tworzona tylko, dlatego, że im za to płacą. Robić coś za darmo własnymi siłami nawet, jeżeli nie będzie to przełom i tak jest lepsze niż wypuszczanie kolejnego krzaczkowatego Diablo lub kolejnego milionowego projektu. Autorom życzę powodzenia i cieszę się, że wkońcu coś zaczęło się dziać.


Posty: 7
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 12:13 
Cytuj  
Dzieje się stale. Jak mogę staram się motywować ludzi, u nas na forum panuje naprawdę dobra atmosfera pracy i ludzie chętnie robią to co robią. W dzisiejszych czasach gdy już większość pomysłów się wyczerpało trudno jest wymyślić coś nowego, co pasowałoby do realów fantasy rpg. Gdyby się uprzeć to nawet jeśli czegoś nie spotkaliśmy jeszcze w żadnej grze RPG to występuje to w innych typach gier i tak czy inaczej nie jest to nowość więc niestety nie zadowolę tych najbardziej wymagających oczekujących czegoś czego jeszcze nigdy nie było.[/url]


Posty: 7
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 13:51 
Cytuj  
Witam wszystkich!

Wreszcie doczekaliśmy się naszej strony internetowej. Zapraszam pod adres:

http://www.ddonline.pl


Posty: 9
Dołączył(a): 8.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 01:03 
Cytuj  
Pragnę jako członek teamu PromisedLand tworzącego grę Dark Dimension przekazać, że w ciągu POŁOWY dnia jak istnieje nasza strona udało nam się "nabić" takie o to statystyki:
Odsłon: 6807
Wizyt: 655
Unikalnych wizyt: 502

Za odwiedziny gorąco dziękujemy i zapraszamy do obserwowania postępów w grze :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 01:09 
Cytuj  
Niestety, pod Opera strona nieczytelna. Albo mi sie tak wydaje.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2006, 03:54 
Cytuj  
czyta :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 07:54 
Cytuj  
Strona projektu bardzo przypadła mi do gustu. Jest przejrzysta, szybko się wczytuje, jest elegancko zaprojektowana i estetyczna.
Dajcie więcej skrinów obiektów i potworków do galerii, bo trochę mało tego jest.


_________________
O.o


Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Strona projektu bardzo przypadła mi do gustu. Jest przejrzysta, szybko się wczytuje, jest elegancko zaprojektowana i estetyczna.
Dajcie więcej skrinów obiektów i potworków do galerii, bo trochę mało tego jest.

Wolisz żeby gra była szybciej skończona czy żeby admini tracili czas na dodawanie ss do galeri ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:29 
Cytuj  
Shafter napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Strona projektu bardzo przypadła mi do gustu. Jest przejrzysta, szybko się wczytuje, jest elegancko zaprojektowana i estetyczna.
Dajcie więcej skrinów obiektów i potworków do galerii, bo trochę mało tego jest.

Wolisz żeby gra była szybciej skończona czy żeby admini tracili czas na dodawanie ss do galeri ?


A co admini site'a maja do tego kiedy gra bedzie skonczona??

L2think


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 10:56 
Cytuj  
Jak mieli tyle czasu by zrobić taką piękną stronę, to te kilka minut by dodać kilka SS ich nie zbawi :P, a to co już jest wygląda nawet zachęcająco


_________________
O.o

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:00 
Cytuj  
Długo czekałem i się doczekałem stronki. Co do gry to czekam kilka miesięcy i poczekam jeszcze kilka :)


Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
Czaszka napisał(a):
Długo czekałem i się doczekałem stronki. Co do gry to czekam kilka miesięcy i poczekam jeszcze kilka :)

Gra, jak podane na stronce, wyjdzie pod koniec 2007 albo z poczatkiem 2008.
@Kabraxis
Nie chodziło mi o to


Posty: 9
Dołączył(a): 8.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 22:27 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Strona projektu bardzo przypadła mi do gustu. Jest przejrzysta, szybko się wczytuje, jest elegancko zaprojektowana i estetyczna.
Dajcie więcej skrinów obiektów i potworków do galerii, bo trochę mało tego jest.
Damy ale nie wszystko na raz bo potem nie będzie co dodawać. Ogląda się znacznie szybciej niż produkuje :) dlatego sporo materiałów poprostu czeka na opublikowanie, żeby na stronie co jakiś czas było coś nowego :)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 17:32 
Cytuj  
A moze ktos poprawi te byki z glownego bannera?


Posty: 7
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 10:23 
Cytuj  
byk jest jeden... jest poprawiony ale nie podmieniony... jeśli widzisz więcej byków może z łaski swojej powiesz?


Posty: 2
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 12:07 
Cytuj  
witam!

Pragnę powiadomić drogich "forumowiczów" o rozwoju projektu i mowych materiałach na stronie:

Oto jeden z najnowszych screnów:

http://ddonline.pl/galeria/screengv3.jpg

więcej w galerii na stronie

http://ddonline.pl

Zachęcam też do obejrzenia filmiku promującego grę.

http://www.youtube.com/watch?v=bybZRmpAmag

Pozdrowienia
qluch

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 19:53 
Cytuj  
no gra mis ie bardzo podoba :D grafika o 1.0000.000 razy lepsza od Tibii, łądniejsza też od dragon-raji i helbreatha 3mam kciuki~~!!~~


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 20:16 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
no gra mis ie bardzo podoba :D grafika o 1.0000.000 razy lepsza od Tibii, łądniejsza też od dragon-raji i helbreatha 3mam kciuki~~!!~~


gdyby ktos inny napisal potraktowalbym to jako zart a tak :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.