mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 21:57 
Cytuj  
Od prawie roku gram w EVE i choć to super gra, to czasem bywa męcząca.
Szukam jakiegoś przerywnika na robienie długich skilli w EVE :lol:

Praktycznie nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie to klimat fantasy, czy S-F. Szukał bym czegoś co w porównaniu z EVE będzie łatwe i przyjemne :P.

Dobre grupowe PvE, ładna cukierkowa grafika itp. :lol: :lol:

Dobre PvP też by się przydało.

Myślałem o DDO, ale tam chyba wcale PvP nie ma :/
Zastanawiam nad Guild Wars vs. WOW, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:03 
Cytuj  
do cholery przeczytaj co sie dzieje pare topicow nizej :|

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:03 
Cytuj  
WoW, w GW nie ma ładnej cukierkowej grafiki, ani dobrego grupowego PvE. Jeśli bardziej zależy ci na PvP, to GW.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 23:01 
Cytuj  
Polecam wow-a, można mówić o nim dużo złego ale wylevelowanie pierwszej postaci, poznawanie nowych krain, potworków da ci dużo przyjemności. Szczególnie że stanowi to kontrast dla nieco monotonnego EvE.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 02:59 
Cytuj  
I nie wchodz na strony typu thotbot, allakhazam itp, zniszczysz sobie zabawe, a WoW daje swietna zabawe na dlugi czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 05:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
I nie wchodz na strony typu thotbot, allakhazam itp, zniszczysz sobie zabawe, a WoW daje swietna zabawe na dlugi czas.


lol:P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:07 
Cytuj  
Ja bym powiedział żeby wchodzić na thottbot albo allakhazam tylko w ostateczności. Bo czasem człowiek szuka tego npca i szuka i znaleźć nie może, no to po co się mordować jak tam na mapie jest zaznaczony i można kontynuować łańcuch quest'ów?
Jak levelowałem swoją postać to rzadko kiedy wchodziłem na te strony, bo jakoś nie było zbyt wielkiej potrzeby. Ale czasem coś jest w takim miejscu ukryte, że można łazić i łazić bez sensu.


_________________
O.o

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
I nie wchodz na strony typu thotbot, allakhazam itp, zniszczysz sobie zabawe, a WoW daje swietna zabawe na dlugi czas.


To dobry pomysł, zagrać sobie na luzie, powoli, czytając questy. Część z nich naprawde ma fajną fabułe. Ogólnie świat jest bardzo róznorodny i ciekawy o ile nie zrazi cie nieco bajkowa konwencja.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 09:33 
Cytuj  
Super ultra nowy mmorpg :D

Sorry musiałem :)


A tak na temat. Pograj w triale i sam zdecyduj, nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji na podstawie tendencyjnych opinii :D

GW Trial

WoW Trial

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 10:53 
Cytuj  
10 godzinny trial GW? No to sobie dlugo pogram ... ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 11:29 
Cytuj  
embe napisał(a):
I nie wchodz na strony typu thotbot, allakhazam itp, zniszczysz sobie zabawe, a WoW daje swietna zabawe na dlugi czas.


A potem na generalu czy /guild sie zapyta to dostapnie odp. "use thottbot nub" ;)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 11:57 
Cytuj  
piaskal napisał(a):
Dobre grupowe PvE, ładna cukierkowa grafika itp. :lol: :lol:

Dobre PvP też by się przydało.

Myślałem o DDO, ale tam chyba wcale PvP nie ma :/
Zastanawiam nad Guild Wars vs. WOW, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Nie ma czegos takiego jak WoW vs. GW to 2 rozne gry.
WoW posiada bardzo dobre grupowe PvE. GW posiada bardzo dobre PvP, ktore w zasadzie jest podstawa tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 13:30 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Super ultra nowy mmorpg :D

Sorry musiałem :)


A tak na temat. Pograj w triale i sam zdecyduj, nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji na podstawie tendencyjnych opinii :D

GW Trial

WoW Trial


tam jest napisane " This promotion ended December 1, 2005. Thank you for visiting ATI." na czerwono. czyli rok temu - a szkoda :-?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 13:40 
Cytuj  
Niezauważyłem, zdarza się.

W ramach rekompensaty powiem że w najnowszym CDA ma być trial GW Factions, więc w necie też pewnie da się znaleźć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 16:22 
Cytuj  
Mi się w przerwie między Neocronem a EVE, oraz EVE i EVE - doskonale odpoczywało grając w City of Villains :D - żadnego zastanawiania się co kupić, co do czego służy itp, piękna cukierkowa grafika, a przy tworzeniu postaci to nawet moja żona siadła i się 3 godziny bawiła możliwościami :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:01 
Cytuj  
Plastikowa - tak. Piekna - nie baudzo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:07 
Cytuj  
heh dyskusji na temat tego co sie komu podoba bylo juz wiele.
dla jednych piekne dla innych plastikowe.
tylko po co te komentarze niepotrzebne

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 22:28 
Cytuj  
hmm jak lubisz klimaty fantasy (badz ci nie przeszkadzaja) sprobuj sobie Dungeons and dragons online .. Ostatnio z nudow , czekajac na jakis mmorpg odswiezylem konto i bawie sie calkiem niezle . Z tego co wiem jest trial tak wiec nic nie tracisz :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 18:17 
Cytuj  
Vulor łobuzie, chyba Ci nie wyszedł ten odpoczynek od Eve ;D
Ja co prawda od Eve odpoczywam co i rusz (w zasadzie więcej odpoczywam niż gram, ale konto aktywne :P ) ale mam ochotę spróbować czegoś nowego.
Szukam jakiejś gierki mmo która spełniłaby moje oczekiwania:
- polskie community, które wprowadziło by noobka w grę,
- odrzuca mnie grindowanie... ale chyba poza Evką nie da się tego uniknąć, więc dobrze by było gdyby było nienachalne,
- PvE, może być też PvP - byle nie była to zręcznościówka,
- fajny crafting/handel etc,
- klimat raczej dowolny, chociaż sf z góry jest skazana na niepowodzenie ;) ale... kto wie :)
- nie WoW (to już próbowałem), i raczej nie DDO (miałem triala na samym początku i nie bardzo mi podeszło - chociaż podobno sporo zmian weszło),
- żeby nie trzeba było iść do sklepu i kupować pudełka (kod przez net może być, klient do downloadu), bo ja leniwy jestem :P
- przydałby się jakiś trial, żeby nie kupować kota w worku...

Wiem, że tak to tylko w Erze ;) ale może znajdzie się jakaś gierka spełniająca choć w części te wymagania.
Z góry dzięki za cierpliwość i tą masę rzeczowych odpowiedzi, która teraz nastąpi :)

Edit: Aha, fajnie by było gdyby nie miała jakiś mega wymagań sprzętowych. Co prawda na laptopie idzie mi nawet nwn2, ale kiepsko :P


Ostatnio edytowano 1 sty 2007, 18:24 przez xarthias, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 18:24 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
- polskie community, które wprowadziło by noobka w grę,
...
- nie WoW (to już próbowałem), i raczej nie DDO )

To poki nie pojawi sie cos ciekawego, pozostaje ci tylko Tibia ;)

A na serio, to sa aktualnie tylko 3 gry, ktore posiadaja w miare prezne PL community. WoW, Lineage 2 i FFXI. Tyle, ze zadna z nich nie spelnia niektorych pozostalych kryteriow. Tak czy siak, z tej trojki na dzien dzisiejszy najlepiej sie prezentuje WoW.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.