mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 13:22 
Cytuj  
Jakoś nie mogłem znaleść żadnego tematu ale ostatnio własnie zainteresowała mnie ta gra ??

Czy jest ona wogle w Polsce ?? mozna jakos kupic ??

Patrząc na screeny wyglada super a moze ktos z tego forum grał w nią HELP odpowedzice ?? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
Tematow o MxO bylo z 10, tu masz najbardziej rozwiniety:
viewtopic.php?t=15078

X.

PS. Ciezko uzyc search.php i wpisac tam "matrix"?


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 13:47 
Cytuj  
ODRADZAM

Wierz mi gralem w to niedawno temu, totalna porazka, juz lepiej se pograj w jakas tibie czy cus ;)

Shit jakich malo laguje jak idziesz, laguje jak skaczesz, pustki w tej metropolii (niby miasto duze a npcow malo w uj ;)) Wszyscy przeciwnicy wygladaja tak samo - caly gang to klony siakies ;) dziela sie na grupy.
Zadania schematyczne - ciagle to samo, idz do budynku, zabij, opcjonalnie pogadaj lub eskortuj kogos.

Do tego teraz tworcy chca system walki przerobic na everquestopodobny ;)

Gra moze na 2-3 dni :< jezeli jestes uparty ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 13:57 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ODRADZAM

Wierz mi gralem w to niedawno temu, totalna porazka, juz lepiej se pograj w jakas tibie czy cus ;)

Shit jakich malo laguje jak idziesz, laguje jak skaczesz, pustki w tej metropolii (niby miasto duze a npcow malo w uj ;)) Wszyscy przeciwnicy wygladaja tak samo - caly gang to klony siakies ;) dziela sie na grupy.
Zadania schematyczne - ciagle to samo, idz do budynku, zabij, opcjonalnie pogadaj lub eskortuj kogos.

Do tego teraz tworcy chca system walki przerobic na everquestopodobny ;)

Gra moze na 2-3 dni :< jezeli jestes uparty ;)


popieram kolege . Gierka miala potencjal ale zostala mowiac lekko spier****na , naprawde nie warto.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 14:01 
Cytuj  
No to sie juz sporo dowiedziałem dzienki za pomoc i już postanowiłem ze jej nie dosiąde ... bo niewarto ... :wink:

Już wiem co zrobie .. kupie sobie FFXI lub WoWa :wink: :D ... tak bedzie najlepiej ..

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 14:18 
Cytuj  
Choc nie przepadam za wow, to musze powiedziec ze dobrze robisz ;p
Ja sie nie sluchalem innych i potem zalowalem straconej kasy ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 51
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 14:25 
Cytuj  
Popieram przedmówcę... porażka totalna... a żeby cancelować koto trzeba do nich zadzwonic.

Zapraszamy do WoWa na Burning Legion!!

Pozdr Karolus

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 14:31 
Cytuj  
Karolus napisał(a):
Popieram przedmówcę... porażka totalna... a żeby cancelować koto trzeba do nich zadzwonic.

Zapraszamy do WoWa na Burning Legion!!

Pozdr Karolus


OK co do WoW'a zamówiłem dziś rano na Ultimie mam nadzieje że będe miał ponim TYLKO dobre wspomnienia nie jak po innych MMO... :] :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:18 
Cytuj  
Zeby miec dobre wspomnienia trzeba pograc dluzej niz te 30 dni.. ( w RFO tak na marginesie grasz? z ciekawosci sie pytam, bo masz siga rf, wpisales sie na liste graczy a chyba paczka z gra do ciebie nie doszla ;) )

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:29 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Zeby miec dobre wspomnienia trzeba pograc dluzej niz te 30 dni.. ( w RFO tak na marginesie grasz? z ciekawosci sie pytam, bo masz siga rf, wpisales sie na liste graczy a chyba paczka z gra do ciebie nie doszla ;) )


Tak gram juz chyba od kilku dni ( paczka doszla pisalem o tym juz w jakims poscie hehe )

a co do RF to gra się naprawde fajnie ... i bede grał narazie w to bo są takie buty że WoW'a zamowilem bez PrePaid a ktorego narazie kasy niemam wiec nie pogram dopuki stara mi kasy nieda ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 02:38 
Cytuj  
Relict napisał(a):
No to sie juz sporo dowiedziałem dzienki za pomoc i już postanowiłem ze jej nie dosiąde ... bo niewarto ... :wink:

Już wiem co zrobie .. kupie sobie FFXI lub WoWa :wink: :D ... tak bedzie najlepiej ..
Hmmm....widze, że kupiłeś już WoW'a ale i tak się wypowiem...Mogłeś zdecydować się na FFXI, sprawie więcej radości niż WoW... Baaaardzo klimatyczne i pomysłowe questy (od takich typu upicz kiełbasę na ogniu goblinów po naprawdę epickie) a wszystkie są wzbogacone cut-scenkami...pozatym ma świetny system klas (chyba jedyna gra w której jest to fajnie zrobione)... WoW jest dobry, ale na miesiąc dwa, bo potem nuuuudzi na całego... Nie mówię, że jest grą złą, bo jest tytułem dobrym, ale głównie jako pierwszy w życiu mmog... Ja WoW'a traktuję jako taką ewolucję Diablo... bo, że jest to kultowe mmorpg zgodzić się nie mogę gdyż złożonością do ULTIMY czy SWG (preNGE) w cholerę mu brakuje...i nie ma tu kszty zośliwości z mojej strony pod adresem tytułu Blizzarda...Po zjebaniu przez SOE Galaxies, błądziłem po wielu grach i w sumie nadal szukam....ale szczerze doradzając powiem, że chyba wybór pomiędzy WoW a FFXI jest trafniejszy w drugim przypadku....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 09:16 
Cytuj  
a mi się wydaje całkiem odwrotnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:44 
Cytuj  
FF XI jest jak wino, im dluzej lezy na dysku tym smakuje lepiej. :D Zabawa zaczyna sie tak naprawde po osiagnieciu max lvlu. Wczesniej bywa ciezko, szczegolnie bez znajomych highlvli.

W kwietniu nowy dodatek. Nowy dodatek w wypadku FF XI nie polega na podniesieniu lvlu capu i dodaniu itemow lepszych od poprzednich. To przede wszystkim nowa fabula, oczywiscie nowy swiat do exploracji i nowe formy zabawy.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:24 
Cytuj  
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,27063;core.html

Niby mają być jakieś zmiany w tej grze że poprawią gr ei będzię więcej osób w nią grać , mam nadzieje ze nie bedą to zmiany tak ja przy SWG "NGE'

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:50 
Cytuj  
Nic nowego, mowia o tym juz odkad soe przejelo mxo... Z tego co wiem system walki ma byc w stylu eq (moze taki jak w dawnym swg) dunno, niepameitam juz ;) Poczytaj na oficjalnej stronie, dunno jak to ma wygladac, jak wezme all acces to pewnie wybadam, ale watpie by ta gre uratowalo cokolwiek :<

Z drugiej strony soe sie mocno stara naprawic gre, pamietam ze swego czasu przebudowywali calkowicie wszystkie lokacje.... moze jak dodadza ten system, wrzuca wiecej npcow, przerobia wszystkie questy, i naprawia gowniany engine ktory ma gorszy kod sieciowy niz przezdpotopowe uo to moze cos z tego bedzie... ale nie prosciej napisac od nowa gre ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:10 
Cytuj  
Tutaj trochę więcej informacji na ten temat.


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 16:01 
Cytuj  
Mam małe pytanie aby nie otwierać nowego tematu ...
A więc tak ... chcem zagrać w trial matrix online ... tylko potrzebuję Activation Key'a ... może mi ktoś powiedzieć skąd znajde go ?

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 12:50 
Cytuj  
Czyli rozumiem nikt nic niewie ;] ... :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2006, 21:22 
Cytuj  
http://www.fileplanet.com/promotions/ma ... ine/trial/

nie mam bladego pojecia, czy jeszcze dziala.. zreszta gra i tak jest na tyle slaba, ze szkoda czasu na instalowanie..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2006, 12:26 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
http://www.fileplanet.com/promotions/matrix_online/trial/

nie mam bladego pojecia, czy jeszcze dziala.. zreszta gra i tak jest na tyle slaba, ze szkoda czasu na instalowanie..


aha ;] no niestety.. a możecie poelcić grę podobną w stylu matrix online , al'a star wars galaxies ? ... oczywiscie z próbą zagrania tak zwanym trialem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.