mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:47 
Cytuj  
gra w ktora aktualnie gram narazie closed beta ale 19 bedzie open http://hero.netgame.com/ ciekawa gra grafika jak dla mnie to 4/6 ale ma duza grywalnosc co jest jej atutem a najciekawsze jest to ze po 10 lvl gra dopiro sie rozkreca wybieramy klase i dostajemy skille a takze system walki sie zmienia zapraszam do testow :D


Posty: 1
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 20:17 
Cytuj  
Witam,ja także się dostałem na beta testy i oto moja opinia:

A więc tak zacznę od grafiki.Graficznie gra wygląda ładnie jednak mam pewne zastrzeżenia.Mój sprzęt to:

Amd 2000+
Gf 5200
768 ram (2 na dualu)
Płyta:Asus A7N8X
WinXP Pro SP2
i gra tnie nawet na średnich ustawieniach :/ .Być może to wina mojego systemy ponieważ dawno nie było formata.Jednak graficznie wygląda dobrze(bajecznie) ale przyjaźnie.Nie odrzuca jak inne tego typu gry.Rozumiem że są to beta testy i wszystko się może zmienić.

Co do lagów to troszke mam,ale to pewnie wina łącza(128/64).Do wyboru mamy o ile dobrze pamiętam 9 serverów.

Interfejs:
Ujmę to tak:mało przejrzysty.Nie jest to moje pierwsze mmorpg ale miałem problemy aby sie połapać ogólnie w opcjach,skillach... .

Grywalnoś:
Jak narazie daje 8/10.Ciekawe rozwiązanie typu:Dropi nam skrzynka i aby ja otworzyć należy mieć 15k kasy.Po otwarciu boxa pewnie dostajemy jakiegoś itemka ale pewności nie mam ponieważ nie mam tyle kasy jeszcze aby ją otworzyć.Jednak do grywalności nie mam zastrzeżeń.Jest na wysokim poziomie.Zastrzeżenie mam jednak przy wyborze postaci,brakuje bardziej szczegółowych opisów,jakie daje nam postać.Są one bardzo ubogie.

Ogólnie gra bardzo przypomina Kalonline z wyjątkiem grafiki.Podobny system gry,qestów itp.

Sądzę,że gra się powinna przyjąć.

To jest tylko moja opinia,i proszę się nią nie sugerować.Być może tylko ja mam problemy z grafiką,i opcjami(Chyba nie jestem aż tak tępy? :) )

Moja ocena: 8/10.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 20:30 
Cytuj  
gra tnie nawet na średnich ustawieniach :/ .Być może to wina mojego systemy ponieważ dawno nie było formata.

To wina twojego systemu, poniewaz zalicza sie do low-end...

Co do lagów to troszke mam,ale to pewnie wina łącza(128/64)

O ile w danej lokacji nie ma setek osob, do komfortowej gry w mmo powinno wystarczyc lacze nawet o o polowe mniejszej przepustowosci.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:00 
Cytuj  
Co to wlasciwie znaczy to low-end? Low jeszcze rozumiem, ale czemu end?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:31 
Cytuj  
low-end

slaby sprzet wiazacy koniec z koncem by pcet sie nie rozpadl ;]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 19:51 
Cytuj  
Raczej chodzilo mi o etymologie frazy, bo co ona oznacza to mniej wiecej wiem. Glownie o fragment -end.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 22:16 
Cytuj  
Ale jak widze niektore konfigi i sa one nazywane low-end to moj to low-start a co najwyzej mid-start


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:46 
Cytuj  
Cytuj:
Jednak graficznie wygląda dobrze(bajecznie) ale przyjaźnie.



chyba miałeś na myśli "bajkowo"


news na temat 2 części CB:
http://hero.netgame.com/news/notice_view.php?Idx=9


w sumie będzie można pograc w ludzkich godzinach, z drugiej strony - grałem trochę i jakoś mnie nie powaliło na kolana...


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:37 
Cytuj  
Czekajac az sie sciagnie patch 1.11 w WoW ( pewnie dzisiaj nie pogram juz ) czytam o tej grze, jedno mnie zastanawia mamy do wyboru :
The Ruthless Blade
The Elegant Mystic
The Piercing Eyes
The Overseer of the Sky

i jednoczesnie wszyscy dyskutuja o wyborze miedzy :
Physician
Hunter
Warrior
Assassin

no i teraz nie rozumie co i jak, te pierwsze cztery wybiera sie przy kreowaniu postaci, a kiedy sie wybiera te drugie klasy ?

Ogolnie widze ze ta gra moze byc ciekawa dla zabicia czasu jak akurat nie gra sie w cos innego bo napewno nie moze konkurowac z WoW czy L2 itp, ale na jeden weekend lub jak teraz gdzie WoW sie patchuje to calkiem fajne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 14:54 
Cytuj  
a pograłem jeszcze trochę i nie jest źle...gierka wydaje sie być bogata w content, chyba przysiąde troche w OB

tutaj ktoś się namęczył i napisał starter guide, może się komuś przyda:

http://hero.netgame.com/forum/viewtopic ... d8de8be096


_________________
. . .

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 16:17 
Cytuj  
Ja też uczestniczylem w beta testach i pare info do ludków, którzy moze nie dotrwali:

prosfesję (hunter, assasin, warrior, physician) wybiera się po osiągnięciu poziomu 1 Dan (10 lvl)

testuję grę na laptopie (niezgorszy bo toshiba tecra s3, niemniej jest to laptop a ne PC) i NIE MAM PROBLEMOW Z LAGAMI, PRZYCINANIEM SIE GRY ITP, a siedze na łaczu WiFi 802.11b (dla nie wtajemniczonych to 11mb/sek)

grafika - taka sobie, nie umywa się do EQII, LII czy Eve Online, ale nie jest też aż tak zła

grywalność? mała ilość questów, banalnie proste etc, interfejs użytkownika nie jest taki zły, natomiast bicie cały czas zwierzaków i potem jakichś Rogue ... na dłuższą metę staje się nudne.

Wlazłem kiedys do lokacji gdzie moby byly na 50 lvl, ale ... szybko stamtąd zwiewałem

Ogólnie gra jest fajna, ale ...
ciekawe jak wyglądają bitwy? Nie zdążyłem się dochrapać konia, ciekaw więc jestm jak sie go wykorzytuje, jeśłi tylko do transportu, to kicha, jeśłi równiez do walki (a arty na to wskazują) to ciekawi mnie jak :-). Zamierzam sprawdzić to podczas openbeta, pytanie tylko czy będę musiał robić nową postać :-(

Wracając do grywalności - ja w ocenie bym chyba nie przekroczył 6/10, ale, ogólnie cała gra otrzymałaby trochę wyższą ocenę

gdzieś przewinęło się info o skrzynkach - w srodku czasami jest cos ciekawego, czasami jest kicha, a czasami jest kolejna skrzynka do otwarcia której trzeba wydać 125k złota :-). Nie otworzyłem bo nie zdążyłem nazbierać :-)

Gra się na pewno przyjmie (aczkowliek to jeszcze zależy od ceny abonamentu)

zapraszam do galerii screenów z gry:
http://www.gry.gildia.pl/gry/hero_online/galeria_betatesty

Nie wiem tylko czemu do open beta na nowo trzeba ściągać klienta :(, nie wystarczyłby odpowiedni patch?


Posty: 5
Dołączył(a): 4.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 20:05 
Cytuj  
powie mi ktos moze jeak sie zarejestrowac zeby w to grac bo wypelnilem caloa liste na domowej stronce tej gierki i wyskakuje mi napis zebym podal ID co to jest. Sciagnolem ta gre z www.IDG.pl na stronce pisze ze gierka jest darmowa a tu lipa prosze o pomoz wmiare szypko

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 20:17 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Raczej chodzilo mi o etymologie frazy, bo co ona oznacza to mniej wiecej wiem. Glownie o fragment -end.


frazeologizm do "niska półka"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 22:58 
Cytuj  
barteq1q: gierka nie jest darmowa, tylko w fazie beta testów - a te są faktycznie darmowe

grę pobierz z oficjalnej strony gry:http://hero.netgame.com/
tam też się zarejestruj

nie powinieneś mieć żadnych problemów (ja nie miałem :-) )

instalujesz grę, łaczysz się z serwerem i grasz. Możesz wybrać dowolny serwer, następnym razem gdziekolwiek się połączysz, zawsze będziesz miał dostępne swoje postacie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 22:14 
Cytuj  
Zrób ID check, a nastepnie jezeli wyjdzie Ci unregistered na wyskakującym okienku - wcisnij Confirm - wtedy przejdzie.


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 28
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 16:21 
Cytuj  
Mam problem z gra. Właczam klienta a tu gra sie nie chce updatowac, wiecie mzoe jaka jest tego przyczyna czy moze serwer jest aktualnie offline ?. Dodam tez ze nie moge sciagnac patcha ze strony, wiec jezeli mozecie podajcie jakiegos innego linka z patchem. Z gory dziekuje.


Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 08:56 
Cytuj  
Ja mam zupelnie inny problem...nie mam za dobrego kompa...
AMD Athlon 1200
384 Ramu
Karta: NVIDIA GeForce 2MX 100/200

Posciagalem ze stronki sterowniki do karty itd. Wszysko fajnie...gra dziala...wyglada dosc ladnie, nie mam az tak duzych lagów czy coś...tylko jeden problem... Nie widze swojej postaci, innych postaci ani potworkow :cry: Widac tylko Cienie i bron <_<'' Help T_T

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 12:49 
Cytuj  
Kagu - sprawdż w ustawieniach gry, może masz tam jakies dziwne ustawienia grafiki?

dodatkowo - opisz problem na forum HERO Online w sekcji bugi - napisz jaki masz sprzęt etc

no i pokrec kamerką, moze to tylko źle ustawiony widok?


Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 16:21 
Cytuj  
Widok jest dobrze ustawiony...w opcjach tez mam raczej wszystko ok...chyba musze sie pogodzic z tym ze sobie nie pogram T_T Tzn. grac moge ale co to za przyjemnosc jak nie widzi sie postaci ani potworkow -_-


Posty: 40
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 18:38 
Cytuj  
gra troche podobna do silkroad online :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.