mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 17:53 
Cytuj  
Heh no jasne ze open pvp, mozliwosc( chociaz czesciowego) zlootowania kogos, no bo pomyslcie: grozne, niebezpieczne pustkowia- na ktorych lataja sobie beztrosko tysiace n00bow bo jak zgina to i tak sie nic nie stanie, a i tak przed mobem mozna zwiac. O nie, chyba kazdy z nas wyobraza to sobie inaczej niz typowy grindfest. Tak by z miare bezpiecznego miasta wychodzic na pustkowia w ostatecznosci, dobrze przygotowanym, a nie- 'o przejde sobie z jednego kranca USA na drugi'.

Aha, no i jako ze wiekszosc mmorpgow rozgrywana jest w fantasy, nie ma tam problemu z amunicja... a po prostu swietnie gdyby w takim Fallout mmo nonstop jej brakowalo( ale najlepiej jakby mozna ja bylo by sobie tez stworzyc)

Oczywicie nawet jakby wyszedl Fallout bylby raczej nastawiony na n00ba, bo nie oszukujmy sie Interplay nie chce tworzyc sztuki- on chce zarobic by wrocic do dawnej swietnosci.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 18:27 
Cytuj  
www.neocron.com

Troche leciwy, ale fabula dalej jest i jeszcze kilka osob w to gra :P Szkoda ze taki leciwy wlasnie jest bo tez bym pogral..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 13:04 
Cytuj  
Neocron ma to cos jednak w sobie... wracalem do niego 2 razy jednak malo ludzi kurde...
Loot system imo doskonaly - masz 1 protected slot :) jedna rzecz ci nie dropnie, a cala reszta odpada lacznie z czipsami :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 16:45 
Cytuj  
Souless wiesz, gdyby nie ta płatność to na pewno byłoby więcej osób. Ale oni nie uczą się na błędach, zresztą teraz już chyba trochę za późno...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 22:45 
Cytuj  
Wg mnie jedyne co zostaloby w takim F3 Mmorpg to postnuklearny klimat i ... nic wiecej. Tytulem pewnie chca przyciagnac inwestorow, zainteresowac graczy, ale ogolnie to wg mnie bedzie zupelnie inna bajka i pewnie rownie dobrze moglby sie taki twor nazywac typu: Postnuclear Mmorpg czy jakos tak :)

Chcialbym sie mylic, ale do dzis mam za zle, ze nigdy nie zdecydowano sie na kontynuacje fallouta. I nie zadne tam 3d tylko pikny "izometryczny" widok. No i piekna fabula :)

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 22:48 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Chcialbym sie mylic, ale do dzis mam za zle, ze nigdy nie zdecydowano sie na kontynuacje fallouta. I nie zadne tam 3d tylko pikny "izometryczny" widok. No i piekna fabula :)

zdecydowano! ale projekt zostal zawieszony jesli dobrze pamietam z powodu bankructwa ale nei pameitam juz kto robil fallouta3


_________________
nie lubie konserw

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 23:43 
Cytuj  
Betoniara napisał(a):
Greeg napisał(a):
Chcialbym sie mylic, ale do dzis mam za zle, ze nigdy nie zdecydowano sie na kontynuacje fallouta. I nie zadne tam 3d tylko pikny "izometryczny" widok. No i piekna fabula :)

zdecydowano! ale projekt zostal zawieszony jesli dobrze pamietam z powodu bankructwa ale nei pameitam juz kto robil fallouta3



No jak to kto, interplay byl wlascicielem Blask Isle. Wlascicielem, poniewaz Black Isle zostalo rozwiazane dawno temu.
Goscie z Interplaya chcieli grywalne demko, goscie z BI im je dali i byli zadowoloni- mysleli ze postep jaki poczynili nad F3 da im poczucie bezpieczenstwa ze nie zostana wyrzuceni na bruk. Tak sie niestety stalo, ze jednak zostali wyrzuceni. Z tego co pamietam Black Isle w sumie nie zostalo oficjalnie rozwiazane, co prawda praktycznie nie istnialo, ale Interplay postanowil zeby nowe gry upiekszac znaczkiem BI :]

To dlaczego wstrzymali produkcje nad F3 jest dla mnie tajemnica. Ogolnie gra byla na dosc wysokim stopniu zaawansowania, no i powiedzmy to szczerze- to byl MUROWANY hit. Nawet gdyby gra nie spelniala oczekiwan sprzedala by sie w kosmicznej ilosci- tylko z powodu znaczka Fallout 3.
Oczywiscie szefostwo Interplaya postanowilo ze trzeba skupic sie na wazniejszych projektach np. drugiej czesci zrecznosciowego 'fallouta' na konsole. Tyz piknie.

Teraz F3 robi Bethesda( goscie od Morrowinda, Obliviona). Ogolnie mowiac do praw do Fallouta bylo wielu chetnych. Z tego co pamietam byla to Troika( goscie od pierwszego Fallouta), czy tez kolesie z Black Isle.

Ogolnie molgbym o tym jeszcze troche pogawedzic, chociaz przyznam ze nie wiedzialem ze Interplay zachowal prawa do mmo Fallouta. Chociaz chlopaki maja troche problemow bo oprocz kasy musza znalezc dobrych gosci do stworzenia dobrej gry...


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 16:20 
Cytuj  
Ehh.Kiedys jako młodu 11 letni chłopaczek kupiłem folałta 2 za niecale 20 zł w empiku,gra mnie oczarowała,nigdy wczesniej nie grałem w mmorpg a tu poczułem smak wirtualnej wolnosci,przemiezalem pustkowia,uciekałem przed mutantami,łapałem niewolników.... i ta fabuła ehh,potem kupiłem 1 cześć,potem bractwo stalo,cudne gry nie grałem chyba w nic lepszego,pamiętam kiedy Super mutanci rozbili oddziały generała Barnakiego,nie zwlekałek ruszyłem do akcji,alez to były emocje...flaki krew,szara i brutalna rzeczywistosc.

W mmorpg powinni zrobic koniecznosc picia wody,mozliwosc smierci od promieniowania i mozliwosc kąpieli odzywczej aby stac sie super mutantem nie koniecznie złym jak np Marcus z fallouta 2.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 16:36 
Cytuj  
Heh, taka nostalgia mnie napadla... jak ja bylem mlody to ceny gier nie schodzily ponizej kwoty 2.000.000 zl :) A gry pokroju Fallouta to tylko gracze wizjonerzy widzieli w snach :) Space Quest FTW!! :) Ciekawe ilu uzytkownikow ja jeszcze pamieta ;)


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 18:17 
Cytuj  
Kilku na pewno, ale nie o tym tu teraz mówimy ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.