mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:53 
Cytuj  
ProX napisał(a):
Każdy może dokonać upgradu itemów czyli, idziesz do odpowiedniego NPCa dajesz mu odpowiednie materiały, on pobiera odpowiednią ilość gotówki i masz x% szansy na up itema... Proste nie trzeba mieć postaci craftującej, nie musisz szukać crafterów itp.


IMHO bez sensu. Koniecznosc udania sie z takim czyms do innego gracza buduje w grze ekonomie i pozwala zyc postaciom craftujacym.


pozdrawiam

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:57 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
ProX napisał(a):
Każdy może dokonać upgradu itemów czyli, idziesz do odpowiedniego NPCa dajesz mu odpowiednie materiały, on pobiera odpowiednią ilość gotówki i masz x% szansy na up itema... Proste nie trzeba mieć postaci craftującej, nie musisz szukać crafterów itp.


IMHO bez sensu. Koniecznosc udania sie z takim czyms do innego gracza buduje w grze ekonomie i pozwala zyc postaciom craftujacym.

pozdrawiam


Hm... postaci craftujące mogą zająć się kreacją itemów bazowych lub mieć większe możliwości upgradu, chodzi mi jednak o to, że np mam do zabicia Ice golema więc idę do NPCa, zmieniam typ obrażeń na ogień i po problemie, celem tego ma być głównie to żeby nie być CAŁKOWICIE uzależnionym od innych graczy.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 15:58 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
No np mechanik, elektronik czy inny zbrojmistrz :)

pozdrawiam

Tak tylko jemu nie o to chodzilo.(zreszta ponizej juz sie o tym przekonujesz co ja przewidzialem ha!) Musisz sie wczuc w sposob myslenia AoS/WoW zeby to skumac, to calkiem inna filozofia cos jak swiat zachodu i wschodu.

Quetzacotl napisał(a):
UO nie jest ITEM BASED? Człowieku co Ty mowisz, teraz jak nie masz HCI i DCI to mozesz sobie wiesz.


Oczywiscie ze AoS+ jest item based . Dlatego wiedzialem po pierwszym twoim poscie tutaj ze : grasz/grales na AoS ,jestes newbie, pogardzam toba.

Logain Darkthorn napisał(a):

IMHO bez sensu. Koniecznosc udania sie z takim czyms do innego gracza buduje w grze ekonomie i pozwala zyc postaciom craftujacym.
pozdrawiam


QFT.
primo

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:13 
Cytuj  
zabawne w jaki sposob probujesz mi dogryźć - "gardze Tobą" :lol:

Grałem na ML, a w WoWa aż 2 tyg podczas OPEN BETY.

PS Ja Tobą nie gardze, ja Cię podziwiam mój Ty jasnowidzu. :lol:


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Ostatnio edytowano 10 sty 2007, 16:16 przez Quetzacotl, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:15 
Cytuj  
grasz/grales na AoS ,jestes newbie, pogardzam toba.

rofl co za h8 dobre, text stycznia imo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:41 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Tak tylko jemu nie o to chodzilo.(zreszta ponizej juz sie o tym przekonujesz co ja przewidzialem ha!) Musisz sie wczuc w sposob myslenia AoS/WoW zeby to skumac, to calkiem inna filozofia cos jak swiat zachodu i wschodu.


Nigdy nie grałem w WoW, kiedyś grałem w UO ale nigdy AoS. Widze, że masz jakiś poważny kompleks związany z WoW/AoS czyżby nie było cię na te gry stać?? A może byłeś największym noobem i każdy się z ciebie nabijał?... biedaku... stawiam na 2 opcję.

Aha.... i też QFT tylko w trochę innym znaczeniu ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 17:34 
Cytuj  
@Pr0nx
Ja tylko przypomne, ze nie kazdy kto gral w UO gral na free shardach.
A jak gral, to wiekszosc osob z tego forum zrobila to po AoS, aby se popykac na starych rulesetach.

PS. Pisze sie QUETZALCOATL - przynajmniej tak Hiszpanie napisali

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 17:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
@Pr0nx
Ja tylko przypomne, ze nie kazdy kto gral w UO gral na free shardach.
A jak gral, to wiekszosc osob z tego forum zrobila to po AoS, aby se popykac na starych rulesetach.


A z mojej wypowiedzi wynika, że wszycy grali na freeshardach?? oO

Pieszczoch napisał(a):
PS. Pisze sie QUETZALCOATL - przynajmniej tak Hiszpanie napisali


Pisze się ProX a nie jakiś pr0nx. (A co do GFa z FF8 to pisze się Quezacotl)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 17:47 
Cytuj  
A z mojej wypowiedzi wynika, że wszycy grali na freeshardach??

Ja pije do dokladnie "czyżby nie było cię na te gry stać?? ", wiec albo naucz sie dobierac slowa, albo nic nie pisz.

A no i ja nie pije do GF-a (a moze powinienem?), myslalem ze kolega przypisal sobie imie jednego z Azteckich bogow, a nie avatara z FF8.
No coz, niedlugo ksiazek juz nigdy sie nie bedzie czytalo.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:02 
Cytuj  
Panie pieszczoch co ma piernik do wiatraka? Quetzacotl to odmiana Quetzalcoatl w innym jezyku (może powienien pan poprawiać amerykanów, że pisze się chrystus a nie christ?).
Poza tym dam sobie rekę uciąć, że akurat o tym bogu przeczytałem więcej od pana. Widzę, że trwa wyścig o fotel trolla naczelnego na tym forum. Życzę powodzenia uczestnikom i pozdrawiam.

I jeszcze żeby tak totalnie nie offtopować - według mnie powinno się zrezygnować z rozwijania postaci i stworzyć jakiś system w którym postać jest rozwinięta już na samym początku maksymalnie i liczy się jedynie zestaw umiejętności i nasz "skill", coś jak postacie PvP w w GW.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:04 
Cytuj  
ProX napisał(a):

Każdy może dokonać upgradu itemów czyli, idziesz do odpowiedniego NPCa dajesz mu odpowiednie materiały, on pobiera odpowiednią ilość gotówki i masz x% szansy na up itema... Proste nie trzeba mieć postaci craftującej, nie musisz szukać crafterów itp.


Proste, może, jednocześnie idzie w dokładnie odwrotną stronę niż MMO powinny ewoluować tzn znowu tysiące npc'ów od różnych rzeczy zamiast wszystko player based.

Edit:

Quetzacotl napisał(a):
Panie pieszczoch co ma piernik do wiatraka? Quetzacotl to odmiana Quetzalcoatl w innym jezyku (może powienien pan poprawiać amerykanów, że pisze się chrystus a nie christ?).
Poza tym dam sobie rekę uciąć, że akurat o tym bogu przeczytałem więcej od pana. Widzę, że trwa wyścig o fotel trolla naczelnego na tym forum. Życzę powodzenia uczestnikom i pozdrawiam.


Ugh. Chyba nie za bardzo zrozumiałeś wypowiedź której się czepiasz. Przeczytaj jeszcze raz, po czym zobacz komu Pieszczoch odpowiadał i zastanów się chwilkę... 8)

ProX napisał(a):
Pisze się ProX a nie jakiś pr0nx. (A co do GFa z FF8 to pisze się Quezacotl)


Myślę że "pr0nx" było zamierzone :lol:


_________________
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 19:42 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

Myślę że "pr0nx" było zamierzone :lol:


A ja jednak uważam, że to był taki skrót myślowy. :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:03 
Cytuj  
A ja jednak uważam, że to był taki skrót myślowy.

i widzisz pieszczoch, nawet nowi uzytkownicy rozgryzaja ciebie w 10 minut.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
Oh crap :/
Robie sie stary i nudny ehh

PS. Zasady jak w SB co do hate, gore, swearing itp. Czyli rasism, przezywanie, przeklinanie i najgorszy typ rynsztoka dozwolony od private do global chat ^^

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:55 
Cytuj  
Tak wracajac do zyczen, tak calkiem serio:
Chcialbym, aby taki nowy mmorpg byl multiplatformowy.
To znaczy, ze marzy mi sie granie wygodnym i bezprzewodowym SIXAXIS'em w lozeczku w jakosci HD.
I bron boze, zeby to byl exclusive - musi byc multiplaformowy, aby kopac tylki zarowno pc'owca jak i ssijacymi cyca(wielkiej swietej krowy zwanej Microsoft) jeszcze bardziej niz pc'owcy - posiadacza xboxa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 13:24 
Cytuj  
Obrazek

Idealne MMO jest kulą .

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2007, 16:44 
Cytuj  
Tak, czyli waska przepustowosc masz usmyslu chyba, mozliwosc zaimplementowania masy nowych rzeczy, contentu do mmo sie juz nie liczy? Cos ta twoja teoria panie mroczny posysa:/.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 15:28 
Cytuj  
Panie Motopompa to cale ps3 jest do bani i wez panie nie obrazaj x360 ktore oferuje o wiele wiecej niz twoj grill.

W idealnym mmo ekonomia powinna byc w pełni oparta na graczach,npc powinni sprzedawac tylko podstawowe narzedzia i oczywiscie musi byc skill based, bez leveli.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 15:39 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Panie Motopompa to cale ps3 jest do bani i wez panie nie obrazaj x360 ktore oferuje o wiele wiecej niz twoj grill.


A w Austrii tez sa kangury?(to tak zeby sie do pana poziomu dostosowac)
eot.


_________________
Obrazek

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 16:38 
Cytuj  
świadomość komputerowa zespolona z mózgiem za pomocą cebernetycznych kasków i jakiś elektronicznych synaps ;)
wrażenia z rajdu ?- bezcenne


@up
SOM KANGÓRY !!!


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.