mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
zax napisał(a):
Ktoś śmiał sprzeciwić się 'waszemu' Konradorowi i odrazu stado wytrenowanych piesków rzuca się w obronie.

/żal mode on

Powiedziałbym raczej, że poszło to łańcuchowo a "dyskutant" się miotał i pluł na wszystkich w koło. Idźcie już do swojej piaskownicy pls.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:29 
Cytuj  
ROFL, rozumiem ze na tym forum wytworzylo sie cos w stylu "grupy trzymajacej wladze" tak? Naprawde smutne;]W takim razie wybaczcie ze zaklocilem wasz swiety spokoj...Amen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 15:47 
Cytuj  
I zzzzz duuuuucheeeemmm twoooooiiimmmm.


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 17:52 
Cytuj  
W takim razie po co ten post, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia?

Staralem sie dac w lekki sposob do zrozumienia, ze piszac "zapowiada sie na hit roku 2007" mylisz sie. Nawet zedytowalem posta i zaznaczylem wyraz "wiecej", zeby wieksza ilosc osob byla w stanie zalapac jego sens. Rozumiem, ze jestes jednym z "weteranow" i boli cie, ze do bety zamiast ciebie dostal sie ktos, kto uwaza 2 Moons za nic innego tylko kolejny koreanski pseudo-mmo zarcik. Tough cookies.

'waszemu' Konradorowi

Nie, cos ci sie uroilo. Po prostu na tym forum taka jest reakcja na osoby, ktore nie posiadaja podstawowej zdolnosci czytania ze zrozumieniem i rzucaja sie bez powodu. Proste.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 18:18 
Cytuj  
Pfff po prostu kazdego z nas bawi nazywanie shitowego korea h&s hitem.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 22:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
W takim razie po co ten post, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia?

Staralem sie dac w lekki sposob do zrozumienia, ze piszac "zapowiada sie na hit roku 2007" mylisz sie. Nawet zedytowalem posta i zaznaczylem wyraz "wiecej", zeby wieksza ilosc osob byla w stanie zalapac jego sens. Rozumiem, ze jestes jednym z "weteranow" i boli cie, ze do bety zamiast ciebie dostal sie ktos, kto uwaza 2 Moons za nic innego tylko kolejny koreanski pseudo-mmo zarcik. Tough cookies.

'waszemu' Konradorowi

Nie, cos ci sie uroilo. Po prostu na tym forum taka jest reakcja na osoby, ktore nie posiadaja podstawowej zdolnosci czytania ze zrozumieniem i rzucaja sie bez powodu. Proste.


Po pierwsze nie naleze do osob, ktore lubia wrzucac sobie na lewo i prawo a te twoje "bez powodu" wcale nie jest bez powodu jakby Ci sie to wydawalo. Jedyna rzecza, ktora mnie drazni, to ta, ze wiekszosc nie majac nic konkretnego do powiedzenia, po prostu wpierdala swoja watek chcac zaistniec/zablysnac/pojechac kogos ( niepotrzebne skreslic ). Zeby odczytac twoj post ( bo liczylem sie z tym, ze moze Ci sie cos nie spodobac) musialem przejsc przez pare wypocin twoich serdecznych guardow;]. Ale do rzeczy, wczesniej napisalem ze czekam na jakies sprawozdanie, relacje, wrazenia z gry. Po czym Ty piszesz:
Cytuj:
Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.
. No wg mnie, jezeli juz ktos gra to moglby przyblizyc choc troche obraz tej gry. Aha one more thing- nie interesuje mnie czy ta opinia bedzie pozytywna czy negatywna. Rozumiem, ze piszac "Za duzo mamy zyczliwych" nie chciales odbierac nam nadzieji, tak? Biore pod uwage opcje, ze nie chciales z nikim dzielic sie swoja opinia, lecz w takim wypadku twoj post byl bezcelowy. Dodam jeszcze, ze wywolanie jakiejs klotni nie bylo moim celem, moze to moja wina, ale taki mam sposob pisania, bynajmniej...nikogo raczej nie obrazilem i w zadnym wypadku nie bylo to moim celem. No ale jak widze, to nie wszyscy to rozumieja.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 22:44 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Powiedziałbym raczej, że poszło to łańcuchowo a "dyskutant" się miotał i pluł na wszystkich w koło. Idźcie już do swojej piaskownicy pls.
Nie jesteśmy ślepi. Dyskutant został zjechany przez wszystkich "obrońców" po kolei i do nikogo się nie pluł jako pierwszy.

BTW Daj spokój z tą piaskownicą bo to jak i "kupa" to już przeszłość. Teraz na tym forum "Ojciec na ciebie na ciebie czeka w wannie" jest najbardziej trendy. :P

konrador napisał(a):
Nie, cos ci sie uroilo. Po prostu na tym forum taka jest reakcja na osoby, ktore nie posiadaja podstawowej zdolnosci czytania ze zrozumieniem i rzucaja sie bez powodu. Proste.

Widząc jakieś wady po prostu je wymień. Pisząc, że gra jest 'do dupy' prowokujesz fanów tej gry i nic więcej.
Zresztą, chodziło mi głównie o obronną reakcję piesków, nie o twoją wypowiedź.

kozas15 napisał(a):
Pfff po prostu kazdego z nas bawi nazywanie shitowego korea h&s hitem.

Mam takie samo zdanie na temat koreańskich "target-next-target-next" ogłupiaczy, co nie zmienia faktu, że nie mogłem znieść tych agresywnych reakcji kilka postów wyżej.

_


Ostatnio edytowano 17 sty 2007, 23:38 przez zax, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 23:28 
Cytuj  
napisalem ze czekam na jakies sprawozdanie, relacje, wrazenia z gry

To czekaj dalej. Nie bede podawal informacji objetych NDA na publicznym forum, na ktorym zdarzaja sie niestety przypadki (tym razem uzyje tu, mam nadzieje, zrozumialego dla twojej osoby sformulowania) podpierdalaczy. Jak juz ci wczesniej wyjasnilem, moj post nie mial byc i nie byl bezcelowy, mimo tego, ze osoby slabo radzace sobie z jezykiem polskim moga go jako taki odbierac. O plusach gry mozna dowiedziec sie z jej oficjalnej strony - jestem pewien, ze o wymienieniu jakiegokolwiek nie zapomnieli, bo nie ma ich wiele, chyba ze ktos lubi koreanskie grind-festy. O minusach dowiesz sie _po_ premierze/zniesieniu NDA, lub tez po przeanalizowaniu jej plusow i porownaniu ich z plusami jakiejkolwiek sredniej-dobrej jakosci zachodniej gry MMO.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 00:29 
Cytuj  
zax napisał(a):
BTW Daj spokój z tą piaskownicą bo to jak i "kupa" to już przeszłość. Teraz na tym forum "Ojciec na ciebie na ciebie czeka w wannie" jest najbardziej trendy. :P


zrozum ze to niektorych podnieca, smutne ale coz to ich zycie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2007, 16:25 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie bede podawal informacji objetych NDA na publicznym forum

Wyjasnij mu co to jest NDA, bo gotow jeszcze zaczac sie rzucac, ze go obrazasz jakimis skrotami.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 31
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 12:14 
Cytuj  
Jako że nie lubię się wtrącać w nie dotyczące mnie tematy, pozwolę sobie na wyjaśnienie tego skrótu.

NDA (ang. Non Disclosure Agreement) - umowa podpisywana przez pracowników firm programistycznych lub beta-testerów testujących gry lub programy zabraniająca udostępniania komukolwiek jakichkolwiek materiałów na temat programu nad którym pracują. Złamanie warunków umowy grozi zwolnieniem i pociągnięciem do odpowiedzialności karnej.

Pozdrawiam.


_________________
Soldiers never die..


Posty: 1
Dołączył(a): 20.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 19:55 
Cytuj  
Hej, mam takie pytanko. Napewno ktos ma konto do 2moons tylko zeby obadac gierke i jesli mozna to bym o jakies passy poprosil bo sam tez chce tylko obadac, nie zeby sie tam zagrywac na smierc.

Niestety mi sie nie udalo dostac z mojego konta :har:

THX z gory za pomoc.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:21 
Cytuj  
co do gry mam pytanko czy osoba ktora jest juz zakwalifikwoana do cb po wyslaniu invite na xx adres xx player otrzymuje pozwolenie na udzial w cb ?


_________________
oumn da lololegend


Posty: 9
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 13:15 
Cytuj  
Cześć wszystkim Interesowałem się tym tytułem już wcześniej ale dopiero teraz tu sie zarejestowałem.Ogólnie nie chce sie tu chwalić ze już gram na cb ale mam zamiar pograć w 2moons (bo naprawde jest dobra) Interesuje mnie stworzenie jakiejś sensownej ekipy do grania z TS-em oczywiście lub dołączenie się do istniejącej o ile jest jakaś, wiem że jest to cb ale chyba można się juz podjąć takiego wątku w razie czego podaje mój nr gg 5415154 zainteresowanych zapraszam.


Posty: 4
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
Witam!!
mam wielka prosbe, jezeli juz potestowales CB 2moons, i masz zamiar dalej grac dopiero w OB, lub wogole niegrac, to bardzo bym prosil o (chwilowe) udostepnienie konta! ciagle mam status pending, a bardzo zalezy mi na sprawdzeniu tej gry.
Z gory dziekuje.


Posty: 9
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 17:07 
Cytuj  
ja caly czas w to gram i nie jestes pierwszy w sprawie udostepnienia loginu i passwordu :)


Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 21:14 
Cytuj  
Halo Halo, jakby komus z juz grajacych znudzil sie ten tytul czy tez nie podoba im sie, lub cokolwiek innego i nie beda juz grac, prosilby o udostepnienie loginu i hasla poprzez prv czy tez na maila: [email protected]. Wielkie dzieki z gory.


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 00:06 
Cytuj  
Moglibyscie dac sobie spokoj z tymi prosbami o login i haslo:
1) Po pierwsze 2Moons naprawde nie jest gra, o ktora tak sie nalezy zabijac, a niedlugo pewnie wyjdzie OpenBeta. Na innym forum widzialem nawet oferty ludzi chcacych za konto oddac konto z wysokim levelem na innym koranskimn grindfescie - nie warto, naewet jesli mialoby to byc konto w tibii
2) Moze dotychczas acclaim nie wypuscil zadnej szczegolnie interesujacej gry, ale moze to zrobic w przyszlosci i na wszelki wypadek warto miec konto z jakims tam stazem. Juz czytalem biadolenia ludzi, ktorzy pozyczli swoje konto bo ktos chcial pograc w 9dragons, a teraz ten ktos gra sobie w 2Moons, a oni nie moga


Posty: 8
Dołączył(a): 2.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2007, 19:51 
Cytuj  
gierka jest miodzio xD mam 20 lvl azure knightem i z każdą chwilą gra bardziej mi się podoba :)

polskie forum tej gry:

www.2moons.com.pl albo www.2moons.jed.pl jakby pierwszy adres nei zadzialal!


Posty: 9
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2007, 12:28 
Cytuj  
ile kasy jest warte konto do gry bez postaci teraz ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.