mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Dlaczego nie grasz w eve?
Nie widze powodu aby zagrac. 5%  5%  [ 4 ]
Nie gram w ogole w platne mmo. 0%  0%  [ 0 ]
Klimat scifi mi nie odpowiada. 16%  16%  [ 14 ]
Probowalem triala ale gra wydala mi sie strasznie skomplikowana. 6%  6%  [ 5 ]
Probowalem triala i gra wydala mi sie... nudna? 24%  24%  [ 20 ]
Piraci wszedzie i open pvp to nie dla mnie. 0%  0%  [ 0 ]
Alez ja gram w EVE :) 15%  15%  [ 13 ]
Inne 15%  15%  [ 13 ]
Chce tylko zobaczyc wynik ankiety :> 14%  14%  [ 12 ]
Co to jest EVE? 5%  5%  [ 4 ]
Liczba głosów : 85
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:00 
Cytuj  
Ostatnio w ktoryms z tematow duzo bylo o tym czego w mmo ludziom brakuje. Pisali o roznych rzeczach i co jakis czas ktos pisal cos w stylu "w eve to masz". W sumie co racja to racja ;) EVE jako mmo ma w sobie bardzo wiele a jednak zainteresowanie ta gra w polsce jest znikome.

W sumie prosta ankieta. Jak ktos gra w inne mmo i mu sie podoba nawet nie mysli o eve to daje "Nie widze powodu aby zagrac." . Jak ktos sam nie wie co dac to niech bierze opcje ""Chce tylko zobaczyc wynik ankiety :>" zeby nie musial klikac w "zobacz wynik" co wejscie do tematu ;)

Jak ktos nie wie co to EVE to tez jest opcja :D

Sory ze tak pisze ale opcji jest kilka i nie sa jakos ladnie w kolejnosci poukladane wiec ktos z rozpedu moze kliknac pierwsza lepsza i zepsuc wynik ankiety ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 14:30 
Cytuj  
bardzo chetnie gralbym w EVE gdyby mozna byloby "chodzic" po planetach (eve+swg :wink:)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:03 
Cytuj  
No moze kiedys:) Najpredzej z takich bajerow bedzie chyba chodzenie po stacjach. Zapomnialem o opcji odnoszacej sie do wymagan sprzetowych. Mysle ze sporo osob tez z tego powodu odpuszcza sobie EVE;] Jak sie na ma procka mocnego to nie ma mowy o przyjemnej grze:/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:10 
Cytuj  
Gralem. Juz nie gram, bo:
- nigdy nie dogonie innych, nie ma takiej opcji
- leveling jest fajny tylko na poczatku, gdy skille sie szybko ucza (Soulles mial racje /bow)
- swiat jest wielki, czasem za wielki, szczegolnie jak chce sobie sfitowac statek i musze leciec na drugi kraniec galaktyki po dzialo, a potem wracac po inna czesc, przewiesc rzeczy na market itd.
- straty w EvE bola, ja chyba jednak jestem carebear - swiadomosc ze moge sobie pobic z innymi just for fun jest dla mnie "sympatyczniejsza" :P
- moze zaczalem od zlej strony, ale doszedlem do wniosku ze kopanie przez 4h, gdzie moja jedyna czynnoscia jest przekladanie co 3 min rudy z cargo do kontenera jest bardziej nuzace niz robienie MC (WoW) po raz piecdziesiaty
- maly dynamizm walk z NPC (namierz, odpal dziala, zbierz loot)
- EvE porzera strasznie duzo czasu :P

Pozatym jest to fajna gra i ma swoj klimat :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:12 
Cytuj  
Miałem jedno podejście do EVE. Gierka zaiste rewelacyjna...no mucha nie siada(ła). Pykałem 2 miesiącei pewnie grałbym dalej gdyby nie to, że EVE to.....tak jakby druga praca :D. Nie da się od tak na chwilę wejść "popykać". A jak już dostaniesz się do jakiegoś konkretnego corpa to już wogóle pracujesz na 2 zmiany (oczywiście w EVE "praca" pewnie będzie o wiele przyjemniejsza :D). Ale co do grywalności, grafiki (kwestia gustu), złożoności rozgrywki, community raczej ciężko się przyczepić :D.


_________________
Gzzzt

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:04 
Cytuj  
Ja tam nie gram bo sie juz nagralem ;)
A tak bardziej wglebiajac sie w temat, to jest kilka rzeczy co mi nie pasuje.
Ilosc graczy jest conajmniej 10x za mala, plus zbyt duza centralizacja, aby odczuc realizm przyszlosci - czyli 400 osob w Jita, a 2 osoby z jakims 0.0, lub 6 w jakims 0.4.
Brak jednak prowadzenia zycia w jednym sektorze, czyli np. zycie na wybranej przez siebie planecie, brak ladowania i poruszania sie po planetach jest troche "niefajne".
Oczywiscie ja patrze na to ze strony bardziej nie "co nie lubie" ale "to co brakuje", bo sama gra patrzac ze strony i wliczajac tylko jej content, to jest bardzo fajna.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 16:39 
Cytuj  
Byłem, widziałem, system levelowania mi nie odpowiada i nie-skillowa walka doprowadziły do tego że odrzuciłem myśl o graniu w to.
Jednak kosmicza pustka ciągnie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 19:36 
Cytuj  
Yahzon napisał(a):
Byłem, widziałem, system levelowania mi nie odpowiada i nie-skillowa walka doprowadziły do tego że odrzuciłem myśl o graniu w to.
Jednak kosmicza pustka ciągnie.


O_o


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 20:16 
Cytuj  
Eve trzeba poswiecic zdecydowanie za duzo czasu, nie idzie grac w trybie casual bo po prostu.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:24 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Eve trzeba poswiecic zdecydowanie za duzo czasu, nie idzie grac w trybie casual bo po prostu.

Mam podobne zdanie. Nie ma takiej odpowiedzi w ankiecie.

ps. A wyniki mozna zobaczyc w inny sposob ;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 22:39 
Cytuj  
Cytuj:
Jak ktos sam nie wie co dac to niech bierze opcje ""Chce tylko zobaczyc wynik ankiety :>" zeby nie musial klikac w "zobacz wynik" co wejscie do tematu


Cytuj:
ps. A wyniki mozna zobaczyc w inny sposob ;]


Jaki jeszcze?;]


W sumie ja za duzo czasu eve nie poswiecam ale ja sie zajmuje handlem a to nie wymaga grania tylko dobrego ustawiania ( ofert kupna i sprzedazy) :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 00:41 
Cytuj  
Nie gralem ale jesli nie mozna polazic po planetach to nie widze sensu nawet probowac. Tylko kosmos, kosmos wiecej kosmosu? Lubie zwiedzac niowe lokacje w mmorpgach, lubie piekne widoki a gapic sie non stop w przestrzen kosmiczna nie bardzo mnie pociaga

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 00:46 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jaki jeszcze?;]

"Zobacz Wyniki"?


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 01:57 
Cytuj  
Czemu nie EvE ?. Sam się czasem zastanawiam ;).
Do gry robiłem dwa podejścia. Za każdym razem, gra mnie zachwycała. Mam do tej pory o niej jak najlepsze zdanie i myślę że przebija pozostałe mmorpgi w wielu dziedzinach. Czemu więc nie gram ? Na pewno deprymujący jest fakt że nigdy nie nadrobi się przepaści dzielącej cie od ludzi którzy grają od x lat. W innych mmorpg jest level cap,możesz nadrabiać szybciej poświęcając grze więcej czasu. W EvE nie, wszystko idzie swoim ślimaczym tempem. Zresztą pewnie jeszcze kiedyś wróce do EvE na pewien czas, po prostu gierka ma w sobie coś co nie pozwala o niej zapomnieć.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 02:46 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Sou napisał(a):
Jaki jeszcze?;]

"Zobacz Wyniki"?


Wcale o tym nie wspomnialem... o_O Czytales w ogole 1 post?

Shadhun_, rzeczywiscie skilli mozna tyle robic ze nie dogonisz starego gracza pod tym wzgledem. Za to w odroznieniu od wiekszosci mmo mozesz spokojnie zabic typa co gra dluzej o wiele;) Nie mowiac juz o tym ze jak jest walka grupowa to juz w ogole te skille nie maja tak wielkiego znaczenia jak w innych grach.

No i polecane przez "specow" tluczenie leraninga przez 1 miesiac gry ;) Kompletny bezsens imo gdybym tak zrobil pewnie sam bym przestal grac:D Ta czesc mozna zalatwic spokojnie w dluzszym okresie czasu przy okazji grajac a nie czekajac...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 05:00 
Cytuj  
Troche zbocze z tematu, ale boje sie, ze tak jak w EvE roznica miedzy doswiadczonymi graczami i nowymi jest kolosalna, to tak samo bedzie wygladac sytuacja w DFO, w ktorym tez nie bedzie CAP.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 07:58 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
bardzo chetnie gralbym w EVE gdyby mozna byloby "chodzic" po planetach (eve+swg :wink:)


/signed

teraz jest poprostu... nudna(no bo ile mozna kopac?)


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 08:26 
Cytuj  
Marudzicie zupełnie bez sensu. Po pierwsze kto wam kaze caly czas kopac? Ta gra daje tyle roznych mozliwosci i sposobów zarabiania ISKow ze siedzenie i kopanie jest... wynikiem chyba tylko braku wyobrazni. Co do braku mozliwosci dogonienia starych graczy... to owszem - nie mozna przebic ich ilosci SP (chociaz majac calyczas np implanty 5 i odpowiednio wymaksowane learningi mozna ich gonic) ale czesc z tych mega advanced skilli za grube miliony SP daje tak niewiele w przecietnej walce czy handlu ze to raczej ma wartosc kolekcjonerska. A co najpiekniejsze w tej grze - 3 kolesi na trial account w cruizach spokojnie moze rozwalic goscia w BSie ktory gra dwa lata.
Proponuje teraz porownanie tego z WoWem i chialbym zobaczyc jak trzech kolesi z 15 lvlem w WoWie rozwala goscia z 60.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 09:31 
Cytuj  
Cybot tylko ze teraz 3 gosci na trial dostaje 800 Sp na dzień dobry....no i chciałbym zobaczyć jak tych 3 gości w na trialu rozwala gostka co gra 2 lata w HACu.....

Grałem pare mieś ale: granie w pvp za bardzo "boli" jak straciłem w ciągu 3 dni 4 statki i spłókałem sie dokumentnie to dałem sobie spokój , kopanie jest dla ludzi co lubią czytac książki... latanie po raz 10000000000 tej samej misji dla ISK jest gorsze no przechodzenie 1000 raz Stratholme w WoWie , nowy korp ma znikome szanse żeby "zaistnieć" w EVE , system skilli jest fajny ale tylko na początku , ogólnie EVE ma w sobie "coś" ale jakoś zawsze jak to coś wychodzi na wierzch to szybko umyka...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 10:14 
Cytuj  
Czyli jak tak czytam to sie nasowa spostrzerzenie

1. EVE jest za trudny dla mlodych, zbyt czasochlonny dla starych :)

2. albo znajdziesz dla siebie miejsce w eve ( SAM! ) albo sie zanudzisz.

Misje rzeczywiscie sa denne;] O wiele lepiej complexy i raty wygladaja bo lepsza zabawa;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.