mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 22:48 
Cytuj  
http://www.voyagecenturyonline.com/ - gra z naprawdę przyzwoitą grafiką 3D (nie jakieś chałowe MUdy) w klimatach pirackich. Bardzo ciekawie rozwiązana. Całkowicie darmowa, w zamian jest tzw. Item mall.
Gra ruszyła w grudniu i ciągle się rozwija, a świat jest powiększany. Przyznam się, że zarwałem rpzy niej kilka nocy ;)

Na PIII450, 256RAM i GF2MX200 64MB chodzila w 1024 calkiem dobrze. Oczywiscie bez fajerwerkow :)


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 10:44 
Cytuj  
A ja na złabszy sprzęt polecam Legend of MIR 3. Jest to gierka w którą się zagrywałem zanim znalazłem Lineage 2.

2 lata i rok temu grałem w Legends of MIR 3 (pierwsze MMORPG jakie grałem). I ta gra mnie urzekła :wink: Odkryłem wtedy, że moje przeznaczenie to właśnie gry MMORPG :D ... po dwóch latach spędzonych na BattleNecie w Diablo 2.
W MIR 3 grałem na Polskim serwerze (świat duży jak 1/3 Lineage 2, graczy ok 200-300 OnLine, zero BOXów). Serwer był o tyle fajny, że co rusz były jakieś eventy, praktycznie codziennie coś nowego. Pomysłowość tamtych GM nie znała granic :lol:
Też były gildie, wojny klanowe. Nawet w miastach można było walczyć, tylko że jak ktoś był zflagowany (podobnie jak w L2), to guardzi (nieśmiertelni) go zabili jak tylko wszedł im w zasięg, więc nie było aż tak lajtowo osobom zflagowanym. Ta gra miała swój klimat, podobnie jak Lineage 2. No i nie było tak łatwo, gdyż wszystkich czarów trzeba było się z ksiażek uczyć u różnych NPC. Książki z wyższych lvl były do zdobycia tylko z dropu, a aby się potem czaru nauczyć, to trzeba było specjalne questy robić! Oczywiście wpierw trzeba było znaleźć tego NPC co czaru nauczy, bo dla różnych klas postaci i nawet lvl czarów, byli to różni NPC. Czary można było szkolić na wyższe lvl. Generalnie system szkolenia postawi o niebo przewyższał ten, jak dla mnie ubogi, z Lineage 2. L2 to krok wstecz.
Można było brać śluby w Legend of MIR 3! Pozwalało parze ukochanych się do siebie teleportować :wink:
A tu garść screenów:

Artwork i piękne budynki w wschodnim stylu:
Obrazek Obrazek

Wioska i bicie bossa (prawda, że mimo rzutu izometrycznego pięknie wygląda?):
Obrazek Obrazek

Miastowe życie i EXP party w lesie:
Obrazek Obrazek

Mass PVP w mieście (to jest to, hehehe :wink: ..... ) i Ekran postaci (można zobaczyć w czym chodzi przeciwnik jak się go ztargetuje):
Obrazek Obrazek
Zwróćcie uwagę, że na screenie z mass PVP na dole w okienku gdzie jest mapa, jest zdjęcie. Tak, tak. W MIR 3 można na pewnym lvl jak się jest w klanie zuploadować swoje zdjęcie. I jak ktoś Cię ztargetuje to widzi tą fotkę. Poza tym po ztargetowaniu osoby i dwukliku widać w czym chodzi (screen na prawo, postać eSka), jakie ma przedmioty na sobie, wraz z statami tych przedmiotów i enchantami na nie zarzuconymi. Jak widać eSka wzięła ślub z Atavus (serduszko) i jest w klanie (flaga klanowa po prawej), nosi też pochodnię (poniżej nóg na ekranie postaci) :) Tak, tak, jak się wejdzie do podziemii, gdzie panują ciemności, to jest kompletnie ciemno jak się nie ma pochodni. Po prostu czarny ekran 8) I ten klimat, gdzie w ciemności tylko pochodnią sobie można rozświetlić okolicę. Podobnie w nocy, ciężko chodzić bez pochodni, lub choćby świecy.

No a rok temu w kwietniu postanowiłem jakieś inne MMORPG znaleźć i tak oto jestem Lineage 2 playerem. Ale Legend of MIR 3 zawsze będę miło wspominał. Gra miała swój klimat a tamten serwer super GM, którzy co rusz jakieś eventy dla graczy robili. Czasem nawet teraz troszkę już L2 znudzony, myślę czy nie wrócić na jakiś czas do Legend of MIR 3. Mimo iż grafika gorsza niż L2, ale gra to klimatem nadrabia.


_________________
Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 13:01 
Cytuj  
Hmm no lom 3 dobra gierka pamietam jak jeszcze w lom 1 zasuwałem potem przerwa i w 3 :) a teraz postanowiłem sobie wrucic bo gra ma klimat reszta gier jakos mi sie szybko nudzi ale lom 3 ma to coś zna ktoś może teraz jakiśdobry server ???


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 08:32 
Cytuj  
Ja w Legend of MIR 3 grałem na Mordorze zanim tarfiłem na Lineage 2 na Franz'u. Fajny polski serwer, z świetnymi GM, którzy gdy ja tam grałem naprawdę nie szczędzili pomysłów na tworzenie eventów dla graczy. To nie to, co w Lineage 2 raz na ruski rok coś się dzieje.
Poza tym LOM 3 ma swój klimat. To nie to co Lineage 2. W L2 jak się samemu soluje to jakoś to idzie jak się nie wchodzi do zbyt cięzkich lokacji. A w LOM jak się gdzieś samemu szło to, przynajmniej ja, miałem styka i nerwa. Nie mówię, że aż takiego jak granie w Half Live 2 o północy na słuchawkach przy zgaszonym świetle (kto grał to wie co mam na myśli :P ), ale L2 przy LOM to spokojna sielanka.
Poza tym LOM 3 przewyższa L2 pod kilkoma względami. Nie nie, nie grafiką :lol: Choć jak na mnie i tak jest niezła. Lubię dalekowschodnie klimaty. Ale ma lepszy klimat, dużo lepszy sposób szkolenia postaci i skili. I nie wymaga rocznego grindu, aby coś w grze osiągnąć i się naprawdę dobrze bawić.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.