mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 22:27 
Cytuj  
Lord Adrians napisał(a):
Jest!!! Mam kod do bety... i teraz małe pytanie:
Czy jest możliwość (jakiś program), który pozwoliłby na ściąganie klienta tak jak z sieci p2p tzn. że mogę zapauzować i wyłączyć komputer?

na tym forum juz chyba o wszystkim kiedys pisano: jak sie je liczi, mango i m.in. na temat programow do sciagania plikow. ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 00:52 
Cytuj  
Ja nie moge zwyklym downloaderem resumowac dl z fp, mimo ze mam sub. Sprobuj sciagnac ichniego download managera - wtedy powinno sie dac na 100%, chociaz ja mialem z nim jakies dziwne problemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 15:16 
Cytuj  
To dziwne... ja uzywam getright'a i jak zaczne sciagac to nawet moja sesje pamieta na drugi dzien (po nocnej przerwie), gdy wznawiam pobieranie.


_________________
@polygamia


Posty: 7
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 19:23 
Cytuj  
No jutro LotRO jak mi sie nie spodoba to oddam kluczyk :)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 20:07 
Cytuj  
Czy to możliwe, że z pomocą "FlashGeta" prędkość pobierania klienta z FilePlanet wynosi średno 6kb/s? (mam łącze 256Kb/s powinno śmigać 32)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 21:18 
Cytuj  
Lord Adrians napisał(a):
Czy to możliwe, że z pomocą "FlashGeta" prędkość pobierania klienta z FilePlanet wynosi średno 6kb/s? (mam łącze 256Kb/s powinno śmigać 32)

ofc,ze mozliwe - to z jaka predkoscia cos sciagasz z netu nie zalezy tylko od tego jak szybkie masz lacze (skad wziales 256Kb/s? - na czyms takim w nowe MMO raczej nie polecalbym grania) ;) :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:11 
Cytuj  
Pogralem kilka godzin w bete i ... mieszane uczucia :)
Niby wszystko ladnie, pieknie itp, grafika mila dla oka, engine nawet w ultra high chodzi bardzo dobrze ale ...
Grze brakuje rozmachu, jak napisalem grafika jest ok ale ... no nie porywa niczym szczegolnym, Przykladowo WoW stoi nizej jezeli chodzi o jakosc i szczegolowowsc ale ... wieksze wrazenie na mnie zrobilo Ironforge pierwszy raz lub kiedy pierwszy raz zobaczylem w WoW Nagrand/Shadowmoon Valley itp.
Questy ... farma jak diabli, co prawda w innych grach jest podobnie ale w LOTRO jakos bardziej sie to odczuwa, jak sie dostaje nastepny quest w jednym miejscu "zabij xxx lisow" to sie odechciewa, nie wiem jakos w WoW tak bardzo mnie to nie razilo.
Tak krotko, jak odpalilem pierwszy raz WoW to mi szczena opadla, tutaj ... "no ladne toto bardzo, ale ....".
[edit]
zapomnialem o najwazniejszym, walka ... :)
po WoW, gdzie walki sa dynamiczne w LOTRO mozna zasnac, gralem Championem czyli melee dps (taka mieszanka rogala i fury warka) i bicie mobkow jest ... nudne, w wow jak sie wpada w moby fury warkiem to sie czuje ten smak masakry - przez co farma jest nieco "przyjemniejsza".

To tyle na pierwsze wrazenie, pomecze bete jeszcze kilka dni zeby wyrobic sobie jakies bardziej szerokie spojrzenie bo byc moze 10lvl to za malo zeby wyciagac jakies sensowne wnioski.


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:56 
Cytuj  
farma w wow tbc -> nagrand -> 200 mobow ciurkiem do bicia w chain quescie od hunterow


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 7
Dołączył(a): 19.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 15:00 
Cytuj  
Ej probowalem wejsc teraz na gre i nie moze mi polaczyc. Jest takie okienko i przy wierszu Connect pisze field i zara odliczanie do ponownej proby. Co zrobic :P?

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:44 
Cytuj  
W CDA wyczytałem, że w LotRO będzie "wymóg" łącza 512kb/s, czy to oznacza, że na mojej 256 się wogóle nie włączy, czy poprostu będzie jako tako chodziła?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 18:53 
Cytuj  
Lord Adrians napisał(a):
W CDA wyczytałem, że w LotRO będzie "wymóg" łącza 512kb/s, czy to oznacza, że na mojej 256 się wogóle nie włączy, czy poprostu będzie jako tako chodziła?


Moze chodzilo o stale lacze, nie sadze zeby gra wymagala 512 kb/s... Nie wiem co by musialo sie dziac zeby tyle lacza mmo wykorzystywalo;o.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 21:53 
Cytuj  
Do kiedy trwają beta-testy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 17:31 
Cytuj  
Gram dzisiaj 2 dzien ... hmmm moge powiedziec tylko tyle ze LOTRO ... to dobrej klasy cRPG ( single ) Nic wiecej ... Ja jakos przez te kilka godz grania nie wyczulem praktycznie obecnosci innych graczy :/ Fakt... biegaja tu i owdzie jakies postacie ale ogolnie swiat swieci pustka ( To tylko moje wrazenie? )
Ogolnie gra jest niczym innym niz "farmowaniem" ( jak to rzekl ktorys z poprzednikow ) Gra sie przyjemnie ale ... no wlasnie ... tylko przyjemnie ... a ta przyjemnosc po 3-4 dnia sie skonczy i zacznie wiac cholerna nuuudaaa
No i ten brak PvP > boshe to juz w ogole tragedia

Uwazam ze gra miala duzy potencjal ale tworcy go pogrzebali wraz z niektorymi ... nei koniecznie do konca trafionymi pomyslami
5/10


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2007, 18:30 
Cytuj  
Jak sie potwrierdza te wszystkie opinie malkontentów do naprawde duży /spit na twórców. Zmarnować taki świat jakim jest Middle Earth na przeciętną zaledwie gre to trzeba umieć.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 08:45 
Cytuj  
A głowna zaleta LOTRO, czyli "otoczka"? Szczezre mówiąc, to wczoraj sobie zagrałem w Battlefield 2142 i tam bardziej byłbym w stanie wyczuć klimat Sródziemia. Ale ja się nie znam...

Gram w to od 3 dni. Dramat...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:12 
Cytuj  
Boshe jak mozna bylo zaprzepascic taka szanse na znakomita gre w swiecie Tolkiena? To naprawde trzeba umiec ... ehhh Gra jest sreeedniaaa i nudna.
Placic za to 150zl? + abonament ok 50zl? Ktos chyba mocno na glowe upadl!
Obawiam sie ze dla tej gry juz nie ma ratunku... devsi powinni poswiecic jej jeszcze conajmniej rok pracy, wprowadzic wiele rewolucyjnych zmian m.in w skill systemie a takze w calej otoczce (questy, swiat, mobki itp)

Bylem nastawiony do tej gry bardzo pozytywnie ... mialem zamiar ja kupic i zaglebic sie w swietny swiat jakims jest Middle-Earth. Niestety gleboko sie rozczarowalem :(


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:28 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Obawiam sie ze dla tej gry juz nie ma ratunku...


Gwarantuje ci że sprzeda się lepiej niż np Vanguard, więc raczej trudno tu mówić o porażce.

Nie rozumiem też narzekań na brak tolkienowskiego klimatu bo ja nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem owego na każdym kroku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:56 
Cytuj  
Widze negatywne wrazenia maja glownie ludzie z dwoch dzialow: wow i darmowe. To dobrze rokuje grze.

Mowiac szczerze mialem duza nadzieje, ze LOTRO sie nie spodoba wowkids. :D Powinno byc ok jesli chdzo o community, a to podstawa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
@up

Ciesze się, że ff_kid'o nie pcha się do WoWa... przecież to chodzi podobno o community.

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 11:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Widze negatywne wrazenia maja glownie ludzie z dwoch dzialow: wow i darmowe. To dobrze rokuje grze.

Mowiac szczerze mialem duza nadzieje, ze LOTRO sie nie spodoba wowkids. :D Powinno byc ok jesli chdzo o community, a to podstawa.

Ale nam pojechales i jakie celne argumenty:|
Czyli rozumiem masz nadzieje ze gra nie spodoba sie nikomu z 8 milionow ludzi grajacych w wow? Bo rozumiem ze kazdy kto gra w wow to dla ciebie wowkid. Czy raczej kazdy kto gra w wow a nie podoba mu sie lotro?
Fajnie ze na swiecie jest wielu zakochanych w srodziemiu i community bedzie pewnie fajne ale wolalbym aby do tego sama gra byla dobra a tak niestety nie jest moim zdaniem. I wyglada mi na to iz sami tworcy tez zdaja sobie z tego sprawe i stad tez zalosne proby naciagniecia maniakow tolkiena na jakies dozywotnie subskrypcje(zaplac nam duzo kasy teraz zanim zoeientujesz sie jaka nasza gra jest slaba) itemki za preorder itp
(O teraz nawet doczytalem iz jak sie zaplacilo za gre w preorderze to mozna zachowac postac z open bety...)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.