mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 08:04 
Cytuj  
Cytuj:
gra sie przyjemnie bo questow jest duzo i nie ma monotoni,

Wlasnie a propo monotoniii. Jak zcytam opinie gra jest niesamowicie nudna, monotonna i schematyczna. Idzie zabij XXX, idzie zabijj XXXi zloot YYY, idz zabij to. No kur... takie cos przerabialem juz w setkach mmo. Ich poprzedni tytul pod tym wzgledem byl duzo lepszy . DDO. Co prawda najczesciej zeby cos znalesc i tak trzeba bylo wyrznac wszystko co sie rusza, ale chociaz urozmaicone to bylo.. Inna sprawa ze zadania najczesciej poleglay na znajdz przed XXX ktory jest hgw gdzie (ale napewno w tych podziemiach), zeby zrobic rzecz XXX, ktora pozowli dostac sie do miejsca ZZZ..


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 10:33 
Cytuj  
???, kolego moze zagraj w bete i sam sie przekonaj jak to jest z ta "monotonia" zamiast wyrabiac sobie zdanie na czyis wypocinach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 13:42 
Cytuj  
Wozik napisał(a):
???, kolego moze zagraj w bete i sam sie przekonaj jak to jest z ta "monotonia" zamiast wyrabiac sobie zdanie na czyis wypocinach.

Nie ma potrzeby. Niestety negatywne opinie zazwyczaj sie sprawdzaja... A po drugie jest ich znacznie wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 14:14 
Cytuj  
hehe... ja tam nie zachecam do grania bo jest wiele gier, ale negatywnych opini o WoW jest wiecej niz pozytywnych, a gra podobno prawie 9 milionow ludzi, dlatego nie widze problemu zeby zagrac w bete i pisac dopiero na forum o wlasnych doswiadczeniach, a nie kto co napisal :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:00 
Cytuj  
embe napisał(a):
hehe... ja tam nie zachecam do grania bo jest wiele gier, ale negatywnych opini o WoW jest wiecej niz pozytywnych, a gra podobno prawie 9 milionow ludzi, dlatego nie widze problemu zeby zagrac w bete i pisac dopiero na forum o wlasnych doswiadczeniach, a nie kto co napisal :)

W bete już nie pogram(zapisow chyba juz nie ma no nie ?), ale w Trial jak bedzie bardzo chetnie. I z przyjemnoscia oswiadcze ze to co napisalem to kupa bzdur.
O ile oczywiscie trial bedzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 17:21 
Cytuj  
Beta jest, szukaj kluczy w sieci, rozdaja na kazdym kroku, dlatego takie tlumy w grze, widac robia stress test :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 18:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Beta jest, szukaj kluczy w sieci, rozdaja na kazdym kroku, dlatego takie tlumy w grze, widac robia stress test :)

No nie wiem czy tak na kazdym kroku. Bo nic kupowac nie zamierzam :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 18:12 
Cytuj  
Stronę temu podałem link do bety na fileplanet...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 18:54 
Cytuj  
Zarejestruj sie tu http://www.codemasters.co.uk/codem/joinup.php
sciagnij klienta tu http://www.fileplanet.com/169391/downlo ... ta-Client-[European-Only]-1.11
tu masz beta key http://www.computerandvideogames.com/lotro/step2.php?

2 minuty na google bo mi cos net wolno chodzi dzisiaj


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 20:00 
Cytuj  
na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Na stronce codemasters od dawna mam konto (odkad gram w DDO :D), a tej ostatniej storny to nie widzialem.
Cytuj:
Sorry, all keys have now been allocated. Please check back for
more BETA key allocations next week.

Cóz.. Beta sie chyba konczy za dwa tygodnie max ?


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 20:23 
Cytuj  
[quote="iniside"]na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Nie trzeba mieć subskrypcji wykupionej. Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa oczywiście. Gram w LOTRo bete, którą ściągnalem własnie z fileplanet.
pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 20:31 
Cytuj  
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Nie trzeba mieć subskrypcji wykupionej. Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa oczywiście. Gram w LOTRo bete, którą ściągnalem własnie z fileplanet.
pozdrawiam

Kiedy to było ? Bo ja sprawdzaem pare minut temu :P


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 21:02 
Cytuj  
iniside napisał(a):
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Nie trzeba mieć subskrypcji wykupionej. Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa oczywiście. Gram w LOTRo bete, którą ściągnalem własnie z fileplanet.
pozdrawiam

Kiedy to było ? Bo ja sprawdzaem pare minut temu :P


Ja właśnie przed chwilą sprawdziłem fileplanet, żeby nie być wprowadzać nikogo w błąd. Zalogowałem się i bez problemu wygenerowalem klucz do bety. Całego klienta tez oczywiście można stamtąd ściągnąc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 22:22 
Cytuj  
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Nie trzeba mieć subskrypcji wykupionej. Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa oczywiście. Gram w LOTRo bete, którą ściągnalem własnie z fileplanet.
pozdrawiam

Kiedy to było ? Bo ja sprawdzaem pare minut temu :P


Ja właśnie przed chwilą sprawdziłem fileplanet, żeby nie być wprowadzać nikogo w błąd. Zalogowałem się i bez problemu wygenerowalem klucz do bety. Całego klienta tez oczywiście można stamtąd ściągnąc.

To ja juz naprawe nie czaje. Kiedy ja proboje wygenerowac klucz przenosi mnie do storny prosba o wykupienie platnej subskrypcji ehh WTF!!!1!!1!!1!

o I tyle z mojego keya
http://stage3-www.fileplanet.com/promot ... cribe.aspx

Probowalem juz 15 razy. No idea.. Moze mi ktos keya zrobic i na PM wyslac ? :D


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 00:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
birtha napisał(a):
iniside napisał(a):
na fileplanet trzeba miec subskrypcje wykupiona 0_o

Nie trzeba mieć subskrypcji wykupionej. Wystarczy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa oczywiście. Gram w LOTRo bete, którą ściągnalem własnie z fileplanet.
pozdrawiam

Kiedy to było ? Bo ja sprawdzaem pare minut temu :P


Ja właśnie przed chwilą sprawdziłem fileplanet, żeby nie być wprowadzać nikogo w błąd. Zalogowałem się i bez problemu wygenerowalem klucz do bety. Całego klienta tez oczywiście można stamtąd ściągnąc.

To ja juz naprawe nie czaje. Kiedy ja proboje wygenerowac klucz przenosi mnie do storny prosba o wykupienie platnej subskrypcji ehh WTF!!!1!!1!!1!

o I tyle z mojego keya
http://stage3-www.fileplanet.com/promot ... cribe.aspx

Probowalem juz 15 razy. No idea.. Moze mi ktos keya zrobic i na PM wyslac ? :D


Rzeczywiście, sprawdziłem. Coś jest nie tak z generowaniem kluczy. Jak probowalem wygenerować klucz przy pomocy starego loginu, który rejestrowałem jakiś czas temu było wszystko ok. Jak probowałem zrobic to samo poprzez nowo zarejestrowanego użytkownika przerzucalo mnie do strony, do której podałeś linka.
Może napisz na support, bo na stronie ciągle jest informacja, że jest to open european beta więc powinno działać.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 00:45 
Cytuj  
Sprobuj tez przez IE, jesli jeszcze nie probowales. Ja mialem jakies bugi z FP, ze nawet majac sub przy probie uzyskania jakiegostam klucza wysylalo mnie do strony z info o sub.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 05:54 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Sprobuj tez przez IE, jesli jeszcze nie probowales. Ja mialem jakies bugi z FP, ze nawet majac sub przy probie uzyskania jakiegostam klucza wysylalo mnie do strony z info o sub.

Probowalem, IE, FF. P\Na starym kocie ktore mam juz chyba od dwoch lat 0_o.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 09:38 
Cytuj  
XX4NK-PQF6F-CFCMW-P35H2-VQW8G

VWXCV-RQLW7-WHBD7-LP1KN-JTUQ0

Oto dwa klucze - kto pierwszy ten lepszy ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 11:41 
Cytuj  
Cybot napisał(a):
XX4NK-PQF6F-CFCMW-P35H2-VQW8G

VWXCV-RQLW7-WHBD7-LP1KN-JTUQ0

Oto dwa klucze - kto pierwszy ten lepszy ;-)

dzieki ci chyba bylem pierwszy :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2007, 11:44 
Cytuj  
Podalem linka http://www.computerandvideogames.com/lotro/ i jakos nikt nie ma problemu, a meczycie sie na fileplanet, dla kazdego jeden klucz i maja ich tysiace.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.