mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 2.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 21:46 
Cytuj  
Hej !
Przez 2 lata grałem w Lineage 2 - zaliczyłem sporo privów, dużo sie nagrindowałem, miałem (mam ale już nie gram) swój klan, mieliśmy zamek na dużym privie etc..
Servy jednak padają i po którymś tam z rzędu nowym servie stwierdziłem, że już mi się nie chce.. normale.
Przeglądając internet doszedłem do wniosku (a raczej do niewidzianej wcześniej prawdy) że L2 to nie jedyny fajny MMORPG .. Wniosek wysnuty na podstawie opini przeczytanych..
Otóż bardzo Was proszę forumowicze o pomoc - w tym celu założyłem tu konto - chciałbym żebyście mi polecili grę (BEZ ABONAMENTU) która:
- ma PvP /GvG i jest ono ciekawe i zróżnicowane
- nie tworzy "instancji" ale cały świat jest dla wszystkich graczy
- ma CONAJMNIEJ porządnie zrobiony system craftu
- graficznie nie przeraża (myślę, że grafa zbliżona do L2 to taki standard teraz)
- jest grywalna i nie shackowana/pełna botów = w miare uczciwa dla all
- ma to "coś"

W sumie szukam czegoś bardziej rozbudowanego niż L2 w kwestii kraftu ale z podobnym gameplay, pvp itd. Mam GW i niespecjalnie mi sie podoba, gralem w 9Dragons, SpaceCowboy, Shadowbane i tez nie potrafiły mnie skusić na długo. Czytałem że Vanguard jest fajny ale nie moge sobie pozwolić żeby płacić.. Rozważam UO (warto?) A może coś innego? Pls pomożcie, napiszcie w co gracie (bez abonamentu), rzucajcie opinie, komentarze może dzięki Wam znajdę drugiego Lineage..

Pozdrawiam

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 21:53 
Cytuj  
Dzial darmowe jest nizej...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 4
Dołączył(a): 2.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:02 
Cytuj  
Wiem ale "ogólne" to chyba i te i te (bety tu sa opisywane)
Poza tym moge zaplacic za gre byle by nie bylo abonamentu (jak np .GW)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
Jezeli oczekujesz odpowiedzi to raczej predzej znajdziesz taka w darmowe...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:30 
Cytuj  
Za darmo nic lepszego niz L2 nie znajdziesz.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:38 
Cytuj  
Od kad niby L2 jest za darmo?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:53 
Cytuj  
ja bym ci radzil wyprobowac ktoras z platnych gier i porownac jak wypadaja kiepsko darmowe w konfrontacji z nimi . To wbrew pozorom najtansza rozrywka jaka znam w kwesti tego opluwanego zewsza abonamentu i duzo zdrowsza dla watroby i portfela niz alkochol czy panienki co tydzien :) , ale bardziej serio to wychodzi pare groszy za dzien grania , mozesz sobie pozwolic na prad i internet a nie na pare groszy ktore i tak pewnie wiecej wydajesz na bulki w sklepie czy czarna mocna w robocie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 4
Dołączył(a): 2.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 23:34 
Cytuj  
Nie spodziewam sie po darmowkach za duzo.. ale moze jednak cos sie znajdzie? I co z tym uo

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 23:54 
Cytuj  
Jeśli nie L2 to bierz GW - bo w większości gier spełniających twoje wymagania jest abonament. Poza tym w jakiej grze jest większy "potencjał" craftu niż l2?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 00:12 
Cytuj  
second life ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 00:29 
Cytuj  
LotRO od ekonomicznej strony jest najlepszy bo wychodzi jakies 35zl miesiecznie, premiera 24 kwietnia, pre-order 14 kwietnia, beta jeszcze 4 dni.
Nie znasz Lineage2 tylko jej piracka odmniane, a zapewniam cie ze to spora roznica mimo ze to najlepiej podrobiony pirat do orginalu.

Nie polece ci nic darmowego bo to kufno w wiekszosci, zobacz Archlorda, ale to klon Lineage2, wiec nuda tez.

gtainstall napisał(a):
Jeśli nie L2 to bierz GW - bo w większości gier spełniających twoje wymagania jest abonament. Poza tym w jakiej grze jest większy "potencjał" craftu niż l2?


Vangurad ma super crafting, ale wymagania dla sprzetu masakra i oczywiscie platne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 05:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Vangurad ma super crafting, ale wymagania dla sprzetu masakra i oczywiscie platne.


nie polecam, Vanguard jest idealnym przykladem jakich gier mmorpg nie nalezy robic i jak wyrzucic w bloto 30 mln dolarow :)


_________________



*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 07:21 
Cytuj  
Jak możesz zabulić chociaż za 1 miesiąc, to EVE Online :wink: .

Później samemu można bez problemu sobie abonament za ISK`i (waluta w EVE) kupić. Są nawet maniacy co na trialu zarabiają na abonament.

Tylko wiesz to nie jest gra dla każdego :D.


_________________
Gzzzt

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
Vangurad ma super crafting, ale wymagania dla sprzetu masakra i oczywiscie platne.


nie polecam, Vanguard jest idealnym przykladem jakich gier mmorpg nie nalezy robic i jak wyrzucic w bloto 30 mln dolarow :)



Moze wyjasniej panie wszechwiedzacy, a nie grajacy jednak w Vanguarda? Proove how 1337 u are...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:31 
Cytuj  
e polecam, Vanguard jest idealnym przykladem jakich gier mmorpg nie nalezy robic i jak wyrzucic w bloto 30 mln dolarow

tez chetnie poczytam jak wpadles na tak blyskotliwa opinie?

huragan surowy ale sprawiedliwy...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:46 
Cytuj  
ok, wyjasniam dlaczego Vanguard jest najbardziej spieprzonym mmogiem wszechczasow:

1. starting areas4. rozrzucone daleko od siebie na kilku kontynentach, powoduje ze nowi gracze zanim sie ze soba spotkaja minie z pare ladnych tygodni

2. ogrom miast powodujacy ze od jednego vendora do drugiego idziesz z 15-20 minut, LOL

3. gra niezoptymalizowana, slabe animacje postaci i masa bugow, tak jakby wypuszczona na rynek z pol roku za wczesnie.

4. Liczba subskrypcji jedynie 150tys, co powoduje ze swiat jest zupelnie pusty. Ja rozumiem ze takie rozlegle arey sie robi jak sie ma 8mln subskrybentow, ale przy 150 tys to praktycznie chodzimy po pustkowiach i jak w ciagu tygodnia spotkasz 10 innych graczy to sie ciesz :)

5. Brak instancji, a walki z bossami strasznie nudne. Nie ma w tym zadnego funu.

6. Quest moby nonstop campowane przez nudzacych sie graczy

7. wiekszosc questow w stylu: idz zabij xxx mobow i wroc.. typowy hack&slash

8. zjebane pety graczy, nie dajace zadnego funu nie udoskonalajace sie.


to na razie tyle....

Disscus it ! :)


_________________



******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:50 
Cytuj  
9. sprite-y (sic!)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 09:25 
Cytuj  
Disscus it !

Tu nie ma o czym dyskutowac. Gdyby nie to, ze masz umysl spaczony przez wowa uznalbym, ze sie wyglupiasz i ironizujesz.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 09:31 
Cytuj  
Pierwszy raz na tym forum but...

/agree with Huragan


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 09:37 
Cytuj  
No i widzisz huraganku znowu sam sie zownowales, nie chcial bym karmic takiego trolla jakim jestes ty, ale odpisze dla innych graczy, btw. ciekawe kto okazal sie takim laskawca i sciagnal ci bana?

1. starting areas4. rozrzucone daleko od siebie na kilku kontynentach, powoduje ze nowi gracze zanim sie ze soba spotkaja minie z pare ladnych tygodni.

A po co sie maja spotykac? Zreszta od poczatku mozna kupic konika, czy innego wielblada i wtedy podroz trwa duzo szybciej.
Dla mnie to duzy plus brak teleportow itp. moze na pve serverze to jest upierdliwe ale na pvp jak najbardziej wskazane.



2. ogrom miast powodujacy ze od jednego vendora do drugiego idziesz z 15-20 minut, LOL

LOL, jak bys gral w gre a nie czytal posty Karola, on podal ci przyklad kilku miast do tego znacznie przesadzil. Jest pelno wiosek z bankierem, brokerem skladajacych sie z 3 domkow.

3. gra niezoptymalizowana, slabe animacje postaci i masa bugow, tak jakby wypuszczona na rynek z pol roku za wczesnie.

Ciekawa opinia gracza ktory nigdy sie z gra nie spotkal, nie zauwazylem zadnego irytujacego buga, jedyne co mnei drazni to brak balansu, ale to gra pod pve wiec daje rade.

4. Liczba subskrypcji jedynie 150tys, co powoduje ze swiat jest zupelnie pusty. Ja rozumiem ze takie rozlegle arey sie robi jak sie ma 8mln subskrybentow, ale przy 150 tys to praktycznie chodzimy po pustkowiach i jak w ciagu tygodnia spotkasz 10 innych graczy to sie ciesz :)

nawet nie bede tego komentowal...

5. Brak instancji, a walki z bossami strasznie nudne. Nie ma w tym zadnego funu.
walczyles z bossem? A brak instancji to jeden z najwiekszych plusow tej gry.

6. Quest moby nonstop campowane przez nudzacych sie graczy

n/c

7. wiekszosc questow w stylu: idz zabij xxx mobow i wroc.. typowy hack&slash

Kolejna bzudra, jest duzo ciekawych i zroznicowanych questow, chlopaki pizgali smiechem robiac jeden z q w 3rivers, clakiem fajny.

8. zjebane pety graczy, nie dajace zadnego funu nie udoskonalajace sie.

Ta np. pet necro do ktorego mozesz dodawac rare skille i upg.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.