mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 16:41 
Cytuj  
Witam!
Załapałem się na betę wreszcie, pograłem trochę i mam mieszane uczucia. Wiem, że to ciągle beta, ale mimo wszystko. Jakie macie odczucia, co myslicie o LOTRo?
pozdrawiam
ps.
trochę jestem zaskoczony że tak mało wątków tutaj dotyczy tej gry (rozumiem; Vanguard, Pirates..., dodatek do WoWa, no ale mimo wszystko, to duży tytuł i bardzo oczekiwany)[/url]

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 16:47 
Cytuj  
birtha napisał(a):
Witam!
Załapałem się na betę wreszcie, pograłem trochę i mam mieszane uczucia. Wiem, że to ciągle beta, ale mimo wszystko. Jakie macie odczucia, co myslicie o LOTRo?
pozdrawiam
ps.
trochę jestem zaskoczony że tak mało wątków tutaj dotyczy tej gry (rozumiem; Vanguard, Pirates..., dodatek do WoWa, no ale mimo wszystko, to duży tytuł i bardzo oczekiwany)[/url]


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=21235

10 stron :)

/close?


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 16:47 
Cytuj  
Sorki, znalazłem gigantyczny wątek LOTRO goes beta, a więc w zasadzie niepotrzebnie założyłem nowy wątek ;P
Admin może wykasować...


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 16:48 
Cytuj  
/close?[/quote]


close


Posty: 45
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 22:28 
Cytuj  
czy ktos moze mi napisac cokolwiek na temat tej gry, czy oplaca sie ja kupic ?

gralem wczesniej w WoWa i teraz zadna gra mi nie pasuje :( a do WoWa nie wroce bo stracilem klimat :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 00:30 
Cytuj  
Ciezka sprawa, LotRO nie ma konkretnego pvp, mozesz grac tylko dobra strona, ma piekna i wydajna grafike, questy podobne jak w WoW plus sporo uprzyjemniajacych drobiazgow, itemizacja dopasowana do lvlowania z questow, crafting, ciekawa gra w grupie, ciekawe eventy, za duzo tego jest zarowno minusow jak i plusow, lap sie do bety, jeszcze tydzien.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 06:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
lap sie do bety, jeszcze tydzien.


nowa open beta zaczyna sie za 3 dni http://www.lotro.com/worldtour


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:24 
Cytuj  
Ale nie dla europy, czytaj Huragan dokladnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale nie dla europy, czytaj Huragan dokladnie.


a co za roznica, grac i tak kazdy moze.. w open bete wow na US serverach albo koreanskich nie grales ? :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.