mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 19:07 
Cytuj  
co nie zmienia faktu ze eve to wedlug mnie sf a nie fantasy.
rozumiem ze jest paru maniakow ale sorry czemu znowu probujecie przekonac wszystkich ze wasza ulubiona gra jest zajebista?
dla mnie zajebiste sf to byl privateer i to sie raczej nigdy nie zmieni, eve mnie jakos nie pociaga mimo ze probowalem pare razy.
tak czy siak polecam trailer movie z fallout 3 :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 19:48 
Cytuj  
Moze nie tyle proboje, co stwierdza ze gra jaka chcecie jest juz na rynku. A to ze nie jest fantasy to zupelnie inne sprawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 20:01 
Cytuj  
to ze jest to wiemy od w chuj czasu ;-)
dlatego szukamy czegos nowego :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 20:09 
Cytuj  
Ja tam ostatnio sie odzwyczailem z namawiania czy krytykowania ludzi bo graja w "co innego".
Poprostu rozmowy alla "to jest najlepsze, tez powinienes grac" itd. jest bezcelowe, nie zmienimy preferencji drugiego czlowieka.

@inside
A skad wiesz ze EVE to akurat ta gra, ktora chce?
Ona jest bliska idealowi, z tym ze nie posiada dwoch rzeczy.
Pierwsza, to ze gra jednak nie jest az tak ciekawa dla mnie, jak to moze sie wydawac. Sklada sie to z wielu czynnikow, m.in. click'n'watch, niezalezny od ciebie progress czy tez same wojny miedzy alliance to <jeden - wielki - zerg> a za tym idzie <jeden - wielki - lag>.

Drugi, stricte personalny, na pierwszym miejscu stawiam w grach wlasna inwencje - a nie przygotowanie. A w EVE glownie wygrywa ten co jest lepiej przygotowany, co jak co ale jestem oportunista w grach.

EDIT: Co nie znaczy ze gra wg. jest do kitu, poprostu to nie jest jednak to co mi pasuje, aby zamiast wyjsc z domu, siedziec przy kompie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 20:40 
Cytuj  
Co do click'n'watch musze sie zgodzić, z drugiej storny po roważeniu tego od strony technicznej, gdyby sterowanie yło takie jak w X3 to o kur.. Żaden serwer by tego nie pociągnął nie na tak masową skale :E, wiec wybaczam to twórca mimowszystko to wina technicznych ograniczne a nie ze oni niechcieli :D

A tak na marginesie. To jak inaczej sterować np. Pancernikiem z tona wyposarzenia ? W sumie mi sie wydaje ze jedyny skuteczny system to jest ala RTS :D, ale to tylko moje zdanie (;
Cytuj:
niezalezny od ciebie progress

No flame. Ale co to znaczy ?

Że lag to sie zgodze, po wpadnieciu do Jita (space market) zazwyczaj nie da sie wyleciec ze stacji :D

Ogólnie to nie wiem. Nikogo też nie na mawiam :D. Dla mnie gdyby tylko do EVE dać sterowanie ala Homeworld (skorzowane z Nexus: The Jupiter Incident) i troche zmienić to jak sie fituje statki to by była gra idealna (;

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:05 
Cytuj  
Ten progress, to chodzilo mi o sprawe rozwoju postaci. Juz nie nawiazuje do tego doganiania, ale co jak co (poza learningami) nie masz zabardzo wplywu na szybkosc rozwoju twojej postaci - niby gut, bo nie wymusza od ciebie farmowania, nikt cie nie wyprzedzi jak spisz czy cos. Ale odejmuje to efekt "motywacyjny" w contencie gry.
Na dodatek taki wymaxowany pvper, moze byc b.dobryvh crafterem ktoregos dnia - nie majac nawet pojecia jak to sie robi heh.

Co do sterowania, to wlasnie takie jak w Starlancerze, Freelencarze, serii X czy innych tym podobnych "real time combat" to bym juz inaczej patrzal na EVE.
Ale jak wiadomo, i juz o tym wspomniales, nie ma serwerow na takie zabawy jeszcze, a jedynym rozwiazaniem byloby instancjowanie z ograniczeniem ilosci osob, co lekko mija sie z celem.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 09:49 
Cytuj  
Kolejny news dotyczący gry MMO, która ma być rewolucyjna dla tego gatunku, pokonać WoWa, zarobić na siebie wiele milionów dolarów, zaprowadzić pokój na świecie, wybudować autostrady i stadiony w Polsce, oraz osiągnąć wszystko co jest do osiągnięcia na rynku gier komputerowych.

Rozchodzi się o grę, zapowiedzianą przez studio, które właśnie przyszło na świat. Chodzi o Colony Studios, pod tą tajemniczą nazwą kryją się ludzie odpowiedzialni za takie hity jak World of Warcraft, Eve Online, Everquest czy Ultima Online. Na czele tej utalentowanej bandy stanął niejaki Michael Wallis, który poprowadzić ma firmę ku zwycięstwie z niewiernymi.

Jak już wspominałem, Wallis zapowiedział iż jego firma pracuje nad grą z gatunku MMO, która ma zrewolucjonizować gatunek i nie być przy tym klonem WoWa. Premiera gry zapowiedziana została wstępnie na 2009 rok.

źródło gry.wp.pl
może jednak jest nadzieja


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 10:12 
Cytuj  
to ja zapowiadam ze zrobie gre ktora bedzie lepsza od DFO :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 11:08 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
The end is upon us, none shall be spared!

Age Of Conan = Build player towns and defend against NPCs = WTF? Fail.
(ciach)


Your reading skills r fail.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 21:49 
Cytuj  
Aviril napisał(a):
Nestor napisał(a):
The end is upon us, none shall be spared!

Age Of Conan = Build player towns and defend against NPCs = WTF? Fail.
(ciach)


Your reading skills r fail.


http://community.ageofconan.com/wsp/con ... le=CONTENT

Cytuj:
# Become a resident of your own city, walk around between its buildings and invite other players to come and trade on your streets
# Like in a real-time strategy game, computer-controlled enemies will start building their own city next to yours, eventually launching attack
# Lay siege to computer-controlled cities, and let the catapults sing their merry song of death as you crush their defenses
# Guard your city with computer-controlled guards, and allow vendors to sell their merchandise in your city


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 07:30 
Cytuj  
gdybym chcial grac w rts'a to bym pogral w starcrafta ;-p

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 11:02 
Cytuj  
Tego jakoś nikt nie zauważył?
To chyba trochę jak w AO, gdzie swojego miasta bronisz przed obcymi (NPC, tyle że tam ich się spawnuje), a z playerami walczysz o kontrolę pól notum. Tutaj podobnie, miasto gildii będzie atakowane przez NPC, a gildie będą się nawalać o te twierdze. Trochę carebear rozwiązanie, ciekawiej by się atakowało miasta :P.

Btw, to jest dobre:

Cytuj:
Fight it out in the unique PvP form called drunken brawling -- get drunk, stir up trouble and make mayhem as you crush your enemy with fists, tankards and broken table-legs.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 11:07 
Cytuj  
ta , zawsze chcialem byc dresem w mmo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 14:54 
Cytuj  
Jakie PvP ma te cale Archlord ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 15:08 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Jakie PvP ma te cale Archlord ?


zajebiste, viedzmin wszystko wie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 15:13 
Cytuj  
Ze jaki Czesław? "zajebiste" to znaczy ? How much player skill init?

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 17:35 
Cytuj  
Mnie Age of Conan wydaje sie obiecujący. Z zapowiedzi wynika że to właśnie ma byc pierwsze od lat MMO nastawione na walkę, wokół walki zbudowane i z walką, nie grindem, jako kluczowym elementem gry. Proponuję najpierw poczytać jakie sa plany -i nie mówię tu o reklamowych pierdoletach typu "rewolucyjny system " - na oficjalnej stronie Conana wiele technikaliów jest wyjasnionych i wygląda to obiecująco. Sam target jaki oni sobie wybrali dla tej gry wygląda obiecująco , bo dla 11 letnich panienek Conan nie będzie. Ja sie bardziej spodziewam czegoś w stylu - żeby nie przesadzić - Mortal Kombat Online + "itemizacja" i PVE.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 17:42 
Cytuj  
fps rpg czyli dark messiah online

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 21:54 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Ze jaki Czesław? "zajebiste" to znaczy ? How much player skill init?


UO style. Skill/stat based system, uniki od fireballi/strzal robimy samemu biegajac WSADem np.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 00:28 
Cytuj  
UO.... *ziew

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.