mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:16 
Cytuj  
Jak on zrobil ten blad?;D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:48 
Cytuj  
Nie wiem :D


Posty: 18
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:55 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Argument jest taki ze najwiekszy fun to raidowanie miasta wrogiej gildii, a tutaj to mozna do NPCow postrzelac.

Battlekeepy to jakies urozmaicenie jest. Moze cos w rodzaju opwarow rzeczywiscie
Drunken brawl to jakis minigame
A blood money to zerzniecie honoru z wowa jak sie patrzy.

Dalej nie ma lootingu i housingu jak trzeba.


Nah, bloodmoney słuzy tylko do wykupowania pvp skilli/featow, ewentualnie komponentow do craftu .
O housingu devsi wspominal ze na dodatek, ale full lootu napewno nie bedzie bo po jednym oblezeniu battlekeepa wszyscy lataliby nadzy i casuale byłyby złe :p
Małe szanse że w najblizszej przyszlosci wyjdzie skillbased cos z full lootem etc bo na dobrą sprawę się nie opłaca. Przynajmniej tyle ze w AoC sprzet nie bedzie miał aż tak dużej roli i jeśli ten model (bądz co badz troche odbiegajacy od standardow) mmo sie sprawdzi to może popchnąc rynek do przodu na tyle że firmy zaczną myśleć nad wyjsciem ze schematu 'omg farmuj sprzęt i pwn noobs critem za cale ich hp!11!1'
Czuje sie jak jakaś święta obronczyni wielkiego FunComu :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 12:04 
Cytuj  
Duzo ludzi pisze ze chce loot w pvp ale boi sie grac w takim systemie, wystarczy zobaczyc jak jest w Vanguard, wiekszosc gra na serwerach pve gdzie nie ma pvp, a na serwerze pvp czesto jest placz ze mu kase zlootowales, dlatego watpie by fuul loot pojawil sie w nowych grach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:03 
Cytuj  
o lol, jagby ktos nie wiedzial to mowa "Twoja stara" "Twoj stary" to tak sie tylko mowi i nie obraza to jakiejkolwiek matki :P

"pieże" rox


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:15 
Cytuj  
"jagby" też rox :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:17 
Cytuj  
omg... :o przestane czytac internet...
selfowned, nie wiem w jaki sposob to zrobilem ;)


_________________
.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 13:44 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Sory,że się wtrącam ale za przeproszeniem CHUJ CIE TO OBCHODZI GDZIE PIEŻE JEGO MATKA??


Przepraszam, taki fetysz :oops:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 15:54 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Sory,że się wtrącam ale za przeproszeniem CHUJ CIE TO OBCHODZI GDZIE PIEŻE JEGO MATKA??


spadlem z krzesla, moze ty sie do cyrku zapiszesz?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 17:06 
Cytuj  
OMG jaki błąd jeb&^%& :D sam jak to przeczytałem to się uśmiałem a zorientowałem się dopiero teraz :D


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 19:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Duzo ludzi pisze ze chce loot w pvp ale boi sie grac w takim systemie, wystarczy zobaczyc jak jest w Vanguard, wiekszosc gra na serwerach pve gdzie nie ma pvp, a na serwerze pvp czesto jest placz ze mu kase zlootowales, dlatego watpie by fuul loot pojawil sie w nowych grach.


Dokładnie. Natomiast w przypadku, gdy komuś nie podchodzi fantasy jest jeszcze EVE, w którym jest już prawdziwy full loot. Generalnie: do wyboru, do koloru - czego chcieć więcej? Mimo wszystko jednak, cała banda malkontentów woli trollować forum oczekując na "DFO Forever". :wtf:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 20:15 
Cytuj  
Od sprobowania eve mnie odstrasza jedno - weterani twierdza, ze "acc time > skill". Czyli im dluzej jestes w grze, tym jestes lepszy :\

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 20:30 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Od sprobowania eve mnie odstrasza jedno - weterani twierdza, ze "acc time > skill". Czyli im dluzej jestes w grze, tym jestes lepszy :\

Niestety to jest wada uczenia sie skilli bedac offline :|

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 20:47 
Cytuj  
Z drugiej strony połączenie full pvp ze spotykanym obecnie lootem (mówiąc głównie o uzbrojeniu) jest idiotyczne. Kto jest gotów zaryzykować naj sprzęt w grze? Dlatego powinni rozgraniczyć sprzęt typu uzbrojenie od dodatków. Zastosować bardziej ograniczony sprzęt czyli pójść w realistykę, jakieś skórzane słabe zbroje, półzbroje kolczate ectr. i kilkanaście broni różnego rodzaju jedne słabsze jedne mniej, ale nie z tak dużą różnicą demage. Tak by stratę 1 sprzętu można było zastąpić drugim niewiele gorszym. Owszem powinno być aua boli, ale nie aua pracowałem na to X miesięcy :) Chcąc full pvp trzeba zrezygnować z olbrzymich rozjazdów sprzętu. Pozatym depozyty i banki też w grach występują. Ja tam strat się nie boję, jak jeszcze grałem w coś dłużej niż miesiąc nie stroniłem od pvp, nawet za cenę loota :D Pożyjemy zobaczymy do czego zmierzają kolejne MMO:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 21:04 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Od sprobowania eve mnie odstrasza jedno - weterani twierdza, ze "acc time > skill". Czyli im dluzej jestes w grze, tym jestes lepszy :\


To nie jest tak ze 3 letni gracze oneshotuja noobow.

Jak juz ktos wspomnial, roznice w wiekszosci wypadkow beda na poziomie 5% w danym skillu. To co rozni nowych graczy od tych starszych, to fakt ze starsi gracze maja wiekszosc skilli dostepnych na runku. Np Vet bedzie mogl latac battleshipami 4 ras, a ty tylko jednej, on bedzie mogl lepiej handlowac i craftowac jakies itemki a ty poki co wcale, ale na polu bitwy w momencie jak jest 20v20 roznice w skillach nie graja takiego znaczenia.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 21:20 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Z drugiej strony połączenie full pvp ze spotykanym obecnie lootem (mówiąc głównie o uzbrojeniu) jest idiotyczne. Kto jest gotów zaryzykować naj sprzęt w grze? Dlatego powinni rozgraniczyć sprzęt typu uzbrojenie od dodatków. Zastosować bardziej ograniczony sprzęt czyli pójść w realistykę, jakieś skórzane słabe zbroje, półzbroje kolczate ectr. i kilkanaście broni różnego rodzaju jedne słabsze jedne mniej, ale nie z tak dużą różnicą demage. Tak by stratę 1 sprzętu można było zastąpić drugim niewiele gorszym. Owszem powinno być aua boli, ale nie aua pracowałem na to X miesięcy :) Chcąc full pvp trzeba zrezygnować z olbrzymich rozjazdów sprzętu. Pozatym depozyty i banki też w grach występują. Ja tam strat się nie boję, jak jeszcze grałem w coś dłużej niż miesiąc nie stroniłem od pvp, nawet za cenę loota :D Pożyjemy zobaczymy do czego zmierzają kolejne MMO:)


W Vanguardzie masz loot czesci kasy, ludzie mysla o tym i trzymaja kase w banku, ale tyle co zarobilem kasy polujac we wioskach na graczy to moje, dziwie sie ze w Vanguardzie nie ma full loot bo sprzet jest latwo dostepny, questy i droop plus craft jest na rowni do swojego poziomu, a roznorodnosc tak duza ze jak stracisz cos to za chwile mozesz miec podobne ale jakos to ludzi nie ciagnie, wiec placz o brak full loot jest troszke smieszny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Avatar użytkownika

Posty: 40
Dołączył(a): 5.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 22:34 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
To nie jest tak ze 3 letni gracze oneshotuja noobow.

Czasem jest tak ,że oneshotuja 200 noobów na raz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 23:37 
Cytuj  
Trismus napisał(a):
Nestor napisał(a):
To nie jest tak ze 3 letni gracze oneshotuja noobow.

Czasem jest tak ,że oneshotuja 200 noobów na raz :P

Jak mu alians kupi Tytana. To pewnie uzyje go ze dwa razy, do przeniesienia floty, bo do walki nikt takiej zabawki nie odwazy sie uzyc, no chyba ze bedzie trzeba.
Zreszta who knows ile jest tytanow, kazdy tego pilnuje [;

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 08:53 
Cytuj  
Trismus napisał(a):
Nestor napisał(a):
To nie jest tak ze 3 letni gracze oneshotuja noobow.

Czasem jest tak ,że oneshotuja 200 noobów na raz :P


Offtop była taka akcja, że koles bsem sfitowanym na smartbomby skasowal i spodowal z 50 fregat, czesc t2. Zal ze nie udalo sie zrobic frapsem filmu.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 13:22 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Offtop była taka akcja, że koles bsem sfitowanym na smartbomby skasowal i spodowal z 50 fregat, czesc t2. Zal ze nie udalo sie zrobic frapsem filmu.

Chyba jednak się udało bo taki filmik jest ciągle na YouTube i nie 50 a trochę mniej, ale mimo wszystko robi wrażenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.