mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 11:17 
Cytuj  
Ja polecam Dofusa wszystkim milosnikom gier typu turn battle. Mamy do wyboru 8 roznych postaci i kilkanascie profesji .Ogolnie gierka spoko i za 25 zl miesiecznie :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 13:36 
Cytuj  
Radzę spróbować Archlorda - MMO piątej generacji. Na inne po prostu szkoda czasu skoro w AL jest zebrane wszystko co tygrysy lubią najbardziej.
Na prawdę polecam.

~~Pozdro~~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 13:39 
Cytuj  
zax napisał(a):
Radzę spróbować Archlorda - MMO piątej generacji. Na inne po prostu szkoda czasu skoro w AL jest zebrane wszystko co tygrysy lubią najbardziej.
Na prawdę polecam.

~~Pozdro~~

ten "dowcip"naprawde zaczyna juz byc mocno nieswiezy:|

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:03 
Cytuj  
Noo nudne to. Może z powrotem przerzucimy się na najlepsze MMMO (Masiv Multiplayer Mario) typu tibia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:31 
Cytuj  
Vercin idź umyć krowę i się odczep od archlordowców. Chcesz to sobie graj w wowa krową czy tam świnią albo koniem, ale nie wpieprzaj się w cudze tematy o lepszej grze. O.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:48 
Cytuj  
Chociaż nieee tibia jest nudna arch jednak wymiana :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:24 
Cytuj  
@autor
Tak naprawde to ja kiedys tez gralem na "darmowych" i tez doszedlem do takich wnioskow jak ty. Z privami jest tak, ze dzis stoja, a jutro juz nie i tylko traci sie czas ktory sie investowalo w postac/gildie. To byl jeden z argumentow, ktory zdecydowal o tym ze przerzucilem sie na platne i nigdy tego nie zalowalem (tzn. teraz troche zaluje ale nie z tego powodu ze placilem, tylko ze za duzo czasu na to poswiecilem :P).

Jak nie chcesz placic to masz kilka wyjsc:
1. Dalej siedziec na privach, ale to nie ma zadnego znaczenia czy to bedzie L2, UO czy cos innego. Wszedzie jest tak samo. Jest admin ktory sie rzadzi i lub rozdaje znajomym stuff i skille, albo po 3 miesiacach robia wipe, albo server sie zwija itp. itd.
2. Kupic sobie cos online a like, czyli Guild Wars lub Archlord (nie wiem, bo nie gralem ale to kolejny koln L2), gdzie raz wydajesz troche kasy na gre, ale potem nie ma juz abonamentu.
3. Zagrac sobie w cos co jest darmowe w pewnej czesci. Tu mi przychodzi do glowy jedynie Anarchy Online, gdzie podstawka jest za darmo lacznie z podstawka i bonamentem na nia, ale sila rzeczy nie masz dostepu do calej gamy fajnego stuffu z dodatkow. Moze ci sie spodoba i jednak stwierdzisz ze warto palcic.
4. Zaczac wreszcie placic za rozrywke i wtedy masz juz pelne pole do popisu, ograniczone jedynie twoimi preferencjami lub wydolnoscia kompa ;)

Ps.

Cytuj:
- ma PvP /GvG i jest ono ciekawe i zróżnicowane
- nie tworzy "instancji" ale cały świat jest dla wszystkich graczy
- ma CONAJMNIEJ porządnie zrobiony system craftu
- graficznie nie przeraża (myślę, że grafa zbliżona do L2 to taki standard teraz)
- jest grywalna i nie shackowana/pełna botów = w miare uczciwa dla all
- ma to "coś"


+ bez abonamentu...

Niestety takie rzeczy to tylko w Erze ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 10 maja 2007, 12:16 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:56 
Cytuj  
A ja polecam :
Starcraft i Warcraft III na Battlenecie :) no i do tego można jeszcze dołożyć S.T.A.L.K.E.R Shadow of Cheernobyl za klimat,a z MMO to WoW i GW :P


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 14.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 11:22 
Cytuj  
WoW :)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 18:57 
Cytuj  
World of Warcraft - Koniecznie :>

Ale niestety po 2-6 miesiącach grania zaczyna się nudzić :(

Może będzie jakiś fajny nowy pacz który jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę :P


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 19:26 
Cytuj  
Ja wam polecam Takiego MMROPG;a jak Mu Online


_________________
Regards
L3oN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.