mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 01:46 
Cytuj  
WoW odpycha mnie z wielu powodów: komiksowa grafika (która zupełnie do mnie nie trafia, podobnie zresztą jak sam świat Warcrafta), małe możliwości craftowania, oraz ingerencji w świat gry, a także niezbyt duży wybór twarzy i fryzur przy tworzeniu postaci (tak przynajmniej słyszałem).
LotRO odpada ze względu na to, iż boję się co twórcy uczynili z fabułą i światem mistrza Tolkiena. Zresztą nie słyszałem zbyt wiele pochlebnych opinii o grze.
Anarchy Online i Everquest, jak sam stwierdziłeś Kabraxis, są tytułami starszymi, a co za tym idzie pewnie nie posiadają zbyt dobrej grafiki.
Archlord jest stylizowany na mangę - tak przynajmniej widziałem na screenach - a to nie do końca trafia w moje poczucie estetyki (o tyle o ile manga komponuje mi się z komiksem, kompletnie nie widzę jej w grze).
Do tej pory najbardziej zachęcił mnie Vanguard i Darkfall (o obu grach poszukałem informacji w necie i zdają się trafiać przynajmniej w części w moje wymagania).
Ale chyba jednak wybiorę Tibię...
Chyba, że macie inne propozycje, lub więcej argumentów do już wymienionych tytułów ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 02:14 
Cytuj  
Lol wybierajac Tibie wybierasz malucha gdy pod twoim oknem stoi jesli nie mercedes to przynajmniej fajny Opel lub Volksvagen. :-)

Sprawdz Vanguarda, sam bym w niego gral gdyby tylko moj wysluzony Athlon 2000 i Radeon 9600 pozwlal na to.

Ta gra ma olbrzymi potencjal i nie da sie temu zaprzeczyc.
Mam olbrzymia chetke na ta gre i moge w tym momencie tylko zlozeczyc postepowi technicznemu ze ni pozwala ni w nia zagrac.

A Darkfall to gra widmo i raczej nie ujrzy swiatla dziennego a jak ujrzy to bedzie porazka. :-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 02:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Volksvagen. :-)


Golf 3 Czarny z niskim przebiegiem.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 08:27 
Cytuj  
frastie napisał(a):
WoW odpycha mnie z wielu powodów: komiksowa grafika


frastie napisał(a):
także niezbyt duży wybór twarzy i fryzur przy tworzeniu postaci (tak przynajmniej słyszałem).



frastie napisał(a):
Anarchy Online i Everquest, jak sam stwierdziłeś Kabraxis, są tytułami starszymi, a co za tym idzie pewnie nie posiadają zbyt dobrej grafiki.


frastie napisał(a):
Archlord jest stylizowany na mangę - tak przynajmniej widziałem na screenach - a to nie do końca trafia w moje poczucie estetyki



frastie napisał(a):
Ale chyba jednak wybiorę Tibię...



podsumowanie i ostateczny wybor mnie zadziwil.. to tak jakbym

odrzucil wiatrowke gladkolufową bo to zwykła sportówka i ma słabe osiągi,
nie zakupie też ak47 bo ma duzy rozrzut a poza tym jest lepsza i nowsza broń a socom pomimo swojej niezawodności jest tylko pistoletem nie karabinem więc ostatecznie zdecyduje się na pistolet na wodę :o

tak wlasnie ma się tibia do gier które odrzuciłeś


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:25 
Cytuj  
Tibia? Jak nie zamierzasz grać w tą grę dłużej niż 3 lata to nawet nie zaczynaj bo nic nie osiągniesz ...
Powiedziałeś że nie podoba ci się grafika w WoW (styl) w tibii jest podobna ale 2d ... :) Błądzisz :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:59 
Cytuj  
Trochę mnie zdziwiłeś, może Twoja argumentacja co do innych gier jest trafna, ale ona również nie sprawdza się w Tibii.
Nie wiem jak tam z ingerencją w świat gry, no ale
niezbyt duży wybór twarzy i fryzur przy tworzeniu postaci
A tam w ogóle jakiś jest? :)
Anarchy Online, Everquest - Tibia wyszła w 1997, Anarchy Online 2001, Everquest 1 - 1999, a EQ2 - 2004. Tibia ma grafikę 2D - pixeloza
AO i EQ oferują grafikę 3D (może nie na najlepszym poziomie EQ1, lecz przyjemniej patrzeć na taką, niż na Tibię)
Vanguard - polecam jak najbardziej. Zobacz czy Ci jednak pójdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 10:52 
Cytuj  
On sie z was nabija i prowokuje, a wy sie dajecie :lol:
Graj w co chcesz, potestuj sam i nie nudz, znajdz sobie grupe znajomych i zacznijcie razem grac bo inaczej za tydzien bedziesz nudzil na forum ze to jest do dupy, ze to sie znudzilo itd, pisalem ci zagraj w WoW, jak sie znudzi to graj w Vanguarda czy co tam chcesz, a jak wolisz Tibie to twoja sprawa, podobno tez dobre.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 11:18 
Cytuj  
Albo zagraj w Sapera jak ci się znudzi odpal Tetrisa następnie Pasjansa potem zagraj w Pin balla a na koniec stwierdź,że gry są do d*** i idź na dwór :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 12:26 
Cytuj  
Czy Wy nie widzicie, że to kolejny alt?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 13:25 
Cytuj  
Nie widzę, albo nie chcę widzieć, że ktoś się nudzi i piszę bzdury na forum, choć brałem pod uwagę możliwość, że frastie nie wie jak wygląda Tibia

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 14:21 
Cytuj  
Ehh chyba macie racje :P


Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 15:48 
Cytuj  
Nie mówiłem o tibii poważnie. Mimo że w nią nie grałem, mam świadomość tego, że to gra dość stara i mało ciekawa. Następnym razem, gdy zażartuję, dodam jakąś buźkę (na szczęście niektórzy wyczuli, że to prowokacja, czy też ironia).

Najprawdopodobniej wybiorę Vanguarda.

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 19:00 
Cytuj  
Ekhm poziom Waszej inteligencji mnie dobija. Jak można było nie wyczuć ironi w jego poście o tibi? Rozumiem, że vieśmin osłabił Waszą czujność męcząc tyle czasu, ale żeby az tak? :o

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 19:37 
Cytuj  
musisz wybaczyc ze nie doszukam się w twojej wypowiedzi podtekstów jak również nie wylapalem ironicznego stwierdzenia autora postu lecz jak wiadomo nie u wszystkich poziom wyrazania wlasnych mysli jest na tyle wysoki by nadac swoim wypowiedziom odpowiedni charakter, przykladowo ironii.


a teraz poważniej...


zadziwia mnie to jak bardzo musisz leczyc swój kompleks żeby offtopować tylko po to by przyklasnąć pozostałym którzy wyłapali wspominaną ironię. Zatem jeśli potrafisz wyczuć ironię z tekstu forumowego masz niemal pewną szansę dostania się do MENSY,
a z biegiem czasu zapisać się w kartach historii zaraz obok Alberta Einsteina i Marilyn Monroe



i ostatecznie wracając do tematu...

jesli szukasz odmiany to zobacz sobie City of Heroes, do tej pory rozdawane są triale a gra potrafi zaskoczyć


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 22:06 
Cytuj  
Serio warto zagladnac do CoH lub CoV, jakos odpycha mnie ten klimat, ale jest trial to moze pora sie upewnic ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 08:57 
Cytuj  
Gothel napisał(a):
Ekhm poziom Waszej inteligencji mnie dobija. Jak można było nie wyczuć ironi w jego poście o tibi? Rozumiem, że vieśmin osłabił Waszą czujność męcząc tyle czasu, ale żeby az tak? :o


Heh śmieszny jesteś i tyle ... myślisz,że teraz już po stwierdzonym fakcie napiszesz jakie to było łatwe do wyczucia i wszyscy uznają się za guru ??
Mylisz się...

Głupim wypowiedziom Gothela mówimy - NIE!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 13:38 
Cytuj  
Eeee że co? Skąd wyciągasz takie herezje? Słyszeliście jestem guru AVE AVE pokłony bijcie. Masz jakieś kompleksy koleś czy jak? :lol:

Zawsze można spróbować coś odmiennego od ogólnie przyjętego schematu MMO np. Second Life. Dobra zaraz będą różne komenty, ale znam wiele osób, które po długich i licznych poszukiwaniach przerzuciły się tam, bo świat wiecznych walk, wojen, elfów i nieskończonego grindu im się znudził. Może warto spróbować, czemu nie ?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 14:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
Serio warto zagladnac do CoH lub CoV, jakos odpycha mnie ten klimat, ale jest trial to moze pora sie upewnic ?




owszem, szczerze mowiac to gra mnie zaskoczyla, przewidywalem ze bedzie niski poziom graczy, nudne i bedace kolejna bajka...

- bardzo mily tryb druzynowy, z odpowiednimi ludzmi mozna przegrac wiele godzin

- zdecydowanym plusem jest wciaz obecny trial gdzie mozna wyprobowac gre po stronie dobra lub zla

- gra zawiera elementy fabularne oraz klimat komiksowy (ale trzeba czytac jesli tylko bijesz to tego nie zauwazysz ;] )

- ciekawy system walki

- dluga lista komend/animacji postaci

- prawdopodobnie najlepsze community z gier mmo

- motywujacy system rozwoju postaci (jest dos prosty jednakze wymaga pewnej taktyki)

- rozbudowany proces tworzenia bohatera i odpowiedniego przebrania (no ostatecznie to przeciez heros )

- rozgrywka opiera się na questach, samotne bieganie po mieście i ratowanie niewinnych ludzi nie jest tak efektywne jak wypelnianie zlecen.

ale ogromnym minusem jest to, ze gra wciaga... nie mozna sobie zagrac w nia 10 - 15 min... nawet godzina szybko zlatuje

gra stanowi ciekawa odmiane, aktualnie moj drugi trial dobiega konca... gdybym mial wiecej czasu pewnie skusilbym się na aktywacje konta


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 15:00 
Cytuj  
wg mnie bez sensu jest to, ze CoV/CoH sprzedawane sa oddzielnie, to wszystko powinno byc w jednej grze :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 19:09 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
wg mnie bez sensu jest to, ze CoV/CoH sprzedawane sa oddzielnie, to wszystko powinno byc w jednej grze :(



to fakt, moze nawet znalazloby sie wiecej zwolennikow tej gry... obecnie jest mozliwosc kupienia CoV i CoH w jednym pudelku ale nie mialem okazji porownac ceny z pojedyncza wersja


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.