mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 01:42 
Cytuj  
Witam wszystkich.

Projekt gry Shedrock Crest nie jest jeszcze na etapie beta testów, jednakże to forum wydaje mi się najodpowiedniejsze.
Chciałbym zaprezentować własny projekt gry MMORPG (tak wiem, może się to wydawać śmieszne).
"Gra" jest na wczesnym etapie tworzenia, lecz myślę, że jest już czym się pochwalić, a jednocześnie istnieje szansa na jej ukończenie.
Krótko mówiąc, system gry nie został jeszcze stworzony, nie istnieje fabuła, istnieją fundamenty. Gra może przybrać dowolny kształt, jednakże będzie to na pewno świat fantasy.
Świat pełen magii, walki, świat w którym postać będzie mieć możliwość wyszkolenia się w wybranych umiejętnościach... świat w którym będzie mogła przemierzać nieskończone tereny, gdzie będzie mogła zmierzyć się z legendarnym demonem czy smokiem stojąc u boku swego kompana, lub zabić kolejnego dzika w gęstym lesie! ;)
Jeszcze za wcześnie, by móc określić dokładnie formę gry, lecz taki jest plan.

Dziękuje wszystkim. Jeśli ktoś czuje się zainteresowany, zapraszam na stronę projektu: http://shedrock-crest.dl.pl , gdzie można uzyskać więcej informacji, zobaczyć zrzuty ekranu i pobrać klienta gry by ujrzeć wszystko na żywo!

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 04:55 
Cytuj  
wyglada ciekawie,

pozostaje zyczyc pierwszych udanych beta testow ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 09:33 
Cytuj  
Wygląda ciekawie i wogóle fajnie. Szkoda tylko, że będzie fantasy. No chyba, że zrezygnujecie z jakichś standardowych fantasy (elfy smoki blabla), zawsze można wykorzystać jakeś wierzenia słowiańskie, skandynawskie, germański, może nawet połączyć w całość. Samego fantasy elfo, orko, smokowego jest na rynkuniestety przesyt :(


Posty: 44
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 12:43 
Cytuj  
Niezle wyglada. Bede odwiedzal napewno. Mam nadzieje ze ten projekt wytrwa do konca


Posty: 2
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 01:35 
Cytuj  
Witam ponownie. Miło mi slyszeć, że projekt sie podoba :)

Gothel napisał(a):
Wygląda ciekawie i wogóle fajnie. Szkoda tylko, że będzie fantasy. No chyba, że zrezygnujecie z jakichś standardowych fantasy (elfy smoki blabla), zawsze można wykorzystać jakeś wierzenia słowiańskie, skandynawskie, germański, może nawet połączyć w całość. Samego fantasy elfo, orko, smokowego jest na rynkuniestety przesyt :(


Tutaj masz rację, elfy i krasnoludy są już troche przejedzone. Moim zamiarem nie było duplikowanie kolejnych powieści Tolkiena, myślałem bardziej nad stworzeniem czegoś własnego, w klimacie fantasy. Jednakże, twoja propozycja stworzenia świata bazowanego na wierzeniach słowiańskich lub innych, myśle że jest równie ciekawa, a dodatkowo może okazać się edukacyjna.
Projekt jest we wczesnej fazie tworzenia, silnik starałem się zaprojektować jak najbardziej elastyczny, dlatego też dużo rzeczy jest możliwych :)

Chciałem również zakomunikować, że postawiłem forum odnośnie gry, link jest dostępny na stronie projektu.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, propozycje, może zawitać i zostawić po sobie post :)

Dziękuję za uwagę.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 17:47 
Cytuj  
jak dla mnie to paskudnie wygląda :D nie ruszyłbym tego


_________________
Lubie rzodkiewki

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:45 
Cytuj  
No ladnei wyglada, sami pisaliscie silnik ? :)


Prawde mowiac nawet zachcialo mi sie pomoc w czyms, choc jak znam zycie niemialbym wystarczajaco zapalu ;)


Swoja droga kiedys myslalem fajnie by bylo gdyby w mmo byli tylko ludzie + rasy magiczne, np wampiry, wilkolaki czy inne dostepne dopiero na glebszym etapie gry ;)


edit: swoja droga z tego co widze masz troche problemow z contentem:
viewtopic.php?t=18373&postdays=0&postorder=asc&start=0

tutaj masz ciekawy topic o pomyslach na gry mmo ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 21 maja 2007, 20:58 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:53 
Cytuj  
Wyglada ciekawie, i ciekawe jest to jak sie owa gra rozwinie ;] Chetnie bym to zobaczyl, zwlaszcza gdybyscie wymyslili jakis ciekawy dobrze rozbudowany ale prosty strory-line. To na pewno by mnie juz zachecilo do gry ;] Pozdrawiam.


_________________
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 21:10 
Cytuj  
Pomysłu z konceptem nie ma. Narazie ustalilismy, że spróbujemy ze słowianami. :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 21:16 
Cytuj  
Juz jest robiona gra w klimatach slowianskich :) takze dobrze wyglada jak na maly projekt ;) imo robienie tego samego niema sensu ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 21:18 
Cytuj  
warci uwagi również są celtowie,
panteon bóstw zblizony do tych, wyznawanych przez ludy nordyckie, motyw ciekawy historia bogata zawsze jest z czego skorzystac ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:03 
Cytuj  
Super!!! Trzymam kciuki za projekt.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 04:19 
Cytuj  
Gra MMO w klimatach słowian? Pierwsze słyszę, pozatym narazie chcemy opracować słowian, zobaczyć jak to wyjdzie i ewentualnie wziąść się za german, skandynawów, być może celtów. Co do reszty rozmawiajcie z Rogadishem 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.