mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:06 
Cytuj  
Dobra z wypakowaniem klienta już sobie poradziłem tylko mam problemy z patchowaniem grrrrr.... ach te chińskie znaczki :P

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 16:18 
Cytuj  
Gra owszem godna zainteresowania (chociaz zainteresowania - bo nie wiem jak na prawde wyglada) Ale nie pozostaje nam chyba nic jak poczekac az wyjdzie angielska wersja od malezjanczykow ;/ Pozdrawiam.


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 21:37 
Cytuj  
po pierwsze bym chcial sie przywitac bo to moj pierwszy post na tym forum, oraz dokonac pru sprostowan.
-w grze wystepuje 105 lvli a nie 99
-podobno gra ukazala sie w srodku 2005 roku wiec nie miala za duzo czasu na zrzynanie z wowa gdyz produkcja trwala 3 lata, choc pol roku im wystarczylo na sciagniecie paru pomyslow :D
-slowa typu sciagniete z linaga lub wowa sa poprostu bezsensowne gdyz w taki sam sposob mozna mowic iz kazdy inny mmo sciagal z ultimy ^^

a teraz na prosbe o pokatne przedstawienie ras

w grze wystepuja 3 rasy z czego kazda ma do wyboru 2profesje:
-Ludzie: moga uzywac latajacych mieczy, ich profesjami sa wojownik i mag
Skrzydła: mogą latać za pomoca swoich skrzydel, ich glowne profesje to łucznik i kapłan
-Bestie: mogą oswajać zwierzęta, przeistaczać sie w ukrytąw wewnątrz ciała bestie, maja 2 klasy ktore nie wiem jak dokladnie przetlumaczyc, wg informacji po angielsku jest to bestiolak (werebeast) oraz lisołak (werefox), najwiekszym minusem jest ograniczenie płci gdyż grajac bestiolakiem mozemy byc tylko facetem, a lisolakiem tylko kobieta
8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 22:27 
Cytuj  
Co do sciagania z innych produkcji to faktycznie pomylka bo to produkcja azjatycka i oni zyja w swoim swiecie, maja z nowszych produkcji np Rohan, Zera, R2 i Perfect World, mozna jedynie pisac ze maja cos z Lineage2.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 14:22 
Cytuj  
Tu kilka screenów w full detalach:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

A tu jeszcze troszkę (kilkadziesiąt) więcej screenów:
Nowa garstka screenów

Obrazek Obrazek

Aby uprzedzić pytania odnośnie tago jak to chodzi na kompie to ja gram na:
Athlon XP Barthon 1700+ (standardowo powinien na: 11x133MHz=1467MHz, ale mój chodzi na 11x200MHz=2200MHz :D ),
1,5 GB RAM DDR1
GeForce 6800 GT 128 MB AGP
2 x HDD Seagate SATA (8MB cache) spięte w macierz RAID 0 striple

I zarówno Lineage 2 jak i Perfect World na full detalach gdy mam wyłączony Anti Aliasing to chodzi miodzio. Oczywiście L2 krzaczy trochę np. w Giran, ale to chyba każdemu.
Z oczywistych względów (beta, nie grają tysiące ludzi) nie wiem jak się PW zachowuje gdy jest dużo graczy na ekranie (porównanie do Giran w L2), bo max jaki mi się na screena załapał to około 15. Perfect World nie krzaczył wtedy wcale.

A co do wydania gry, to niedawno ruszył oficial w Chinach i Japonii (a nie 2 czy 3 lata jak ktoś pisał). W czerwcu mają ruszyć closed beta testy wersji angielskiej na Filipinach, a na przełomie lata i jesieni beta testy w USA/Europie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 05:54 
Cytuj  
W tylu krajach już wyszło i nie rozumiem nigdy czemu w kolejnych są beta testy. Co oni tłumaczenie chcą testować?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:29 
Cytuj  
Obrazek

LOLI FTW!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 13:27 
Cytuj  
No fajne wyłupiaste oczy zrobiłem? Aczkolwiek potem stworzyłem coś nornalnego.
Ale gra ma bardzo duże możliwości ingerencji w wygląd postaci w momencie tworzenia. Można wręcz stworzyć postać podobną do siebie samego. Niech za przykład służą poniższe screeny:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:14 
Cytuj  
No nie wiem, jak dla mnie wszystkie te postaci mają jednak skośne oczy :D


_________________
whiteman#2717


Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 20:04 
Cytuj  
Mam kilka pytań do osób grających w tą grę.
1. Czy jest coś jak "główny kanał" na którym można pisać teksty widoczne dla wszystkich w lokacji/mieście/ świecie.
2. Jak można napisać do kogoś PM znając jego nick (wypowiedź poprzedzamy jakimś znaczkiem)?

Oraz zasadnicze pytanie. Czy nie znając ani w ząb żadnego wschodnioazjatyckiego języka, można sensownie grać w tą grę? Jak na przykład robicie questy?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:01 
Cytuj  
Ja nie znam japońskiego ni w ząb i szczerze questy się dość ciężko robi.
Pomocne jest zaznaczanie NPCów od questów. Znaczy się włączam okienko podglądu aktywnych questów (opis po japońsku) i wybieram questy, które ma śledzić. Wtedy po lewej stronie ekranu pojawiają mi się jak by podpowiedzi do questów (np. ile jakich mobów zabić, czy jakiś partsów zebrać).
W miarę robienia questa, gdy zbiorę już "partsy" to strzałeczką pokazuje mi na ekranie w którą stronę mam iść do jakiego NPC pogadać (bardzo podobnie jak w Lineage 2). Z tym bez problemu znajduję NPCa i zaczynam gadkę (kilkanie krzaczków po japońsku). Czasem każe iść do innego NPC, to znów idę za strzałeczką "follow the white rabbit" :lol: Czasem w czasie questa trzeba zagadać z kilkoma NPC. No problem, gdyż do każdego jest strzałeczka (jak se ją włączę w opcjach questów).
Problem jest tylko jeden:
mianowicie masz np. zebrać 10 quest itemów, które dropią określone moby. I tu jest problem, bo masz po japońsku napisane, że moby o nazwie %$@%% znajduują się na wschód od <jakaś tam nazwa lokacji>. No i słowo "na wschód" też wygląda mniej więcej tak: %#$@%#%@.
Na początku biłem moby na czuja i patrzyłem czy lecą quest itemy. Jak lecą to w queście mam już (1/10), a nie (0/10). No to biję te mobki aż będzie (10/10).

Ja w pierwszym poście w tym temacie dałem linka do pliku *.doc, który sam przygotowałem z informacji zebranych w necie i przy pomocy Google Translatora tłumacząc sobe japońską stronę oficjalną na język angielski. Mi to wystarczyło aby sobie pograć.
I naprawdę świetna strona, która ułatwia początek z PW po japońsku/chińsku: www.onrpg.com

A mi bardzo pomogło też to:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 20.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 10:33 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Tu kilka screenów w full detalach:
A co do wydania gry, to niedawno ruszył oficial w Chinach i Japonii (a nie 2 czy 3 lata jak ktoś pisał). W czerwcu mają ruszyć closed beta testy wersji angielskiej na Filipinach, a na przełomie lata i jesieni beta testy w
USA/Europie.


zanim kogos poprawisz postaraj sie dowiedziec czy to co piszesz jest prawdą. polecał bym przejrzec pare stron zwiazanych z ta gra a dowiesz sie iż sie mylisz



http://wiki.perfectworld.cc/company.ashx

*

Posty: 167
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 14:11 
Cytuj  
Jak dla mnie gra full wypas, tylko narazie niebędę w nią grał bo po 1. l2 grałem na najniższych detalach a to widze że ma jeszcze lepszą grafe. A po 2. to nie lubie chińskich krzaczków :]


Posty: 4
Dołączył(a): 18.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 08:38 
Cytuj  
Wersję malezyjską można zangielszczyć w 100% :)
Macie tu zangielszczenie na sendspace i filefroncie:
http://www.sendspace.com/file/drwxbz
http://files.filefront.com//;8025858;;/

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 09:32 
Cytuj  
taa wszyla juz OP Filipinskiej wersji gry, jednak za zadne skarby nie moge jej sciagnac, serwery FTP sa najwyrazniej przesilone i nie ma szans na sciagniecie... Moglby ktos powrzucac party na jakis serwer? Zapewne nie tylko ja bylbym wdzieczny. Pozdrawiam


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 18.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 09:51 
Cytuj  
Można grać jedynie na wersji malezyjskiej, żeby zagrać na wersji filipińskiej trzeba mieć filipińskie proxy :]

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 10:32 
Cytuj  
hmmm to klapa... Ale proxy sa potrzebne do downloadu, czy do polaczenia sie do serwera rowniez?


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 18.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 10:37 
Cytuj  
Krótko mówiąc ludzie spoza filipin nie zagrają w tą wersję.


Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 19:31 
Cytuj  
Polecam 1 polska strone poswiecona tej grze http://tadas.webd.pl/news.php w tym miesiacu powinna wyjsc c-ob oficjalnej angielskiej wersji PW-MY bez blokady IP a puki co mozna zangielszczyc patchem w 100% milej gry.


_________________
http://www.cubizone.com/global/register2.asp?identifyBy=65A56585D5
rejestracja do PW!!


Posty: 15
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 19:11 
Cytuj  
A może byś tak opisał jak się zarejestrowac na stronce?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.