mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 08:48 
Cytuj  
Witam
Zaznaczę od razu, że gra robiona na mocnym silniku graficznym, więc i beta nie jest mała tak 3,7 gb do sciągnięcia z sieci.

Jak można się domyśleć wchodząc na główną stronę gry http://www.swordofthenewworld.com/index.php jest to mmo o piratach twórcy Ragnaroka.

Co ciekawe w grze nie będziemy kierowali tylko jedną postacią, a 3 na raz! Warto zobaczyć jak sprawdzi się to w praktyce ;]

Niedawno zaczęła się niby closed beta gry, ale jak wejdziecie na stronę to normalnie można się rejestrować i ściągać clienta i nie sądzę żeby były jakieś specjalne kody, bo w mailu, który dostałem jako zaproszenie na bete nic nie było.

Komu uda się sciąnąć to proszę się podzielić wrażeniami ;]

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 10:32 
Cytuj  
To może ty się podziel wrażeniami.
EDIT:
I ta gra jest o piratach? Na www widziałem 4 klasy postaci z tego 2 to wizard i elementalist.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 11:32 
Cytuj  
W porównaniu do bety Vanguarda 3,7 gb to pikuś.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 12:19 
Cytuj  
murekx napisał(a):
To może ty się podziel wrażeniami.
EDIT:
I ta gra jest o piratach? Na www widziałem 4 klasy postaci z tego 2 to wizard i elementalist.


Z chęcią się podzielę jak uda mi się ściągnąć :) (a przy moim necie 300kb/s to trochę potrwa)

Znaczy według mnie ma taki piracki klimat patrząc na ich stroje i lokacje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 12:25 
Cytuj  
Wiktoriańska Anglia = Piraci? O_o


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 18:00 
Cytuj  
Klimaty mangowo-hiszpanskie. wtfux? Nie wiem kto im to wymyslil, ale postaci wygladaja komicznie. Zero kustomizacji postaci. W gre mozna grac semi-afk. Nastepny korean grindfest. Pass.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 05:48 
Cytuj  
Gra jest o kolonizatorach .....nie powiem żeby była wciągająca.... nie mozna grać afk bo po "przybraniu defensive stance" zostajesz wylogowany z gry ..nawet jak nie jesteś AFK gra wylogowuje mnie co 60 sekund...

dno...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 11:38 
Cytuj  
tosz to przeciez eu granado espada right?


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 14:10 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
tosz to przeciez eu granado espada right?

Yup. Na rynku europejskim ma się nazywać "Swords of The New World".
Zresztą było już o nie kilka topików tu - wystarczy poszperać.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 15:24 
Cytuj  
widizalem tematy z GE ale problemy z Xcrapem niepozwalaja mi przetestowac. Pozatym GE ma wyjsc free do 20 lvlu potem pay4kox nie wiem jak bedzie z SNW


_________________
oumn da lololegend


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:01 
Cytuj  
Przecież to jest Granado Espada :D
Identyczny wygląd klas na stronie i screeny jakby mi GE przypominają!
Wystarczy wejść na stronę GE i spojrzeć jeszcze raz na to Sword coś tam i od razu wiadomo że to samo :P

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:10 
Cytuj  
Bo to jest to samo ;)

ale i tak teraz nie da się w to grac bo co 5 minut gra wywala cię do menu za używanie defend mode(nawet jak już zmieniłeś na coś innego)


Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 12:57 
Cytuj  
Co do wylogowywania. Sprawa jest prosta. Wyjścia są 2 albo wchodzisz w opcje (Alt+O) i wyłączasz defend mode na stałe. Albo wystarczy raz na 5 minut rzucić dowolnego skilla, chocby leczenie i czas leci od nowa.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 17:11 
Cytuj  
Gra jest kurwa wyrabista :)

K2 oczywiscie prowadzi dzialanosc tej gry (USA), wiec niech nikt nie mysli ze to jest rynek europejski, K2 sciaga kazda gre na ktorej moze zarobic.

Wchuj osob juz w open beta gra, a jest ich coraz wiecej.

Sama gra jest zarabista.

Grasz 3 postaciami, mozesz afkowac i ci auto moby zabija (jesli masz super mocny team) bo jesli zginiesz to cie wylogowywuje :P

Sam mam dopiero prawie 35 lvl, ale najwyzsze lvl na new servie to lekko ponad 40 (do 42).

Grasz 3 postaciami (scout = healer + buffer + assasin = kazdy musi go miec w team, elementalist / wizzard podobne classy, muszkieter i fighter)

Grafika zarbista, swiat wielki, gra sie wogole nie nudzi.

Ja gram caly dzien z czego polowe lub wiecej to afkuje :P

Dla tych co chca do klanu na servie UK|DK to gg : 1563982

Polecam przeczytac najpierw na forum jakie buildy oplaca sie robic.

Samemu polecam :

Fighter + Wizzard / Elementalist + Scout (zarbiste aoe, po 10 mobkow naraz kiluje)
Fighter + Muszkiet + Scout (tank + dmg)
Muszkiet + Muszkiet / Wizzard + Scout (ataki z daleka , jesli wiz to tez aoe)

Sam gralem na poczatku buildem 2x muszkiet + wiz ale potem nie dawalem se rady bez scout to teraz gram 2x muszkiet + scout :P

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 18:37 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
Gra jest kurwa wyrabista :)
...
Wchuj osob juz
...
mozesz afkowac i ci auto moby zabija


poziom community na razie jak widze zenujacy :(

a to perelka, hahaha:

Cytuj:
gra sie wogole nie nudzi.

Ja gram caly dzien z czego polowe lub wiecej to afkuje :P


ROTFL!!!! Faktycznie nie nudna, jak caly dzien AFK :) haha

no thx.... nastepne japonskie hack&slash grind fest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 19:03 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
Gra jest kurwa wyrabista :)

K2 oczywiscie prowadzi dzialanosc tej gry (USA), wiec niech nikt nie mysli ze to jest rynek europejski, K2 sciaga kazda gre na ktorej moze zarobic.

Wchuj osob juz w open beta gra, a jest ich coraz wiecej.

Sama gra jest zarabista.

Grasz 3 postaciami, mozesz afkowac i ci auto moby zabija (jesli masz super mocny team) bo jesli zginiesz to cie wylogowywuje :P

Sam mam dopiero prawie 35 lvl, ale najwyzsze lvl na new servie to lekko ponad 40 (do 42).

Grasz 3 postaciami (scout = healer + buffer + assasin = kazdy musi go miec w team, elementalist / wizzard podobne classy, muszkieter i fighter)

Grafika zarbista, swiat wielki, gra sie wogole nie nudzi.

Ja gram caly dzien z czego polowe lub wiecej to afkuje :P

Dla tych co chca do klanu na servie UK|DK to gg : 1563982

Polecam przeczytac najpierw na forum jakie buildy oplaca sie robic.

Samemu polecam :

Fighter + Wizzard / Elementalist + Scout (zarbiste aoe, po 10 mobkow naraz kiluje)
Fighter + Muszkiet + Scout (tank + dmg)
Muszkiet + Muszkiet / Wizzard + Scout (ataki z daleka , jesli wiz to tez aoe)

Sam gralem na poczatku buildem 2x muszkiet + wiz ale potem nie dawalem se rady bez scout to teraz gram 2x muszkiet + scout :P


czlowieku ile ci zaplacili :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 22:07 
Cytuj  
duzo mowicie a nie graliscie.

Osobniscie gram w to teraz z kumplami bo nie ma lepszego MMORPG, ale z niecierpliwoscia czekamy na warhammera online :) ale to jeszcze rok do tego :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 10:40 
Cytuj  
Jestem od 3 dni online (gram Sakknet family). Pierwsze wrażenia są całkiem OK. Wygląda na dosyć dopracowany projekt. Oczywiście GrindFestival - ale co dla mnie dosyć zabawne, gra się tak jakby sterowało się party botów. Graficznie rzecz miła dla oka - ale rzeczywiście customizacja postaci leży.

PS. Jak mi się będzie chciało | będę miał czas to napiszę więcej. Pewnie napiszę - ale wolę troche pozbierać więcej info.

PS. Ah no i to Open Beta oznacza że można się zapisywać za darmochę - póki co biorą wszystko jak leci, nic dziwnego że poziom graczy może trochę być zaniżony :wink:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 15:20 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
duzo mowicie a nie graliscie.



Ja gram ,a właściwie grałem , nudna jak flaki z olejem , równie dobrze mogłaby być single-player jak dla mnie , no i to że "możesz AFK całą grę" gdzie tu fun?
Gdyby był nie chodziłbyś AFK , proste jak włos mongoła ( nie obrażając mongołów ) , jak dla mnie jest więcej MMO na rynku w których można "przeczekać" na WHO.

A co do community , czego oczekujecie po OB gdzie każdy może pograć "za darmochę"? :roll:

Na szczęście dostałem sie do CB w innej grze ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 01:44 
Cytuj  
No dosc dziwna gra...sterujemy 3 postaciami ktore automatycznie walcza, lecza, bufuja oraz zbieraja przedmioty. Dla nas pozostaje klikniecie gdzie maja isc... :roll:
Mozna tez je zostawic w jakims miejscu zeby zabijaly wszystko co sie dookola spawnie. Do tej gry to nawet botow nie trzeba pisac :)
No i za cholere nie wiem jak sie dowiedziec ile aktualnie mam expa i ile potrzebuje do next lvl (no i ile dostaje za bicie czegos).
Jedyny plus to chyba grafika.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.