mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 16:53 
Cytuj  
Stracone 4h na ściąganie tego crapu...
Fakt, grafika niczego sobie, wielkich wymagań sprzętowych nie ma, ale grywalność zerowa... W zasadzie można grać w coś innego i tylko od czasu do czasu zaglądać do tej "gry", żeby wysłać postaci w nowe miejsce...
Po szumnych zapowiedziach, trailerku i grafikach spodziewałem się czegoś więcej... Zawiodłem się tak samo, jak na Warhammerze online.
Szukam dalej :)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:27 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
W zasadzie można grać w coś innego i tylko od czasu do czasu zaglądać do tej "gry", żeby wysłać postaci w nowe miejsce...

Czyli zupełnie jak w EVE. :wink:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niby jak sie zawiodles na WHO? :roll:


no jak to czym, darmowych server-ow jeszcze nie ma, a ludzie juz graja :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:29 
Cytuj  
Miałem "przyjemność" (dość wątpliwą) pograć kilka godzin w closed betę dla gildii. WoW w nieco innej oprawie graficznej. W ogóle nie czuć klimatu warhammera. Jak wyjdzie to zapewne sobie jeszcze zagram (z ciekawości czy tak mocno go schrzanili jak można sądzić po becie), ale nie sądzę, żeby to był tytuł przyciągający na dłużej. Przynajmniej dla mnie.
I nie WHO (bo to skrót od World Health Organisation) tylko WAR (Warhammer: Age of Reckoning). :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:40 
Cytuj  
Tylko że Guild Beta jeszcze się nie rozpoczęła...

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:53 
Cytuj  
Jeżeli to co po tylu latach pracy jest tak różne od tego co obiecywali, to nie sądzę, żeby pół roku do wydania aż tak dużo zmieniło. Niestety WAR jest skierowany do raczej młodszego gracza, widać wyraźne wzorowanie się na WoWie (nie dam głowy, czy przypadkiem nie zakupili do WARa przynajmniej fragmentów silnika od Blizza), straszne spłycenie fabuły... Mógłbym tak wyliczać dalej. Dla mnie Warhammer jest jednym z najlepszych światów fantasy jakie powstały, w rpga zacząłem grać 17 lat temu, w battla 10 czy 12 lat temu, znam sporo osób z fandomu zarówno w kraju jak i za granicą. Zdążyłem więcej o tym świecie zapomnieć, niż większość z was o nim w ogóle wie. Miałem pewne konkretne oczekiwania od tej gry i zostały one spełnione w mniej więcej 5%. A sądząc z wypowiedzi twórców, wiele do relasu się nie zmieni, a przynajmniej nie w tych dziedzinach, na których mi zależy. Te ostatnie pół roku to czas na usuwanie błędów, wprowadzanie ostanich poprawek i ogólna kosmetyka, a imo tej grze potrzebna jest rewolucja w stosunku do tego co jest. Na to jednak nie ma najmniejszych szans i dlatego napisałem, że się zawiodłem.
Może miałem zbyt wygórowane wymagania wobec tej gry, ale takie same miał spory odsetek (jeśli nie zdecydowana większość) fanów warhammera i tej większości też nie podoba się spłycenie WARa. Trudno. Zostaje WH p&p. A mmo, który przyciągnie mnie równie mocno jak Eve szukam dalej :P

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tylko że Guild Beta jeszcze się nie rozpoczęła...


Rozpoczęła się, rozpoczęła. Trzeba tylko wiedzieć do kogo się zgłaszać :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 18:00 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
Dana napisał(a):
Tylko że Guild Beta jeszcze się nie rozpoczęła...


Rozpoczęła się, rozpoczęła. Trzeba tylko wiedzieć do kogo się zgłaszać :)


http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/103537380/p1/?21

Oficjalne info pracownika Mythic, drugi post.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 18:10 
Cytuj  
Tak, zgadza się. Dla gildii z otwartych zapisów z maja jeszcze się nie zaczęły. Dlatego piszę, że trzeba wiedzieć gdzie się zgłosić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 18:14 
Cytuj  
To wszystko są zamknięte beta testy. I nie było czegoś takiego jak "zapisy". To Mythic wybierał sam gildie.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 18:25 
Cytuj  
Coś tam wiesz, ale nie do końca wiesz co :)
Otwarte zapisy na closed betę były. Żadna gildia spoza Games Workshop jeszcze nie dostała zaproszenia. Z powodu podpisanej lojalki więcej nie moge powiedzieć. Grać grałem, nie chcesz to nie musisz wierzyć.
I może jakiś mod przeniesie te posty do wątku poświęconemu WARowi :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 19:01 
Cytuj  
Mój błąd. Oczywiście że otwarte zapisy były.
Ale tak czy siak, ta "ostatnia" Guild Beta (do której dostało się 700 gildii w tym 120 europejskich) jest jedyna o jakiej wiem. Nawet w newsletterze pisze "We have selected 700 Guilds to join us in the first round of the Guild Beta".

Jeżeli jednak brałeś udział w Guild Becie, to poproszę o jakieś info na ten temat. Link do oficjalnego postu, cytat czy cokolwiek.
Jeżeli miałeś racę to oczywiście przyznam się do błędu, narazie jednak ci nie wierzę (a chciałbym, mimo że nie leży to w twoim interesie, byś to zmienił) :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 20:43 
Cytuj  
Ja z pewnoscia nie zawiode sie na warhamerze, moze dlatego ze sporo osob z reala na niego czeka i bede mial z kim grac :) A to chyba najwazniesze.

W normalnych warhamerze liczyl sie mistrz gry i fajne zadania, ale jak chciales to przeniesc w swiat wirtualny ? Z tego co slyszalem od znajomych to gra jest wykurwista, ale musze sie sam o tym przekonac :P

Mnie glownie interesuje system pvp, bo to chyba najfajniesze :)
No i jakies bosiki :D


A kurwa warhammer figurkowy to takie dno ze to szok (stracona kasa).

EVE jeszcze wieksze dno, chyba najgorsza gra jaka widzialem, dla mnie to w to graja tylko cioty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 21:07 
Cytuj  
Cytuj:
A kurwa warhammer figurkowy to takie dno ze to szok (stracona kasa).


Muszę cię zasmucić że WAR bazuje na WHFB.

No i jeszcze podaj jakieś argumenty dlaczego "warhammer figurkowy to takie dno ze szok".

A tak wogóle to przydałby się dział Warhammer. Mniejsza o to że premiera za rok, ważne że hype jest :)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 21:35 
Cytuj  
w Warhammera gram od dawna.

Figurkowy :

- trudno znalesc przeciwnika
- dlugie rundy
- chujowo drogi
- malo zabawy

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 21:47 
Cytuj  
ważne że hype jest

Hype to raczej na wszystko jest, ale dosc szybko umiera... :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 22:16 
Cytuj  
Cytuj:
Hype to raczej na wszystko jest, ale dosc szybko umiera... :<


No ale chyba lepiej żeby wisiał taki dział Warhammer gdzie ludzie będą coś ładnie pisać, niż taki Asherons Call2 gdzie już wszystko oplotły pajęczyny :)


Cytuj:
- chujowo drogi


Bo to rozrywka dla bogatych, jak choćby MtG.

Cytuj:
- malo zabawy


No to niestety kwestia gustu...ale jakby to było do dupy to by nikt tego nie kupował, aye ?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 23:21 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
chujowo drogi


drogi? co według ciebie jest drogie? podręczniki/podstawka? net a najlepiej popytać w sklepie / poszukać w necie, zamiast płakać zainteresować sie trochę; figurki? koszt konkretnej armii jakieś 200zl (w przypadku niektórych armii np powinno wyjść taniej)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 2
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 06:19 
Cytuj  
wlasnie sie do niej zalogowalem niezla gra


_________________
www.riseofrage.com


Posty: 2
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 06:20 
Cytuj  
Sorry zapomnialem podac link

wlasnie sie do niej zalogowalem niezla gra : http://www.swordofthenewworld.com/index.php


_________________
www.riseofrage.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.