mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 19:03 
Cytuj  
Jestem z was dumny, tyle postow i ani grama flejmu ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 22:37 
Cytuj  
o tym samym pomyślałem po przeczytaniu postów


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 05:39 
Cytuj  
wow ma niewielkie wymagania jak na wspolczesne mmo, do tego duzo polakow itp.

jak jestes nowy to wow, jak masz lepszy sprzet i niepodchodzi ci klimat warcrafta to lotro, jak masz uber sprzet i chcesz cos bardziej zaawansowanego ale z mniejsza iloscia graczy to vanguard.... od biedy poczekaj na aoc lub who


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 08:30 
Cytuj  
Po pierwsze to o abonamencie. We wszystkich płatnych grach jest bardzo podobnie i wychodzi to około 40-50 zł na miesiąc. Są też gry mall item, gdzie się za grę nie płaci, ale można za gotówkę kupić sobie extra przedmioty (scrolle zwiększające EXPa, butelki, czasem i pancerze czy bronie) - ja szczerze odradzam takie gry. Są też gry całkowicie za darmo, tzn. piraty płatnych gier, których zdecydowanie już nie polecam. Na takich serwerach jest system donate i rządzą ci gracze co wydadzą więcej $ na itemy. Z takimi se nie powalczysz jak równy z równym. Poza tym jest tam masa bugów, lagi, itp.

Więc pozostają tak naprawdę gry z abonamentem. Biorąc Twoje wymagania niewiele zostaje: Lineage 2, WoW, LOTR i Vanguard. Reszta to gry naprawdę już wiekowe lub mało ciekawe albo z małą liczbą polaków. Co do Vanguarda to faktycznie, nie gra w to taka masa ludzi jak w L2 czy WoW, ale za to jest z nich wszystkich najbardziej rozbudowaną grą o trochę starszym wiekowo community. LOTR jest fajny, ale słyszałem że tylko dla fanów Tolkiena - inni nie odnajdą się w tej grze podobno.
Najwięcej mógł bym napisać o L2 i WoW. Sam jestem fanem L2. Gra wydaje mi się ciekawsza, piękniejsza, jest bardziej rozbudowana (nie lubię gier o prostych mechanizmach), ale ma jedną wadę. Mianowicie grind. Ciężko w L2 wbić postać na wysoki lvl aby móc się w PvP pobawić i zwiedzić większość lokacji, poznać co to siege, itp. W WoW levele lecą zdecydowanie szybciej. A piszę o tym dlatego, bo pisałeś że nie masz zbyt wiele czasu. Decyzja należy do Ciebie.
Ja też nie mam zbyt wiele czasu, a jednak gram w L2. Mi nie zależy na wysokim levelu, na tym aby wszystkich ownować. Chcę się dobrze bawić i dla mnie Lineage 2 jest wręcz idealny. Jest rozbudowany, ma super grafikę, co rusz wychodzą darmowe dodatki, ma crafting, siege, 7 signs, ciekawy system PvP i wojen, housing (clan halle i zamki), wiele klas, a każda inna. Ma wszystko to co rasowy MMORPG mieć powinien. I mimo iż nie doszedłem jeszcze do trzeciej zmiany profesji to i tak się super bawię.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:14 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Co do Vanguarda to faktycznie, nie gra w to taka masa ludzi jak w L2 czy WoW

Od kiedy to w L2 gra masa ludzi? Bo z tego co wiem wszystkie serwery poza Bartzem i Teonem nadają się do merge. Będąc szczerym, prawdopodobnie w L2 gra podobna ilość ludzi jak w Vanguarda (oczywiście na serwerach US/EU bo o tych chyba mówimy).

Nie rozumiem również, pod jakim względem L2 jest bardziej rozbudowane od np. WOWa.
Questy: W WOWie, są jednymi z ciekawszych jakie widziałem w MMO. W L2 *dosłownie każdy* polega na "zabij 5,10,20,30k mobów i przynieś ich skóry, rogi etc."
System skilli: WOW - po trzy drzewka na postać, z czego każdy robi build według uznania. L2 - kilkanaście(!) skilli na postać, z czego każdy ma wszystkie (bo dlaczego nie mieć jeśli można?).
System itemów: WOW - dziesiątki setów, uników. L2 - cztery sety na krzyż, uników brak.
Nawet sterowanie w WOWie to WSAD, a L2 to przestarzały clickfest.

Jedyną bardziej skomplikowaną cechą L2, jaka przychodzi mi do głowy, jest chyba rzeczywiście grind, ale czy to akurat jest plus?


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 22:00 
Cytuj  
ok, zdecyduje sie na wow. dzieki za sensowne odpowiedzi a jak sie pojawia jakies problemy z wowem to zadam pytanie w opdowiednim mejscu. dzieki

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 13:17 
Cytuj  
A może spróbujesz zagrać w SHADOWBANE? super gierka i darmowa. Siedzę już w tym pół roku i narazie mi się nie znudziło. Kupa polaków, szczególnie na Braialli (jeden z pięciu serwerów). Do wyboru masz 12 ras, a po dziesiątym poziomie musisz wybrać jedną z 24 klas. Potem, aby ulepszyć postać możesz wybrać 4 z 46 dyscyplin :) Ta gra tak szybko się nie nudzi :) mnóstwo możliwości rozwoju :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 16:05 
Cytuj  
Arvena napisał(a):
A może spróbujesz zagrać w SHADOWBANE? super gierka i darmowa. Siedzę już w tym pół roku i narazie mi się nie znudziło. Kupa polaków, szczególnie na Braialli (jeden z pięciu serwerów). Do wyboru masz 12 ras, a po dziesiątym poziomie musisz wybrać jedną z 24 klas. Potem, aby ulepszyć postać możesz wybrać 4 z 46 dyscyplin :) Ta gra tak szybko się nie nudzi :) mnóstwo możliwości rozwoju :)


Oczywiscie jesli odpowiada Ci zageszczenie jakies 1os./kilkadziesiat km2.


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 22:37 
Cytuj  
Do aktywacji gry potrzebna jest karta płatnicza lub karta pre-paid... co to znaczy??nie aktywuje nowej gry bez karty platniczej??co musze miec zeby uruchomic nowa gre??karty pre-paid musze miec przy 1 uruchomieniu??

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 06:01 
Cytuj  
1 miesiac masz za darmo i nic nie musisz miec ani karty ani pre paidu,a po miesiacu wiadomo


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 12:08 
Cytuj  
a jak ktos nie ma karty kredytowej??jak przebiega rejestracja-krok po kroku.

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 13:19 
Cytuj  
No ja nie mialem zadnej karty i zalozylem konto,ale jak to nie pamietam chyba uzylem fake number

tutaj jest link do generatora takich kodow

http://www.darkcoding.net/projects/cred ... generator/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:00 
Cytuj  
Rewelacyjny pomysl, a potem placz ze ban na konto po roku gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:01 
Cytuj  
a to jak juz jest pytanie o ta karte to i ja mam jedno: bo chce dzisiaj jechac lub jutro kupic sobie wow'a i mam pytanko: po tym podaniu numeru karty kredytowej, czy jak mi sie skonczy darmowy miesiac grania, to od razu mi sciagna z karty abonament, czy bede to musial jakos zatwierdzic/odwolac platnosc? bo nie chcialbym, zeby z karty ojca co miesiac sciagali kase ;P


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:05 
Cytuj  
to co radzicie musieliscie przez to przechodzic wiec pomocy:)nie chce bana szczegolnie za zla rejestracje....

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
czy jak mi sie skonczy darmowy miesiac grania, to od razu mi sciagna z karty abonament


Tak od razu ściąga. Ale wystarczy że przed końcem owego miesiąca zrobisz cancel subscription, potem możesz sobie "aktywować" konto np. prepaidem.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:18 
Cytuj  
hmm no to juz prawie wszystko jasne :). a karta oczywiscie tez moge aktywowac od razu? I jeszcze jedno pytanie poczatkujacego ;P: ten trial co jest do sciagniecia to bedzie jak normalna gra? ze nie musze za nia bulic w sklepie tylko po 10 dniach mi z karty sciaga ~50zl? i moge normalnie grac?


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 15:35 
Cytuj  
Po trialu musisz uzyc cd-key z pudelkowej wersji aby dokonac pelnej aktywacji konta. Pudelkowa wersja z 1 miesiacem gratis kosztuje obecnie tyle, co 1 miesiac abonamentu, wiec na jedno wychodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 18:56 
Cytuj  
No ja juz kupilem w media markcie :P hmm, czyli bedzie na poczatek 40 dni grania :P moze byc ^.^


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 11:41 
Cytuj  
to jak kupiles to napisz tu co i jak krok po kroku z rejestracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.