mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 17:58 
Cytuj  
Prexor napisał(a):
Ja polecam l2, dobry klimat, grafa i ogolnie gra jest super.
Na początek mozesz sprobowac na prywatnych darmowych servarach a pozniej na global mozesz przejsc.


grindowanie to glowne i jedyne zajecie w tej grze obok pvp ;). Tyle, zeby na oficjalnym serwerze dobyc do sensownego lvl do pvp i siege trzeba sie troche nameczyc, botowac, kupic char...


Posty: 31
Dołączył(a): 3.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 21:08 
Cytuj  
coz moze to juz troche starszy topic ale musze tu napisac ;p ...
w co tu cholera grac, ostatnio juz tyle kasy stracilem na gry ktore nudza mnie po paru chwilach czyt. gw, wow, l2, coh cov, a teraz Lotro, gra zachwyca mnie przez 1 gora 2 dni, i pozniej ....poprostu nie chce mi sie juz nawet jej wlaczac. Potrzebuje czegos co nie bedzie wymagac 20 godzin grindu dziennie....jako ze pracuje i poprostu nie dysponuje wieksza iloscia czasu niz 4-5 godzin dziennie, zygam juz elfami, orkami i innymi tego typu stworami.....ilez mozna, wszedzie to samo, myslalem ze Coh/Cov to cos dla mnie, coz pomysl dobry tylko wykonanie ...gorsze, Jest z wartka akcja, cos gdzie mozna zarowno grindowac jak i wykonywac questy [zeby nie byc skazanym na wykonywanie tylko jednego badz 2] i... nie wiem, zeby poprostu wciaz przyciagalo do monitora,,,,

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 21:43 
Cytuj  
moze to nie problem z grami tylko z tobą? Po prostu starość, gry przestały cie bawic jak na prawdziwego europejczyka przystalo, zostały mecze w tv przy piwku (na tej "psudorozrywce" ponoc do 50-tki mozna dociagnąć) :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 22:06 
Cytuj  
e tam 50 , dla mnie wyznacznikiem starosci jest fakt kiedy zaczynaja ci sie podobac kolezanki syna/corki :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 00:22 
Cytuj  
No tak, problem veterana gier mmog :)
Pozostaje ci czekac jak wiekszosci na cos nowego, moze Conan, moze Aion, moze WHO..... dla umilenia sobie czekania pograj w cos gdzie masz jakis znajomych, wtedy gra nabiera sensu, granie solo to nudna sprawa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 15:23 
Cytuj  
Ja szukam gierki (wszystko jedno byle by ONLINE) na:
450mhz procesor
128 ram
Radeon 9250
Sound Blaster Live!

Na 3-4 tygodnie grania bo jeszcze tyle na tym padle będe siedział.
Nie wyskakiwać z Tibia i innym MUUUU/Woof Online bo szkoda na to prądu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 20:07 
Cytuj  
quake1, quake2 i quake3 (wszystko jedno - wszystkie online) :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 21:39 
Cytuj  
pomoge

http://nquake.sf.net

paczka do grania w QuakeWorld (Quake 1) po necie - najszybszym full 3D FPS do tej pory


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 22:47 
Cytuj  
Coś mam - Diablo 2 na tych śmiesznych free battlenet'ach. Może się nie znudzi po 2 tygodniach, a jeśli nawet to jeszcze Starcraft leży na półce :)

*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 10:24 
Cytuj  
Darmowy. bardzo dobry (jeden z najlepszych) MMORPG-ów to Guild Wars, bardzo popularny wśród Polaków (bo darmowy i jest po polsku)
jest jeszcze darmowe Diablo II, ale to bardziej RPG z opcją online, podobnie jak Neverwinther Nights II, z tym że po starcie serwera z polskim mistrzem gry można bawić się naprawdę super.
Za 30 zeta nic dobrego nie znajdziesz, ale dorzuć 20 i wbijaj się do Azeroth :D


_________________
Alt ellofa

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 10:51 
Cytuj  
@up Żadna z tych pozycji to nie MMORPG , np GW to CORPG.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.