mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 11:45 
Cytuj  
Yonash napisał(a):
a jak ktos nie ma karty kredytowej?

https://gamersloot.net/catalog/product_ ... cts_id=380

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:18 
Cytuj  
Yonash napisał(a):
to jak kupiles to napisz tu co i jak krok po kroku z rejestracja


jeszcze nie zarejestrowalem niczego :). narazie patche sciagam, a pozniej sobie dysk wymienie :). Dodatkowo poczekam az kumple kupia i razem zaczniemy, a to moze troche potrwac...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:40 
Cytuj  
a wlasnie jesli chodzi o patche to ktore sa konieczne do gry zaraz po zainstalowaniu gry. z tego co patrzalem to niektore waza kolo 600mb a mnie szlag trafia jak mam czekac az taki plik mi sie sciagnie.aha slyszalem ze sa jakies mody do wow'a co musze miec jeszcze oprocz poprawek aby grac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:50 
Cytuj  
Yonash napisał(a):
z tego co patrzalem to niektore waza kolo 600mb a mnie szlag trafia jak mam czekac az taki plik mi sie sciagnie.


600 mb to chyba chodzi o full patcha który od razu łata grę do najnowszej wersji. Szlag cię trafia - nie graj.

Yonash napisał(a):
aha slyszalem ze sa jakies mody do wow'a co musze miec jeszcze oprocz poprawek aby grac


Bzdura.


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 12:57 
Cytuj  
nie znam sie na patchach...nie wiem ktore musze zainstalowac od razu a ktore mohe olac.zrozum kupuje nowa gre ze sklepu (bez dodatku) i jakie poprawki musze wgrac a pytam sie temu be jak gra mi przyjdzie to chce miec patcha juz na dysku wiec chce dzis scignac go. a co do modow to chodzi mi o cos takiego
Trinity Bars - Mod dodaje 120 niezależnych przycisków.
Necrosis - Doskonały mod dla każdego warlocka. Posiada menu z wieloma zdolnościami, timery zaklęć, sortowanie shardów i inne.
nie wiem czy to mody ale tak pisza:)aha o co chodzi z wersjami patch'y??us uk..moge sciagac tylko uk bo moja wersja gry bedzie obslugiwac tylko serwery europejskie??

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:13 
Cytuj  
mody, MOŻESZ je mieć ale NIE MUSISZ.
co prawda ulatwiaja gre IMO.

sciagaj patche oznaczone enGB, wersja europejska, nie mozesz grac na serwach usa, chyba ze masz wersje us. patche mozesz sciagnac przez blizz downloadera.

polecam: viewtopic.php?t=11077

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 13:31 
Cytuj  
Te patche 600Mb to juz komplet, ja narazie sciagam czesciami z tego linka co dostalem :). lacze mi sie strasznie skopalo, ale jest dobrze, leci ostatni 344Mb i mozna grac =)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 17:45 
Cytuj  
Nie będę tworzył nowego topicu. Zapytam tutaj.
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płatnego mmorpg i w związku z tym mam kilka pytań:
1. Która z tego typu gier dostarczy mi najwięcej rozrywki w trybie PvE? Chodzi mi głównie o różnorodność i długość tego trybu. PvP mnie nie interesuje.
2. Czy w danych konta "World of Warcraft" można zmienić numer karty na inny? Jeżeli podam wygenerowany numer karty, ale będę potem płacił kartami pre-paid to poniosę jakieś konsekwencje podania takiego numeru?
3. Grałem kilka razy w trial "World of Warcraft". Na jednym z kont mam postać na 20 poziomie. Wiem, na którym serwerze jest ta postać, ale nie wiem na jakim koncie. Czy można to jakoś sprawdzić?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 09:05 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nie będę tworzył nowego topicu. Zapytam tutaj.
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś płatnego mmorpg i w związku z tym mam kilka pytań:
1. Która z tego typu gier dostarczy mi najwięcej rozrywki w trybie PvE? Chodzi mi głównie o różnorodność i długość tego trybu. PvP mnie nie interesuje.
2. Czy w danych konta "World of Warcraft" można zmienić numer karty na inny? Jeżeli podam wygenerowany numer karty, ale będę potem płacił kartami pre-paid to poniosę jakieś konsekwencje podania takiego numeru?
3. Grałem kilka razy w trial "World of Warcraft". Na jednym z kont mam postać na 20 poziomie. Wiem, na którym serwerze jest ta postać, ale nie wiem na jakim koncie. Czy można to jakoś sprawdzić?


Miałem podobny problem niedawno. WoW mnie znudził, pograłem w Vanguarda, który narazie poza potencjałem niestety nie jest wartościowym produktem (choć zakupu nie żałuję, warto było się tam pobawić). Od wczoraj pykam w LOTRO. Zaryzykowałem i jak narazie mnie miło zaskakuje, zobaczymy co będzie dalej. 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.