mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 08:15 
Cytuj  
Agrrr... nie wiem co sie stalo ale od jakiejs chwili ... gra mi zlapala juz dwie zwiechy :/

Obrazek


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 09:29 
Cytuj  
@up u mnie to samo pewnie znów będą patchować.


Czy ktoś już używał drzewek skilli ? ja zdobyłem 5 level i mam jeden punkt ale za diabły nie wiem jak go dodać , klikam na wybrany skill w drzewku i nici.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 09:37 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@up u mnie to samo pewnie znów będą patchować.


Czy ktoś już używał drzewek skilli ? ja zdobyłem 5 level i mam jeden punkt ale za diabły nie wiem jak go dodać , klikam na wybrany skill w drzewku i nici.


musisz isc do trenera poszukaj go w Ostii, w swojej dzielnicy klasowej


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 10:31 
Cytuj  
Nie wiem jak wam ... ale mi brakuje trackingu questow > tak jak w Tabula Rasa np ;) Tutaj trzeba sie troche nabiegac ... a questow jest WIELE


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 10:51 
Cytuj  
A czy idzie się oduczyć features i wsadzić je w inne miejsce bo jakoś nie mogę do tego dojść :)


@up

Mi nie brakuje są wystarczająco dobrze opisane ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 12:08 
Cytuj  
Jeśli chodzi o talenty, skille i tracking questow to widziałem lepsze patenty. Skille i talenty w CoV oraz tracking questow w SWG.

Shadowclaw napisał(a):
A czy idzie się oduczyć features i wsadzić je w inne miejsce bo jakoś nie mogę do tego dojść :)


też nie potrafiłem, więc chyba nie można :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 12:17 
Cytuj  
Fakt w SWG prowadziło "za rączkę" co do features jeżeli nie będzie można się oduczyć to "kupa" zrobisz jeden błąd w talent tree i jesteś uziemiony...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 13:51 
Cytuj  
Hmmm... te ciagle DISCONNECTy sa nieco irytujace :/

Aaa ... mialem o cos zapytac ... jest juz jakas polska GILDIA? ( swiat GoH jest pusty :( )


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 14:59 
Cytuj  
artt napisał(a):
U mnie niestety wyskakuje kilkadziesiąt ramek z błędami. Zamykam te ramki z błędami i jakoś udaje mi się stworzyć postać, jednak już po stworzeniu postaci podczas ładowania terenu (dalej wyskakują ramki z błedami) gra się zawiesza:/.
Może kompa mam za słabego? Barthon+1GB+GF6600GT?

Nie masz za slabego kompa tylko gra nie dziala na starszych prockach AMD. Na oficjalnym forum caly wielki topic juz o tym jest...
Ale jest nadzieja, ze to naprawia...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu


Posty: 35
Dołączył(a): 14.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 15:11 
Cytuj  
A ja chciałem zapytać czy ma ktoś może z was buga ze "znikającym" armorem tzn. jest w ekwipunku, a nie widać go na postaci. Nie wiem jak to rozwiązać... coś na głównym forum na ten temat jest, ale nie ma rozwiązania

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 15:34 
Cytuj  
@UP

U mnie to samo :( Mysle ze kolejny patch to naprawi ;)


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 16:36 
Cytuj  
Agat napisał(a):
artt napisał(a):
U mnie niestety wyskakuje kilkadziesiąt ramek z błędami. Zamykam te ramki z błędami i jakoś udaje mi się stworzyć postać, jednak już po stworzeniu postaci podczas ładowania terenu (dalej wyskakują ramki z błedami) gra się zawiesza:/.
Może kompa mam za słabego? Barthon+1GB+GF6600GT?

Nie masz za slabego kompa tylko gra nie dziala na starszych prockach AMD. Na oficjalnym forum caly wielki topic juz o tym jest...
Ale jest nadzieja, ze to naprawia...

To czekam na patcha, może w niedługim czasie dadzą mi szansę zobaczć to cudo na moim złomiaku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 16:41 
Cytuj  
Moze ktos podac dobry link do downloadu klienta bo nie moge znalezc tego nigdzie :(

edit : dzieki


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 sie 2007, 16:55 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 14.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 16:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Moze ktos podac dobry link do downloadu klienta bo nie moge znalezc tego nigdzie :(


http://download.perpetual.com/GnH/godsa ... -rc.3b.rar

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 16:56 
Cytuj  
Przy okazji dla wszystkich którzy się obawiali o przyszłość gry ze względu na SOE

Cytuj:
As of today, Perpetual Entertainment, the company responsible for the development of the upcoming MMORPG, Gods & Heroes: Rome Rising has announced that they have decided to self-publish that title.

from MMORPG.com


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 17:00 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Przy okazji dla wszystkich którzy się obawiali o przyszłość gry ze względu na SOE

Cytuj:
As of today, Perpetual Entertainment, the company responsible for the development of the upcoming MMORPG, Gods & Heroes: Rome Rising has announced that they have decided to self-publish that title.

from MMORPG.com


Boja sie i widocznie czytaja forum, wiec dobra decyzja i daje nadzieje ze Sony nie zniszczy kolejnej gry :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 17:24 
Cytuj  
Ja rowniez mam starego athlona 2200 i takze cierpie na przypadlosc kilkudziesieciu unspecified error + particle shit problems. Najdalej doszedlem do ekranu wyboru bostwa 8)

A co do SOE....schrzanili SWG, stworzyli przyzwoitego EQ, ratuja Vanguarda, nie wiem skad ta cala nienawisc. Przeciez przyznali, ze z SWG spaprali sprawe. Ale teraz zadnego forum z grami, ktore cokolwiek maja wspolnego z SOE nie da sie czytac bo pelno tam SOEhaterow.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 17:56 
Cytuj  
napisz co soe zrobilo dobrze, bo wychodzi im kaszana za kaszana. To open beta?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 18:20 
Cytuj  
Zadne cudo imo. ot gierka jak kazda inna.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 18:33 
Cytuj  
Naprawde chcesz Viracept zeby ten temat przemienil sie w wychwalanie Sony ? :lol:

Gralem w SWG, gralem tez w Vanguarda, wiec wystraczy ze mi rozwalili dwie gry, nazywaja sie najwikszym producentem mmorpg, a nie potrafia nawet uczciwie zorganizowac supportu ( przekonalem sie w Vanguardzie ), dlatego bardzo dobrze ze wspominaja ze w G&H nie beda az tak ingerowac, trzymam ich za slowo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.