mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 19:14 
Cytuj  
Taa bazy sa jakby stworzone do pvp, te wszystkie strzelnice, worki...Dobre pvp w TR to jedyna szansa aby nie podzielic losu AS imo. Zobaczymy jak to rozwiaza.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 20:06 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Taa bazy sa jakby stworzone do pvp, te wszystkie strzelnice, worki...Dobre pvp w TR to jedyna szansa aby nie podzielic losu AS imo. Zobaczymy jak to rozwiaza.


Dlaczego tylko pvp? Cała reszta jest imo dość ciekawie zrobiona (klimat ftw) i jakby tak poprawić wszystkie bugi, zrobić craft, handel etc, to gra, nawet bez *zajebistego pvp* może być porównywalnie dobra do WOWa (bo jakby na to nie patrzeć, na prawdę bardzo dużo pomysłów od niego właśnie zostało skopiowanych).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 20:56 
Cytuj  
Owszem jesli bedzie to jesli zrobia tamto...Klimat owszem swietny ale sporo jeszcze pracy przed devsami.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 22:14 
Cytuj  
Jak się nie podoba pvp to spadać do EQII


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 22:48 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak się nie podoba pvp to spadać do EQII


Eee ? A to do czego ? Przeciez wszyscy normalni czekaja z upragnieniem na pvp w TR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 23:00 
Cytuj  
nawet pvp nie pomoze tr. tragedia wedlug mnie.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 23:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nawet pvp nie pomoze tr. tragedia wedlug mnie.


Kwestia gustu. Według mnie rewelacja, a jeśli dodadzą więcej contentu dla party i pvp jak obiecują to już w ogóle... koniec WOWa bliski. ;)

A tak poza tym, to pvp już jest (duele). Trzba tylko zrobić je FFA. :]

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 23:37 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
MagPS napisał(a):
Jak się nie podoba pvp to spadać do EQII


Eee ? A to do czego ? Przeciez wszyscy normalni czekaja z upragnieniem na pvp w TR.


To był atak wyprzedzający na tych którzy twierdzą że trzeba zrobić z tej gry drugi WoW i będzie fajnie, ja twierdze że nie będzie.

Mendol napisał(a):
nawet pvp nie pomoze tr. tragedia wedlug mnie.


a co sadzisz o Gods and Heroes? :> (nie wiem czy to open czy closed beta, ale grałem w obydwie i TR > GaH).
Poczekamy imo 2 miesiące po wydaniu retail i się zobaczy.

edit: sens


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 00:10 
Cytuj  
no pewnie ze kwestia gustu. ja po prostu nie lubie biegania dookola bez celu i klikania non stop 2 klawiszy. jakos mnie to nie jara. robilem dzisiaj drugie podejscie do tb i pogralem 20min. nie wiem czemu ale ta gra wyjatkowo mnie odrzuca. a wiecej klimatu ma eve :-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 00:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no pewnie ze kwestia gustu. ja po prostu nie lubie biegania dookola bez celu i klikania non stop 2 klawiszy. jakos mnie to nie jara. robilem dzisiaj drugie podejscie do tb i pogralem 20min. nie wiem czemu ale ta gra wyjatkowo mnie odrzuca. a wiecej klimatu ma eve :-/

Mam to samo, robie takie podejscia od 2 miesiecy. Mialem cos naskrobac o tej grze, ale nie dalem rady na tyle sie w nia wkrecic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 07:00 
Cytuj  
To moze ktos urzyczy konto ? Chcialem sobie pograc chodz 1 dzien ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 08:05 
Cytuj  
Tabula Rasa IMO jest gra ktora ma potencjal... kwestia tylko tego czy devsi go dobrze wykorzystaja :roll:

Tak jak ktos juz wspomnial ... rozwiniete PvP, crafting, handel, housing no i oczywiscie vehicles

Gdy juz to wprowadza, jestem sklonny kupic gre i abonament

But now... zgrzeszylbym gdybym kupil gre na takim poziomie zaawansowania :P Out...


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 12:38 
Cytuj  
Nie bardzo wiem gdzie wy ten klimat zauwazacie. Imho klimatu s-f w grze jest zero/null/nic. Statki kosmiczne i pistolety laserowe to jeszcze za malo. Chyba, ze mowimy o power rangers kind of klimat. ;)

A sama gra, coz, na pewno nie kupie retaila.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 14:54 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Nie bardzo wiem gdzie wy ten klimat zauwazacie. Imho klimatu s-f w grze jest zero/null/nic.


Jak byś trochę dłużej pograł to byś odczuł, poza tym bardzo wiele aspektów składa się do słowa "klimat" od drobnych rzeczy po zachowanie osób jak się rozejrzysz to zauważysz a wkurzają mnie tkaie osoby które wpadną na forum by napisać że ta gra wogulę nie ma klimatu co równoznacznie mozna stwierdzić że ta gra to manga ;) i na koniec poinformować że ja tego nie kupię. Na drugi raz polecam podawać argumenty nie każdy dostrzega wszystko, i nie każdemu pasują dane klimaty gry, ale bez przesady z takimi wypowiedziami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 15:07 
Cytuj  
Mysle ze wiem o co chodzi z tymi "klimatami", utarly sie standarty takie jak w L2, EQ2 czy WoW i jesli podmieni sie tylko grafike, da sie zamiast miecza do reki laser itd itp to uzyskujemy cos odmiennego ale kliamaty nie istnieja bo trudno o nie w takich grach.
Zreszta nigdy gry sc-fi nie beda mialy tego czegos co maja fatasy czy historyczne, jak do tej pory jedynie SWG dzieki universum star wars moglo cos oferowac, a TR to taki klon innych gier tylko ze zmienili teksturki :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 16:42 
Cytuj  
Embe sprobuj EVE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 16:49 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Embe sprobuj EVE.


Probowalem juz dawno i to nawet dwa razy, nie te "klimaty" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 17:03 
Cytuj  
Amadeo:

Klimat to nie jest cos co mozna 'odczuc' po jakims czasie. To jest albo nie od pierwszej minuty grania.
A co do argumentowania; klimatu sie nie da uargumentowac. Jedni go czuja inni nie. Ja w TR klimatu nie czuje.

A co do klimatu w EvE. W moim odczuciu bardziej klimatycznej gry (sf) juz nie mozna zrobic. Odmety kosmosu, gdzieniegdzie swiecace gwiazdy, tu i tam mglawica i do tego ta muza... TR w tym wzgledzie wyglada jak Star Trek/B5/czy co tam z sf lubisz, przy rzeczonych Power Rangersach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 17:28 
Cytuj  
Tylko nie wspominaj o kultowym Babylon 5 bo mnia nerwujesz !! :)

Eve to w swoim rodzaju rodzynek i gra naprawde dobra, niestety jak wida mniej ludzie wybiera takie gry, latwiej i przyjemniej jest w fantasy i historycznych, ludzie latwiej lapia te "klimaty".


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 18:24 
Cytuj  
Nie bardzo rozumiem o czym w ogóle ta dyskusja. TR ma oryginalny klimat s-f i nie jest to tylko moje odczucie, a większości ludzi na oficjalnym (i nie tylko) forum. Skoro wam nie podchodzą klimaty s-f, to obchodźcie takie gry szerokim łukiem, grajcie w oklepane fantasy w nieskończoność i nie zniechęcajcie ludzi do s-f. To, że macie zamiłowanie do bardzo klimatycznego wyrzynania orków, w coraz to nowszych produkcjach MMO, to wasza sprawa, ale nie wciskajcie kitu, że gry s-f są prostsze, gorsze i bez klimatu.
IMO s-f to temat o wiele bardziej chłonny na nowe pomysły i rozwiązania. Można tu praktycznie wymyślać co się chce - całkowicie odmienne, nie spotykane nigdzie wcześniej moby, mapy, bronie, pojazdy, całe technologie, planety, cywilizacje, czy nawet kosmos (EVE).

embe napisał(a):
Zreszta nigdy gry sc-fi nie beda mialy tego czegos co maja fatasy czy historyczne, jak do tej pory jedynie SWG dzieki universum star wars moglo cos oferowac, a TR to taki klon innych gier tylko ze zmienili teksturki


Tej definicji mamy się teraz nauczyć, tak? Swojego gustu nikomu na siłe nie narzucisz, sry. Skoro jesteś tak ograniczony żeby grać jedynie w fantasy, to twoja sprawa i twoja strata, ale nie staraj się "nawracać" innych, lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.