mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 12:32 
Cytuj  
Ja juz mam cd key'a i ciagne ostatni update ( 350mb) i za jakies 60min bede grał. Ktos jeszcze juz w to szpila?

edit: Cos pogrzebalem i mi sie kamera nei obraca. Wie ktos jak to zmienic ( mam teraz widok tylko za plecow).

edit2: juz mam :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2007, 22:09 
Cytuj  
Mi bardzo przypadła do gustu czekam na officjalny start.


pozdrawiam.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 08:04 
Cytuj  
Wogle to gram sobie ale nei abardzo wiem o co kaman :) Robie jakies questy, bije potworki i lvlup'y ale zwyklych graczy ni hu hu... normalnie czuje sie jakby to nie bylo MMO. Ktos wie jak dlugo ten tutek potrwa? ( bo domyslam sie ze to jakis tutorial ipozniej zostane przeniesiony na inna kraine czy cos gdzie sa juz wszyscy inni gracze.
Jak co to PM: Czerstwy Krakers

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 13:47 
Cytuj  
z początku jest tutorial trwa on na oko jeśli ktoś rozumie około max 20 min, potem zostajesz przeniesiony statkiem na obozowisko, tam według mnie zdecydowanie właśnie za dużo ludzi biega , więc gram w innych strefach bo milej questy robić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 21:44 
Cytuj  
to to ma być finałowa grafika? bo wyglada to na maxymalnych ustawieniach 3x gorzej niż STALKER i działa 3x wolniej

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2007, 22:35 
Cytuj  
najwyraźniej masz coś źle ustawione, u mnie chodzi płynnie i zdecydowanie ładnie wygląda, aczkolwiek nie wiem może oczekujesz niesamowicie realnej grafiki, jeśli grałeś we wszystkie poniższe gry to na pewno mogę zapewnić że w TB jest ładniejsza grafika.


pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 01:50 
Cytuj  
Problem z grafika w Tb nie jest kwestia polygonow czy geometri tylko cos lightning jest do bani, ale moze to wina nowszych gier ze wszystko co nie dx 10 do smiesznie wyglada. Swoja droga ma ktos bug z deynamic shadows, cala fauna i flora zaczyna rabac wszystkie cienie i mama latajace cienie trawki albo innego gowna po ekranie, generalnie typowy graphical bug :/ chwilowo uzywam ati 2600xt zastepczo bo spalilem sobie 8800gtx i czekam jak przyjdzie z naprawy wiec nie mam jak spr na innej karcie :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 10:49 
Cytuj  
Problem z graczami? Z tego co widzialem do kazda kraina jest w kilku wersjach, pomiedzy ktorymi przenosi sie teleportami. Mozna wiec zdecydowac czy gra sie na Wilderness[1], Wilderness[2] itd., a co za tym idzie zdecydowac czy gra sie z duza iloscia innych graczy, czy tez raczej w spokoju, bez tlumu.

Co do grafiki to mi sie podoba. Prawde powiedziawszy sprzet mam juz dosc wiekowy (PIV 2,8 1,5Gb ram 400mhz, ati x700 256ram) ale gra ustawila mi sie w raczej wysokich detalach - tzn. sa na normal, ale zasieg widzenia i szczegoly, tekstury itp sa w high. Bledow grafiki nie zauwazylem, ale czasem cos sie dzieje z oswietleniem.

Generalnie wrazenia mam raczej pozytywne, choc oczywiscie jak narazie wszystko jest dosc dziwne - gralem moze lacznie z 5h. Jeszcze nie wiem o co kaman, ale juz sobie pokraftowalem, pobawilem sie skillami itp. Przydaloby sie hjakies zrodlo wiedzy o samej mechanice gry, bo nie wiem czy dobrze skille i staty rozdzielam, a jak do tej pory nei znalazlem mozliwosci resetu postaci, nawet przy zachowaniu specjalizacji.

Anyway gra mi sie jak narazie milo. Ciekawe jak bedzie PvP wygldac i czy bedzie cos poza radosny PvM.

Kolejna zagwostka jest to, ze wychodzi Hellgate London i wiekszosc znajomych sie nastawia na to. Ehhh te piekne czasy D2 i mefrunow :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 11:20 
Cytuj  
Możesz klonować postać i wówczas wszystkie punkty do skilli i statów rozdać ponownie.

Z grafika nie wiem ja mam wszystko na max no i kartę graficzną też niczego sobie GF 8800 gts, i mi gra działa idealnie. Za pewnie problemy są na starszych kartach.

A co do pytania jak z pvp, całkiem niedawno zalogował się na serwie sam Richard G. i odpowiadał dzielnie ma tabuny pytań, pisałem już o tym wcześniej aczkolwiek powtórzę

Gra nie ma być ukierunkowana priorytetowo w pve, klany z tego co wiem będą rywalizować między sobą, zdobywać miasta, fortecy ,punkty kontrolne z tych ostatnich miałem już przyjemność brać udział, sporo frajdy i łatwo o szybką śmierć :D, aczkolwiek wiadomo nie oczekujemy że będziemy odbijać ciągle z rąk obcych bazy itp bo to nudne po pewnym czasie.
Wiem tylko tyle że klany będą rywalizować między sobą ( najbardziej to podobne do AO ), mają powstać areny coś na wzór tych z WoW'a, pojazdy w jakimś patchu dorzucą to już jest pewne, tak czy owak sporo walki i polityki klanowej może z tego wyjść.

Na czasie powstanie coś na wzór aucion hause co by ekonomie ożywić.

Niestety to tylko słowa, nie mam pojęcia jak to będzie na 50 lev wyglądało i nikt tego też nie jest w stanie ocenić bo nawet mając w becie ten 50 lev potrzeba dużo więcej graczy by to wszystko miało ręce i nogi.

Pewny plus jak dla mnie że się starają przez te parę patchów w closed becie naprawdę dużo naprawili więc na forum biorą do siebie co gracze piszą ;)


pozdrawiam.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 11:50 
Cytuj  
Gra nie ma być ukierunkowana priorytetowo w pve

A to bardzo ciekawe, bo do tej pory byla i caly czas jest. Fajnie, ze gra, ktora przez caly development byla rozwijana z mysla o PvE, testowana z mysla o PvE, post-release, z jednym nieprzetestowanym content patchem przeksztalci sie nagle w PvP-centered tytul... rofl. Niech sie w koncu zdecyduja jaki ma byc target audience tego ich potworka - jesli zrobili auto-aima, to niech kontynuuja produkcje gry dla retarded carebearsow i nie wciskaja na sile - rownie pokracznego, co system zone'ow/districtow - PvP...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 11:53 
Cytuj  
Kawe sobie wypij.

"priorytetowo w PvE" :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 12:04 
Cytuj  
A ty juz piles? Nie musze pic kawy, zeby odcyfrowac zacytowany przeze mnie fragment, do ktorego sie odnioslem.

GRA NIE MA BYC UKIERUNKOWANA PRIORYTETOWO W PVE
Co oznacza, ze:
GRA MA BYC UKIERUNKOWANA PRIORYTETOWO W PVP

No chyba, ze w crafting pojda i uprawianie pola...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 12:16 
Cytuj  
konrador napisał(a):
GRA NIE MA BYC UKIERUNKOWANA PRIORYTETOWO W PVE
Co oznacza, ze:
GRA MA BYC UKIERUNKOWANA PRIORYTETOWO W PVP


Jezeli cos nie jest czarne to nie znaczy ze od razu bedzie biale ... Nie uwlaczajac

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 12:20 
Cytuj  
konrador napisał(a):
No chyba, ze w crafting pojda i uprawianie pola...


Mozna reperowac jak w seed (ktos pamieta tego potworka jeszcze?)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 12:22 
Cytuj  
Oj bez kłótni, chodzi o to że nie będzie raidów na bossy 25 czy 40 ludzi ;)

A przynajmniej nic nie słyszałem o tym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2007, 16:07 
Cytuj  
Mnie tam sie bardzo spodobala i przypadla do gustu.

Z grafika tez problemow zadnych nie mam, chodzi spokojnie na Very High chociaz mam tylko jakiegos starozytnego GF8600GT. Bardzo ladna, mila dla oka i szybka.

Dzwiek boski (dochodzace z oddali strzaly, albo padajace na ziemie luski, gdy mech zaczyna walic ze swoich dzialek), muzyka juz nie taka dobra jak efekty dziwekowe, ale szybka, mila dla ucha, raczej dobrze dobrana.

Brak ludzi? Z moich doswiadczen wynika raczej cos przeciwnego, lazi tegop wszedzie za duzo po prostu, nie sposob ubic jakiegos wroga, zeby 20 innych osob nie zdazylo w niego tez wpakowac pol magazynka ;).


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 12:14 
Cytuj  
Mam bardzo pozytywne zdanie co dot ej gierki po kilku dniach grania .. Grafika moze nie jest "nie z tego swiata" ale jest przyjemna dla oka a co najwazniejsze na max detalach nie chaczy nawet troche.

Smiem uwazac ze jak narazie jest to jeden z lepszych sci-fi w jakiego gralem (nie bylo tego duzo niestety ale cos widac fantasy lepiej sie sprzedaje) , moj jedyny problem z TR to to iz chyba devsi znowu postawili na Solider classes a support classes olali.

Przynajmniej tak to wyglada poniewaz mozna powiedziec ze wiekszosc solider classes jest dos dobrze dopracowana i wieksozsc umiejetnosci jest uzyteczna ..

Co do support classes wiekszosc umiejetnosci jest umm zastnawiajaca i nie koniecznie zawsze uzyteczna (chociaz ponoc maja zmienic post release).

Tak wiec overall bardzo pozytywnie jak narazie i nastawiam sie na kupno (przynajmnien na pierwszy miesiac zeby zobaczyc czy poprawia support classes :P).


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 1
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 14:02 
Cytuj  
mam jedno pytanie, moze to juz zostalo gdzies napisane w tym topicu ale nie mam czasu na czytanie 13 stron, czy ktos wie jakie beda oplaty ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 19:33 
Cytuj  
Standardowe oplaty stosowane przez NCSoft, takie same jak np. w City of Heroes/Villans. Niech mnie ktos poprawi, ale jesli sie nie myle, to cena oscyluje w granicach 14.99 dolcow w USA, u nas nie jestem pewien czy 14.99 czy moze 12.99 euro.


_________________
Obrazek

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 12:53 
Cytuj  
No dobra z tego co wiem jutro wychodzi TB i jak wasze zapatrywania bo my z paroma osobami z wowa mamy juz dosc farmy bo to teraz wyglada jak praca kurde zero frajdy tylko repa repa farma farma :-) taaa no ale szukamy sibie czegos innego i chyba sprawdzic by trzeba bylo TB . fakt ze ostatnio tak sprawdzalem RF online ktora okazala sie totalna kiszka a w Tb bete nie gralem . tak czy siak macie zamiar sie pobawic w TB?


_________________
Wish I Could RAPE the Day

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 292 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.