mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 03:14 
Cytuj  
Fakt gra ma sporo bugow i generalnie byla za wczesnie wypuszczona conajmniej o miesiac. Wszyscy co byli w becie to wiedza :)

W 2 ostatnich patchach generalnie poprawili najbardziej @#$@# bugi i wedlug mnie w tej chwili da sie grac nie to co w pierwszych paru dniach. Patche wychodza dosc szybko z latkami puki co byly 2 w odstepie okolo 3-4 dni. A juz dev cos tam przebakuja o nastepnym patchu ktory ma te bugi ktore wymieniles usunac, zreszta sa one wymienione na forum. Problem w tym ze tyle tego jest ze z miejsca wszystkiego nie naprawia :) Puki co bawie sie niezle ^^ :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 09:24 
Cytuj  
Czyli platna beta. W sumie nic nowego...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 16:14 
Cytuj  
Mmorpg to zawsze platna beta :) Tu sie nigdy nic nie zmieni :)

Jedyna roznica ze moze to byc lepiej lub gorzej dopracowana platna beta :wink: :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 18:00 
Cytuj  
Hmmm ok. Pewnie jest tak jak mowisz ;P

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:45 
Cytuj  
Gra po prostu wymiata !!! W ogole nie rozumiem do czego sie ludzie czepiaja... Grafika jest wysmienita wg mnie, niech ktos mi wskaze mmorpg z lepsza ? moj komp ma 4 lata, balem sie ze giera w ogole nie pojdzie a smiga az milo. Fakt, mam to samo o czym pisal Qraczek - w niektorych momentach szczegolnie po niszczeniu skrzynek ogladam pokaz slajdow. w 70% gra chodzi plynnie na kompie, ktory ma 3-4 lata...

Jest doskonalym rozwiazaniem dla kogos ( w tym mnie ), ktory gral hardcore w wowa i zawsze borykal sie z problem real life vs wow. Losowe generowanie map i lootowanie jak w d2 czyni ta gre lepsza od wowa imo ( chociaz zdaje sobie sprawe, ze ciezko te dwie gry porownywac, ale akurat tego brakowalo mi w wow).
Dla Hellgate sprzedaje konto wowa i rzucam go na zawsze.
Btw po obejrzeniu fenomenalnego intra, w ogole hellgate pochlonal mnie bez reszty...dopiero 23 lvl (studia ftw:( )

Mam tylko pytanie do kogos kto gra online. Czy granie w party w znaczny sposob obniza fps ? czy jest to raczej niezauwazalne ? Zdaje sobie sprawe, ze jak kazdy zacznie strzelic itp to fps musza spac. Mam raczej na mysli sam fakt wystepujacych / biegajacych po pustej mapie kolesi;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:31 
Cytuj  
hgl to nie mmo :har:

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 01:31 
Cytuj  
ale jest zestawiana z mmorpgami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 01:45 
Cytuj  
Farod napisał(a):
Gra po prostu wymiata !!! W ogole nie rozumiem do czego sie ludzie czepiaja... Grafika jest wysmienita wg mnie, niech ktos mi wskaze mmorpg z lepsza ? moj komp ma 4 lata, balem sie ze giera w ogole nie pojdzie a smiga az milo. Fakt, mam to samo o czym pisal Qraczek - w niektorych momentach szczegolnie po niszczeniu skrzynek ogladam pokaz slajdow. w 70% gra chodzi plynnie na kompie, ktory ma 3-4 lata...

Jest doskonalym rozwiazaniem dla kogos ( w tym mnie ), ktory gral hardcore w wowa i zawsze borykal sie z problem real life vs wow. Losowe generowanie map i lootowanie jak w d2 czyni ta gre lepsza od wowa imo ( chociaz zdaje sobie sprawe, ze ciezko te dwie gry porownywac, ale akurat tego brakowalo mi w wow).
Dla Hellgate sprzedaje konto wowa i rzucam go na zawsze.
Btw po obejrzeniu fenomenalnego intra, w ogole hellgate pochlonal mnie bez reszty...dopiero 23 lvl (studia ftw:( )

Mam tylko pytanie do kogos kto gra online. Czy granie w party w znaczny sposob obniza fps ? czy jest to raczej niezauwazalne ? Zdaje sobie sprawe, ze jak kazdy zacznie strzelic itp to fps musza spac. Mam raczej na mysli sam fakt wystepujacych / biegajacych po pustej mapie kolesi;p


W party jest ok, juz wiecej w powietrze nie wysadzisz niz jak lecisz summonerem ze swoja armia i walisz z broni co potrafi rozwalic kazda slrzynke wpromieniu 20m w przeciagu sekund (aka Hydra ;)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 08:30 
Cytuj  
Farod napisał(a):
Gra po prostu wymiata !!! W ogole nie rozumiem do czego sie ludzie czepiaja... Grafika jest wysmienita wg mnie, niech ktos mi wskaze mmorpg z lepsza ? moj komp ma 4 lata,



No na kompie ktory ma 4 lata to pewnie grasz na medium albo low. Wiec twierdzenie ze grafa wymiata jest chyba lekko na wyrost. Dla mojego chrzesniaka z podstawowki grafika w Tibii wymiata :P
Sa gusta i gusciki. O gustach sie nie rozmawia.
Czepiam sie moze dlatego, ze spedzilem naprawde sporo czasu w becie. Gralem pare ladnych lat w D i D2 i z ciekawoscia czekalem na nowy produkt Billa Ropera. No i sie zawiodlem. Fakt, moze wyroslem juz z gierek hack and slash ?
Tak czy owak ciesze sie ze wam sie gierka podoba i zycze wam dobrej zabawy.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 15:00 
Cytuj  
Czekamy na zrealizowanie szumnych zapowiedzi twórców co do ziwekszenia roli multi, bo jak narazie to zbugowane do wyrzygania i w sumie... potrzebne tylko do questowania we dwóch - które jest cięższe niż single, bo moby są mocniejsze. Jakoś atm w ogóle nie widzę sensu opłacenia abonamentu. Może ludziska, którzy już wykoksali wysokie lvle powiedzą, czy później party jest nieodzowne, czy jest tak jak teraz (ok 20lvl).

Jak narazie gra pozostawia odczucia słodko-gorzkie - super siekanka, bardzo milutko się gra, za to multi jest żałosne.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:31 
Cytuj  
Farod napisał(a):
Gra po prostu wymiata !!! W ogole nie rozumiem do czego sie ludzie czepiaja... Grafika jest wysmienita wg mnie, niech ktos mi wskaze mmorpg z lepsza ?



OK :)
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5008

Jeśli hellgate to mmo to gra powyżej też nią równie dobrze może być. A graficznie ownuje Helgejta :D Zresztą porównując te gry to jakieś niedopatrzenie, przecież taki helgejt to nawet nie stoi na półce obok Gera :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 06:46 
Cytuj  
Sorki ale w GoW nie masz losowych poziomow/przedmiotow, bezmozgiej rozwaliki, swietnej itemizacji etc :) A to wlasnie przyciaga do HG aby sie odprezyc :) Fani Diablo maja swietna zabawe :)

W GoW gralem i dla mnie jest to nastepna gra ktora odpale dla grafiki :) Sredniaczek ni to rozwalka ni to superskomplikowana gra :) ale kazdy lubi co innego, ja lubie ekstremy to w jedna to w droga strone :) Srednie mnie nudzi :)

GoW jako gra jest wysmienita dopracowana etc, ale mnie nie bawi. Czemu ? Sam nie wiem. Od czasow grywania sobie w Q1/2/3 po kafejkach wieki temu, Wszelkie gry oparte tylko na szczelaniu mnie nudza, i odpalam je dla grafiki aby zobaczyc ile moja karta wyciagnie na nich :)

PS: I przestancie mowic ze HG to mmo, bo to nie mmorpg. Taki z niego mmo jak z Guild Wars czy Dungeons & Dragons Online :) Jezeli juz chcecie jakos nazwac ten gatunek to wezcie jedno m z przodu i bendzie morpg :) I wszyscy zadowoleni bo wtedy to juz nie massive tylko poprostu multiplayer online (computer) roleplaying game :) Wogule jak juz sie czepiamy nazewnictwa to wszystkie mmorpg to tak naprawde nie mmorpg bo powinny byc nazywane mmocrpg poniewaz sa na komputerze :) Wiec jezeli jeszczeraz uslysze argumentowanie czyms tak plynnym jak glupie nazewnictwo to chyba z kapci wyskocze :wtf: :roll:

PS2: I nie twierdze ze bende wiecznie gral w HG, ale puki co granie w niego sprawia mi frajde i pewnie skupie sie na nim do czasu jak trinity wyjdzie, bo po eve fanfest , jestem tak podjarany informacjami ze na leb dostane jak nie bened mial trynity od razu, i potrzebuje czegos aby zdjac moje mysli z tego tematu :)

PS3: Mala podpowiedz apropo dlaczego czekam tak niecierpliwie na Trinity :)

http://dl.eve-files.com/media/corp/EVE-MP/trinity_1920x1080.wmv

http://forums.gamershell.com/index.php?act=ST&f=82&t=18880


A to jako ciekawostka, memorial zrobiony na upamietnienie wielkiej wojny w eve :) Bardzo fajnie zrobiony :)

http://dl.eve-files.com/media/0710/BoB_news.wmv


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:01 
Cytuj  
Jesli chodzi o update grafiki to EVE to spodziewałem sie czgos duzo lepszego. Dla mnie te zmiany sa kosmetyczne :<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:22 
Cytuj  
Nie wiem czy ogladales filmik ktory tu podalem, ten na poczatku tylko. Poniewaz jak dla mnie to nie sa zmiany kosmetyczne, wszystkie 500 statkow w grze jest zrobionych od nowa od podstaw, wiekszosc stacji i obiektow w kosmosie :) Praktycznie caly nowy engine jest od podstaw napisany :)

Z tego co podali na fanfest to powini wydac droga czesc trinity czyli pozostale jakies 300 obiektow zrobionych od podstaw w miejsce starych + update efektow specjalnych oraz dodanie full screan effects, np gdy dostaniesz scramble etc :)

Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie nowy engine eve wyglada niesamowicie. Np nowe stacje benda sie skladac z 400k polygonow + najnowesz shadery etc :) To co tu jest to jest tylko dx9c w przyszlym roku gdy wyjdzie ambulation shadery zostana znowu updatowane do dx10.1 ale dzieki temu ze modele jako zrobili troche na zapas, takowy update bendzie bardzo latwy :) Prawda jest taka ze jakby sie uparli to mogli i by teraz dx10 wypuscic ale wiekszoc ludzi nie ma jeszcze dx10 kart, nie wspominajac ze dzisiejsze karty dx10 maja wiele do zyczenia w kwesti wydajnosci.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:30 
Cytuj  
Dla mnie niesamowicie to wylgąda Unreal Engine 3, albo Crysis.
Same modle mnie nie ruszaca. Ciekawi mnie jak wyglądają wybuchy, smugi ciagnace sie za rakietami (i same rakiety), pociski z dział hybrydowych, i lasery.
Dla mnie jest tak sobie :<. Naprawde po zapowiedziach spodziewał sie czegoś dużo większego. Pozatym juz wczesniej widziałem chociazby prezentacje porównująca modele. Momentami jakby nie podpis który model jest nowy to bym nie wiedział:E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:45 
Cytuj  
Wiesz jak porownujesz dx9c gre do dx10 gry to sorki ale zycze powodzenia :) To jak niebo i ziemia. Swoja droga ten filmik co wspominasz jest lekko stary. Lepiej zobacz sobie aktualne :)

Inna bajka ze nie moga z bajerami przesadzic w grze typu eve poniewaz przy walkach 500-1000 ludzi przy superdobrze wygladajacych modeleach by ci sie karta spalila :roll: Musi byc jakis kompromis. W crysis czy UT3, jest generalnie limit ile ludzi moze byc mniejwiecej na ekranie, i jest on dosc maly wiec mozna sobie na fajerwerki pozwolic, zreszta to sie tyczy kazdej nie mmo gry. Za to w grach mmo, sa i sytuacje gdzie sa setki a w przypadku eve i tysiace graczy w jednej lokacji w tym samym miejscu i nawet scaling cie nie uratuje :)

Jak chcesz zobaczyc model dx10 jak bendzie eve wygladal to zapraszam tu

http://www.youtube.com/watch?v=abMEVENz1jQ

Co prawda filmik troche juz stary ale nie mam zadnego linka do niczego noweszego. Tak bendzie min wygladal eve pod dx10.1, jak nie lepiej. Bo filmik juz sporo ma a zanim wypuszcza ambulation to jeszcze dobry rok :)

Engine ktory bendzie uzyty do dx10.1, CCP najprawdopodobniej uzyje takze do zapowiadanego World of Darkness mmorpg, za pare lat :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:52 
Cytuj  
Przepraszam. Grałem w Unreal Tournament 2007 na Dx 9 bo innej mozliwosci nie mam i wiem co wygląda ładniej a co nie :P.

A pozatym nie ma sie co podniecac Dx10 Dx10.1 to tylko marketingowy bełkot. Miałobyć prosto, ładnie szybko i przyjemnie. A jest tak samo jak dx9 + powoli, trudno i do dupy.
Lepiej by ten silniki pod OpenGL przepisali. Przynajmniej nie byłoby problemów z napisaniem klienta pod Maca/Linuksa. :P.

Potwórze sie. Jak na MMO jest nieźle. Jak na gre 2007/2008 jest mocno przeciętnie. Co by daleko nie szukać Call Of Juarez wygląda lepiej. Poprostu jest manrnie i tyle. To już stary dobry Nexus: The Jupiter Incident 4 lata temu nie wyglądał dużo gorzej. A pod względem detali ehh...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 09:09 
Cytuj  
Nio ja gralem w ut3 na dx9 i na dx10 Na dx10 wyglada 10x lepiej i chodzi mi 2x szybciej :) Jeszcze slepy nie jestem i roznice widze :) Roznica jest na tyle duza jak dla mnie ze az mnie serce kroi jak mam cos nie dx10 wlaczyc, jak pogralem na dx10 :) Jedyny problem z dx10 jest ze potrzbujesz super kompa aby wydajnosc byla lepsza niz na xp i dx9c poniewaz vista jest ukierunkowana do najnowszego sprzetu oraz sprzetu ktory sie ukaze w najblizszych latach, a nie do starego hardware :)

Gram na 8800gtx 4GB Geil, Dual core extreme procek i dysk raptor. Z doswiadczenia moge powiedziec ze jak nie masz top sprzetu to nowy dx czy vista jest z takiego punktu widzenia do bani. Jednak jezeli masz top sprzet zyskujesz znacznie na wydajnosci poniewaz xp nie jest wstanie tych zasobow poprawie obsluzyc, za to radzi sobie swietnie z troche starszym sprzetem :)

A co do jechania grafiki to prosze sciagni sobie te 2 filmiki ktore podalem bo jezeli sadzisz ze call of Juraez wyglada lepiej to ja sie nie odzywam juz lol. Sa gusta i gusciki :)

Btw, eve ma juz klienta na mac i linuxa :)

PS: Chyba ze mowisz o wersji CoJ na dx10, ta wyglada calkiem calkiem. Ale porownywanie FPP do space sim to lekkie przegiecie. Chyba ze porownasz to z ambulation to wtedy nawet UT czy crysis dostaje po dupie :) Ale to dopiero w przyszlym roku a trinity tuz tuz przed gwiazdka :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 9 lis 2007, 09:13 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 09:12 
Cytuj  
Nie jest to natywny klient tylko emulowany.
Cytuj:
A co do jechania grafiki to prosze sciagni sobie te 2 filmiki ktore podalem bo jezeli sadzisz ze call of Juraez wyglada lepiej to ja sie nie odzywam juz lol. Sa gusta i gusciki

Juz je widziałem. Nie jestem az takim hipokrytka zeby gadac o czym czego nie widziałem na oczy :P. I trzymam sie swojego. Poza pokazanymi modelami i bloomem, nie ma tam absolutnie nic na co ja bym zwrocił uwage. Nich pokaza wybuchy, flary, strzały itd. W tedy ci powiem czy jest naprawde dobre czy sięgnęło dna.

Ja ci moge powiedziec ze programisci wprost stwierdzaja ze nowy DX10 to zwykły marketingowy bełkot :P. A wszystko da sie osiągnąć na Dx9 -;-. Albo lepiej OpenGL.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 09:16 
Cytuj  
Te zobaczysz dopiero w drogiej czesci (tzn upgrade efektow specjalnych)Trinity bo rozbili je na 2 czesci :) Dokladna data nie jest podana ale mniejwiecej 3-4 miesiace po wyjsciu 1 czesci trinity.

Z tego co na fanfest mowil to ma byc full upgrade wszystkich efektow, od wybuchow przez efekty broni i takie bajery jak porpawnie wygladajace tarcze etc do full screen efects.

Apropo dx10, ja tam nie wiem co programisci za wymowik opowiadaja, wiem co widze na ekranie, czy tez ile klatek mam :)

Na moim kompie mam 3 systemy Vista, XP i Linux. Ale z tego co w ostatnich miesiacach doswiadczylem uzywajac vista, kompletnie zrezygnuje ze starego xp :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.