mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 21:22 
Cytuj  
Spoko Ae , w niedlugim czasie chinczycy i tak nas zaleja :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 21:47 
Cytuj  
Nie wiem dużo bo narazie tylko pisali ze będzie duży update i ze Francja dostanie nowa stolice czy wygląd. Powiedzieli ze więcej napisz przed bliższym wydaniem.

Gram na Rackham ponieważ przeszła tam elita graczy z Francji która grala w zamkniętej beta na Blackbeard. Francja zawsze jest mniejszością wiec na Rackham we Francji znajdziesz najlepszych graczy z oryginalnej bety którzy grali w closed beta na Blackbeard bo byl to przed open beta jedyny server.

Ja osobiście gram jako Francja bo jest zawsze trudniej grac jako Francja ponieważ jest ogólnie mniej ludzi niż , Englnad czy Spain. Symuluje to tez historycznie Kraj Polski na morzu Polacy zawsze byli mniejszością na morzu wiec tez tak wybrałem.

Francja ma tez na Rackham bardzo dobrych graczy jest nas mało ale jesteśmy bardzo dobrzy w walce i ekonomij.

Osobiście nie jestem za Francja ani przeciw ale reprezentuje tam Polskę-USA. Tak jak i USA początki marynarki były ciężkie ale mieli dobrych marynarzy lepszych od English czy Spanish marynarzy było ich mało ale za to byli elita.

Jeśli chodzi w grze o kraj Anglii to zawsze ciągną tam tłumy nowicjuszy bo naoglądali się fikcyjnych filmów jak Horatio Hronblower czy tez Master and Commander. Historycznie w 1720 gdzie gra ma miejsce Anglia była silna jak i Francja i Hiszpania ale później USA przejęło sile na morzu zaczynając od malej elitarnej grupy rebeliantów a zakończywszy na niepodległości i wolności bijać Anglików w wielu walkach gdzie Angielska siła przeważała wielokrotnie. Z reszta Gen. Kościuszko tak jak wielu innych z rożnych krajów brało udział w pomocy walki przeciw Anglii. Chociaż gra ma akcje dużo przed rewolucja w USA to ciągle wole być Francja niż England czy Spain.

Hiszpania znów historycznie mnie denerwuje religijnie z ich religijna silą zmuszania i fanatyzmem tak zwanej "Spanish Enquizition" i budowania świątyń ze złota przyniesionego krwią od podbitych Indian.

Piraci do grania mnie nie ciągną jakoś są limitowani w grze może maja łatwiejszych start ale później w grze na lvl 50 maja dużo mniejsza ilość wyboru okrętów jak np Francja, Anglia czy Spain.

Kraje jak Francja, Anglia, Hiszpania maja te same okręty nawet podobne misje plus klasy są dokładnie takie same w sile. Wybór zależy wyłącznie od osobistej preferencji.

Na razie i jak by co to do zobaczenia w grze czy na Rackham :)

Pozdrawiam Chris, :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:31 
Cytuj  
A teraz moglbys napisac po polsku bo przeczytalem i nie rozumiem :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 22:56 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A teraz moglbys napisac po polsku bo przeczytalem i nie rozumiem :P.

stronę wcześniej
Chris Hull napisał(a):
Moj język polski nie jest moim ojczystym językiem lecz moja mama jest polaka i tez nauczony bylem pisać i czytać w języku polskim. Wiec z góry przepraszam za błędy w pisaniu.

ja wszystko zrozumiałem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 23:29 
Cytuj  
Niechodzi o strone techniczna :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 08:24 
Cytuj  
Wszystko fajnie ale Rackham to server, gdzie większość graczy to amerykanie. Jak zacznie się contention pvp( sedno tej gry ), to bitwy o porty będą rozgrywane w godzinach nocnych-porannych według naszej strefy czasowej.

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:30 
Cytuj  
Dokładnie dlatego Roberts jest pod tym względem lepszy i więcej ludzi gra niż na Rackham. Dlatego zapraszamy na Roberts i jeśli ktoś chce zapraszam do bractwa Stormbringers (Piratów i Kupców). W grupie o wiele fajniejsza zabawa :) Moja postać to: Fenarid Cave


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------


Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 22:22 
Cytuj  
Rackham może jest ustalony poprzez Flagship ze jest według czasu USA ale to niema znaczenia ponieważ jest tutaj grupa ludzi z rożnych czasów i zresztą jeśli zobaczycie to gra tutaj trwa i czasu USA i Europejskiego i nie są to Amerykanie większość jest z innych krajów.

Jest tutaj wielu Duńczyków, Niemców i innych ale ok grajcie gdzie wolicie. Ja jestem z grupa znajomych z zamkniętej bety wiec będę raczej na Rackham no i tez juz gram ponad 12 dni preboarding weic mam już zaczęty toon i w inwestowany czas.

Gdybym znalazł te stronę forum wcześniej to jeśli była by duża polska zorganizowana grupa to bym do was dołączył. Ale nie Piraci jeśli coś to już Francja, Anglia, lub Hiszpania.

Wygląda na to ze Polaków będzie malutko grało w POTBS jak kol wiek wiec powodzenia i dobrej gry.

Pozdrawiam Chris,


Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 22:55 
Cytuj  
Dołączyłem na server Roberts jako "Andrzej Lepper" :) Kraj Piraci. Zagram tam od czasu do czasu z wami.

Dodałem cię Fenarid Cave do friends wiec jak sie spotkamy to pogramy :)

Pozdrawiam Chris,

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.