mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 07:46 
Cytuj  
Krotka odpowiedz, nie ma zadnych lagow, tak jak miesiac temu.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 09:38 
Cytuj  
No wlasnie ocb? Widywalem jakies whine'y na general chatcie i nie rozumiem o co ludziom chodzi, bo wiekszosc ostatnio wrzuca do jednego wora problemy z wydajnoscia swojego komputera i lagi sieciowe okreslajac jedno i drugie jako lag po prostu...

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 13:04 
Cytuj  
Erm nawet chyna na tym forum byly whiny ze servery przepelnione i dlatego lagowalo i z tad moje pytanie.Z laczem/kompem nie mam zadnych problemow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 13:28 
Cytuj  
Gram na tym samym serwerze co inny (tak przypuszczam, bo EU jest tylko jeden). Nigdy z zadnymi lagami sie nie spotkalem.

Jesli jednak chodzi o sam hardware, to 23 listopada Centaurus zostal rozbudowany.
http://eu.rgtr.com/en/news/server_news (szukac newsa pod 23rd Nov).
Cjociaz ja osobiscie, zadnej roznicy nie zauwazylem, jak juz wspomnialem tak przed jak i po upgreadzie gra chdzila mi tak jak powinna, czyli plynnie, szybko, z pingiem ponizej 100ms, bez jakichkolwiek lagow (lacza Netii).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 14:44 
Cytuj  
Tutaj raczej chodzi o znany problem graczy posiadajacych lacza chello oraz aster. Sam tez tego doswiadczylem przez co musialem pozegnac sie z TR. Na ww. laczach praktycznie nie da sie grac, ciagle disconnecty, wysoki ping etc. Ncsoft twierdzi, ze jest to wina lokalnych dostawcow uslug internetowych, UPC z kolei zapewnia, ze nie blokuje zadnych portow i wszystko jest w porzadku....

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 16:19 
Cytuj  
Ja mam aster i lagi sie zdazaly w godzinach szczytu przy np obronie/ataku na baze gdzie bylo duzo ludzi. Gralem z tydzien temu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 11:51 
Cytuj  
Zabawna recenzja Tabula Rasa.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 16:51 
Cytuj  
Zabawny to jest recenzent, ktory bawi sie w opisywanie rozgrywki, o ktorej ma zerowe pojecie. Pierdolenie bzdur + lanie wody (ale glownie pierdolenie bzdur) = Zero Punctuation Tabula Rasa Review. Ale nie wiem, moze to ma tak wygladac teraz. :(

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 17:40 
Cytuj  
tez wolalbym zrzucic troche kasy z mostu niz zaplacic za ten WoW crap:D

smieszny ten recenzent :> Richard Garriot moze i jest lekko szajbniety , ale zawsze trafia do mnie to co mowi, przynajmniej przyznal ze to ma byc PvE game ze swiatem pod rozgrywke rpg. +

DFO powinno go zaadoptowac do teamu

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 18:01 
Cytuj  
konrador, to przecież nie na poważnie jest ;(


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 18:04 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Zabawny to jest recenzent, ktory bawi sie w opisywanie rozgrywki, o ktorej ma zerowe pojecie. Pierdolenie bzdur + lanie wody (ale glownie pierdolenie bzdur) = Zero Punctuation Tabula Rasa Review. Ale nie wiem, moze to ma tak wygladac teraz. :(


Moze napisz z czym sie niezgadzasz w tej recenzji bo imo koles trafil w samo sedno. Widac ze polaczenie ogromnego budzetu i nazwiska Garriot nie wystarczy...

Cytuj:
DFO powinno go zaadoptowac do teamu


Mysle ze chlopaki z Aventurine maja lepsze pomysly na wydanie 16 mil $.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 11:58 
Cytuj  
konrador, to przecież nie na poważnie jest ;(

No pisalem przeciez, ze p... mowi od rzeczy. A ze niektorych bawi sluchanie tego to nie moj problem. Poza tym nie slucham/nie czytam recenzji gier od pro-recenzentow od paru ladnych lat, chyba ze ktos mnie linknie bezsposrednio (jak bylo w tym przypadku - sluchalem juz jakis czas temu).

Moze napisz z czym sie niezgadzasz w tej recenzji

Troche bez sensu, bo to tak jakbym sie wdawal w debate polityczna z "frytka".

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:23 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Troche bez sensu, bo to tak jakbym sie wdawal w debate polityczna z "frytka".


Kewl, myslalem ze po Tobie trollowania sie nie mozna spodziewac.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 19:59 
Cytuj  
hehe, n1. Naprawde bronisz "recenzje gry", ktorej tematem przewodnim sa wyswiechtane joke'i o grze MMO, calym gatunku i wszystkich graczach. Ustosunkowywanie sie do takiego czegos to tak jak lykniecie dobrze zastawionej przez trolla przynety.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Moze napisz z czym sie niezgadzasz w tej recenzji bo imo koles trafil w samo sedno. Widac ze polaczenie ogromnego budzetu i nazwiska Garriot nie wystarczy...



Pomijajac ze sie usmialem ogladajac ten filmik , to gosc jak sam przyznaje nie lubi w ogole gatunku RPG , story lines w grach i przydlugich dialogow , lubi akcje i z tych samych wzgledow poprostu na nim sie nie zna wrzucajac wszystko do jednego worka .

"Removing grind from it would be like removing craziness from Richard Garriot " " Ppl play for grind "( ma mniej wiecej taki sam sens jak stwierdzenie ze mezczyzni wola blondynki- ppl play to achieve goals z czyms takim moglbym sie zgodzic) i pod tym wzgledem uznaje WoWa za najblizsze idealu do ktorego moze zblizyc sie jakiegkolwiek RPG .

- Ludzi ktorzy mysla wedlug opisanego schematu powinno sie rozstrzelac, by zakonczyc ich meki. ( 70% tego forum LOL ,ale to juz temat z dziedziny psychologii i dociekania jak kto trafil do mmorpg)

Co do grindu w Tabula rasa , nie mam wiekszego pojecia jak to tam wyglada.Z opisow Garriota ta "innowacyjnosc" miala polegac na rozbudowanej lini fabularnej, i wykorzystywaniu dostepnego terenu , oraz slabych punktow pzeciwnika - wrazliwe lokacje typu czujnik czy odnoza czy rodzaj dmg np energy , zaleznie odprzeciwnika. To tez temat na kilkustronnicowa dyskusje :E Simply i dont care that much.

Customizacja starting armor rzeczywiscie wydaje sie groteskowa ale wsumie ma to 0 znaczenie w UO tez mozna bylo wybrac kolor newbie gaci ktore i tak wywalales po 10 min gry, ale jakbys nie wywalal to masz w sam raz w zgnilo zielonym ktory tak lubisz!

Te recenzje to typowe bredzenie brytyjczyka w konwencji Monty phytona


PS: Tylko spojrzcie na dom Richarda Garriota , truly cRAZY

http://pl.youtube.com/watch?v=FyMy7uBxidY&NR=1

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:34 
Cytuj  
Można prosić o trial keya :P??Będę bardzo wdzieczny ;) .A tak na poważnie to dość długo czekałem na jakieś mmo które nie jest wow like (a na dodatek tematyka science-fiction) i chciałbym gierkę po prostu przetestować bo nie kupię jej w ciemno bo mi może na czesne braknąć :D

Update:
A po co ten link do forum...Ja prosze o keya kogos z "tego" forum a nie z innego...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 20 sty 2008, 13:41 przez zaboleq, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:38 
Cytuj  
www.mmorpg.com


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Update:
A po co ten link do forum...Ja prosze o keya kogos z "tego" forum a nie z innego...


To nie link do forum, tylko do strony, gdzie znajdziesz trail cd keye.
Troche wkladu wlasnego :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:09 
Cytuj  
Ludzie nie lubię błagać ale proszę jeśli ktoś ma trial keya to niech się podzieli bo nie chcę wydać ponad 200 zł po to tylko żeby się przekonać że ta gra to nie dla mnie jednak :| ...Z góry dzięki :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 19:51 
Cytuj  
panowie mam zamiar rozpoczącz przygodę z TR i w związku z tym mam kilka pytań.
1. jak wygląda ilość graczy na serwierze.
2. czy dochądzą nowi ludzie na niskich levelach.
3. czy po zainstalowaniu gry muszę odrazu wykupić kolejny miesięc gry.
4. czy z moją konfiuguracją: pentium 4, geforce 7600 gs, 1 giga ramu będe w miarę :) konfortowo mógł grać?

dzieki z góry za odpowidzi. pozdr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.