mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:08 
Cytuj  
Witam.
OB startuje w Macru na dniach.

Oficjalna Strona
http://www.playrohan.com

Register:
http://www.playrohan.com/registration.asp

Forum :
http://forum.playrohan.com/forum/index.php

Greetings to our new community! It's great to see you showing up in full force so quickly. As the buzz about "Rohan: Blood Feud" has been heating up, there are a few questions that have been popping up continuously. We wanted to take a minute from our blistering development schedule to answer them for you.

Q: When will the game launch?
A: We will be launching a "closed beta" phase in March, 2008. As it stands now, we are planning to run it for about a week, but we will release details on that shortly. The reason for having a beta test is to unearth any bugs that we may not have found, and also to test the new servers to make sure they are handling the stress without any hiccups. Once done, we will be taking all of our learnings and scurrying to fix any bugs that you and we may uncover. Shortly thereafter we will be launching the game for everyone.

Q: How do I register to play the closed beta?
A: If you haven't already done so, go back to the homepage and click on the REGISTER link. Sign up. We will be selecting an undisclosed number of registrants from everyone who registers to participate in our closed beta. You do not need to post in a forum to be eligible. You only need to be registered, and provide a valid email address and age in your account info.

Q: I live in Tanzania, will I be able to play the game?
A: We will not be blocking any country from playing our closed beta. Everyone is welcome.

Q: Will this game be free-to-play, or will it be pay-to-play (subscription based)?
A: You will be happy to know that the game will be FREE-TO-PLAY. No monthly subscriptions, no CD to buy. You'll be able to download it for free online and play it for free online. Should you want to upgrade your character's equipment in order to one-up your buddy down the street, or get some new clothes to impress that cute little Half Elf, then you can visit our ever-growing Item Mall and purchase those for a minimum cost. Plenty of fun goodies and items will be available there for you to help personalize your character to your taste!

We hope that helps answer some of your most-asked questions. We look forward to seeing you very soon on the plains of Rohan!

- The Rohan Team

Klasy i rasy dostepne w grze:
http://www.playrohan.com/?page=classe
Human -> Knight po 50lvl mozliwosc promocji na
Defender/Guardian
Elf ->Healer po 50 lvl mozliwosc promocji na Priest/Templar
Half-Elf-> Archer po 50 lvl mozliwosc promocji na Ranger/Scout
Dhan-> Assassin po 50 lvl mozliwosc promocji na Predator/Avenger
Dekan->Dragonfighter po 50 lvl mozliwos promocji na Dragon Sage/Dragon knight
Dark Elf -> Mage po 50 lvl mozliwosc promocji na Wizard/Warlock

Scrdeny z gry v.Jap:
http://davethedragonsage.shinsei.yuku.c ... /aid/62689

Gra ma juz kilka lat , osobiscie jeszcze w nia niegralem - dostepna byla tylko jap/korea teraz bedzie dostepna dla graczy EU/US w pełni zangielszczona ...

Filmik z gry :
Klasy - >
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1

gameplay:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1


_________________
A-Test!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:19 
Cytuj  
To jest ta slynna gra o ktora opieraja sie ci, ktorzy mowia, ze azja ma swietne produkcje nieznane w europie?

Miliony azjatow nie moga sie mylic...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:31 
Cytuj  
Tego jeszcze nie bylo...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:32 
Cytuj  
@tomu
coś jak wow?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:37 
Cytuj  
Czyli co ? Następny koreański kicz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:45 
Cytuj  
Przeciez to podobna najlepsza zoltkowa gra.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 17:46 
Cytuj  
To jest ta slynna gra o ktora opieraja sie ci, ktorzy mowia, ze azja ma swietne produkcje nieznane w europie?

Hehe, dokladnie to samo mialem na mysli.

Jednak 12 klas to juz wyzsza polka jakby nie bylo, chociaz standardowo sprzezone sa one z rasami. Ciagle uderzajacy anime fagism i grafika/interfejs wyjety z L2. Ja rozumiem inna kulture itepe, ale czy wszystko od nich musi byc tak:

Obrazek

...przejebanie gejowe?

tbh, jak slyszalem opowiesci o tym slynnym i niedostepnym dla biednych europejczykow MMO, ktorym pozostaje jedynie gra w takie smiecie jak EVE, WOW, EQ2, to myslalem o jakims skill based sandboxie z open pvp i wielkim swiatem. Zonk!

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 19:17 
Cytuj  
No po niektorych screenach wyglada to gejowo ...


_________________
A-Test!

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 20:41 
Cytuj  
Wystarczy popatrzeć na ten ss ... Co widzimy? Wróbla i ... pogromce wróbli?
Tak , tak to zdecydowanie kolejny koreański kicz...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:14 
Cytuj  
heh wybaczcie akurat ja czekałem na angielską wersję tej gry- szczególnie interesuje mnie jak rozwiązano sprawę budowy domków ( w praktyce) - i mógłbym sie obrazić jeśli w kółko powtarzają niekórzy ( kon chyba po raz pierwszy :p) o gejowskiej grafice - wszystko kwestią gustu- jednym podobają się lekko owalne twarze elfek i grubokościste twarze krasi - facetów ( np w L2) - inni lubia grafikę a'la bajkowy WOW ( ktoś powie dziecinny) - a tak naprawdę mi podoba się grafika wszelkich zbroi i broni w tych azjatyckich produkcjach - są dla mnie bardzo szczegółowe ( ktoś kto nie ma w miarę dobrego sprzętu tego nie widzi), do twarzy nie przywiązuje takiego dużego znaczenia , choć samego anime nie lubie ( o mandze nie wspomne)- dla mnie liczy się całość grafy- itemy , krajobraz , mobki

nie chcę przesądzać- z reguły ci , którzy publicznie najbardziej nadają na coś - moga mieć coś do ukrycia :p

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 21:31 
Cytuj  
No ale pogromca wróbli!?

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:00 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
heh wybaczcie akurat ja czekałem na angielską wersję tej gry- szczególnie interesuje mnie jak rozwiązano sprawę budowy domków ( w praktyce) - i mógłbym sie obrazić jeśli w kółko powtarzają niekórzy ( kon chyba po raz pierwszy :p) o gejowskiej grafice - wszystko kwestią gustu- jednym podobają się lekko owalne twarze elfek i grubokościste twarze krasi - facetów ( np w L2) - inni lubia grafikę a'la bajkowy WOW ( ktoś powie dziecinny) - a tak naprawdę mi podoba się grafika wszelkich zbroi i broni w tych azjatyckich produkcjach - są dla mnie bardzo szczegółowe ( ktoś kto nie ma w miarę dobrego sprzętu tego nie widzi), do twarzy nie przywiązuje takiego dużego znaczenia , choć samego anime nie lubie ( o mandze nie wspomne)- dla mnie liczy się całość grafy- itemy , krajobraz , mobki

nie chcę przesądzać- z reguły ci , którzy publicznie najbardziej nadają na coś - moga mieć coś do ukrycia :p


przeciez ta grafika jest paskudna, produkcje w 2001 wygladaly lepiej. jakby tego bylo malo, ta gra wyglada na typowy koreanski hs, przepelniony gigantyczna dawka pedalowatosci, gigantycznych mieczy i tony tym podobnego crapu


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:21 
Cytuj  
-> Sadorus
to jest qwa łucznik z petem ;p

-> Duven- wytłumacz mi proszę co wg Ciebie oznacza pedałowatość i odnieś to do tego przykładu - mi osobiście pedałowatość ( trochę dziwne określenie ale niech już bedzie) kojarzy z 2 panami którzy czują do siebie mięte, facetami w stringach i gołych torsach , może nawet z czapeczkami policji amerykańskiej, którzy przesadnie gestykulują rękami i często są pstrokato ubrani ( tu pod tą kategorię więc jak ulał pasuje WOW ;p)

to jest swoista grafika- ale nazwijcie ją pseudoanime czy jakoś tak a nie używajcie słowa , które kogoś mogą obrazić

cholera ( bo się wnerwiłem) - jest to najlepsze w Polsce forum o grach mmo , ale widze , że coraz bardziej idzie w kierunku podziału :
- fajni gracze i tu podpodziały
---gracze WOW
---gracze EVE
---starzy wyjadacze UO
dodatkowo preferują oni tylko PVP

- reszta dziadostwa , lamy itp które grają w inne gry i nie daj Boże lubią jeszcze PVE ( a to już całkiem skazuje gracza na śmiech)

niestety , ktos kto poczyta kilka tematów i jak chce być fajny i się pokazać to w swoim poście musi zaznaczyć jakim jest uberplayerem , dla którego gra bez PVP to nie gra , dla którego określone gry są the best a określone mają gejowską grafikę i oczywiście napisze co drugi wyraz angielskobrzmiący bo jest znawca

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 22:32 
Cytuj  
-> Sadorus
to jest qwa łucznik z petem ;p


malo ?


niestety , ktos kto poczyta kilka tematów i jak chce być fajny i się pokazać to w swoim poście musi zaznaczyć jakim jest uberplayerem , dla którego gra bez PVP to nie gra , dla którego określone gry są the best a określone mają gejowską grafikę i oczywiście napisze co drugi wyraz angielskobrzmiący bo jest znawca


przeczytalem to, potem jeszcze raz swojego posta, no i nawet sie usmiechnalem. true


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 02:53 
Cytuj  
Poza WOW i L2 jest jeszcze "kilka" innych gier, szczegolnie tych z (pseudo)realistycznym stylem, ktore maja normalny design i wydaja nam sie najbardziej "swojskie", bo bazuja mniej wiecej na naszych wyobrazeniach o strojach noszonych przez naszych fantasy przodkow...

To wszystko na pewno sprawa gustu - ja np. moge grac jakims elfikiem - ok, ale chcialbym, zeby nosil on zbroje podobne do tych, ktore kiedys nosili zolnierze/rycerze itd. Inni, w tym (sadzac po popularnosci Rohan) azjacii, wola sobie grac czyms, co wyglada jak krolewna sniezka w wyszywanej sukienko-surducie, masce zorro i kozaczkach na obcasie z wywijanymi cholewami - to jest wlasnie ta gejowosc, o ktorej mowie. I tak wyglada wiekszosc azjatyckich produkcji niestety. Ale pewnie nie ma w tym nic zlego, bo opinie sa tylko opiniami, a ja nie musze na to patrzec dluzej niz 5sek, ale jak juz patrze, to mam ochote skomentowac. :<

Pomijajac ogolny styl grafiki, tekstury postaci/otoczenia, model postaci, modele drzew, domku oraz szczegolowosc otoczenia (a w zasadzie jego brak), stoja na zalosnie niskim poziomie sprzed ladnych paru lat. I jesli to jest screen umieszczany na stronie oficjalnej, jako jeden z ciekawiej wygladajacych, majacych zachecic graczy do zapisania sie na testy, a pozniej granie w gre, to wole sobie nie wyobrazac, jak pod wzgledem graficznym prezentuje sie reszta gry i mniej "okazale" lokacje.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 08:19 
Cytuj  
@Lordyp
Może tobie gra przypada pod względem graficznym ale mi np. nie.
Dla mnie ten pet wygląda jak z bajki Disneya. Otoczenie też wygląda jakoś biednie ... więc gdzie ta "rewolucja"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 09:05 
Cytuj  
Sadorus napisał(a):
@Lordyp
Może tobie gra przypada pod względem graficznym ale mi np. nie.
Dla mnie ten pet wygląda jak z bajki Disneya. Otoczenie też wygląda jakoś biednie ... więc gdzie ta "rewolucja"?

Chinska rewolucja.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 09:17 
Cytuj  
Wygląda to jak popłuczyny po L2. Otoczenie jakieś biedne, wszystko jakieś rozmazane, mało szczegółowe. Trzeba jeszcze zobaczyć to w ruchu.
Darmowe Last Chaos wygląda zarówno na screenach i w ruchu dużo lepiej.
O ile nie ma więc żadnej rewolucji w dziedzinie mechaniki to wiadomo co to jest.
Kolejny koreański klon o biciu mobków aby kupić sprzęt do bicia lepszych mobków, aby dojść do poziomu na którym dostajemy 3 nowe skille.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 09:59 
Cytuj  
pro killer ptica heheh najlepszy pet z mmo:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 10:54 
Cytuj  
http://images.yuku.com/image/jpeg/8ec26 ... 003d48.jpg

przynajmniej jak wydajesz na mounta to pet tez moze jechać :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.