mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:12 
Cytuj  
To nie dzial polski tylko Requiem !! wiec stfu plz

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:15 
Cytuj  
on po prostu robi styl na 'zero punctuation' :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 10:58 
Cytuj  
Spoko mam ich na ignore wiec pisac sobie moga co chca :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 12:26 
Cytuj  
przestan pieprzyc i zacznij pisac po polsku!
ps. ignore list wannabe.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 12:37 
Cytuj  
Czepiacie sie, naprawde w przypadku zaślinionego debila z darmowych to rozumiem, można go zjechać. Ale Khebelen pisze ciekawe posty ostatnio, wnosi więcej niz 90% tego community włącznie ze mną. Można chyba przymknąc oko na pare błędów ortograficznych ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 13:35 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
przestan pieprzyc i zacznij pisac po polsku!
ps. ignore list wannabe.


Może ty też zaczniesz?

Mi jakoś nie przeszkadza pisownia Khebelna. Poza tym wnosi on dużo dobrego na te forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 13:55 
Cytuj  
no wnosi. przyzywczaja innych do analfabetyzmu.
ciekaw jestem czy w pracy tez tak traktuje wspolpracownikow i pisze w mailach "aj em very bisi tudej so aj kant help ju".
tlumaczenia debila i sorry nawet jego ciekawe posty nic nie zmienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wnosi. przyzywczaja innych do analfabetyzmu.
ciekaw jestem czy w pracy tez tak traktuje wspolpracownikow i pisze w mailach "aj em very bisi tudej so aj kant help ju".
tlumaczenia debila i sorry nawet jego ciekawe posty nic nie zmienia.


Ciekawe. Z tego co mi wiadomo staram sie kazdego traktowac na takim poziomie jaki sam soba reprezentuje.

Swoja droga jak juz planujesz uzywac skomplikowane slowa radze najpierw nauczyc sie ich znaczenia :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

Radze zaczac od definicji slowa analfabeta. Wedlug tego opisu to ty wlasnie jestes znacznie blizej tej definicji niz ja jezeli nie potrafisz nawet uzywac slow w odpowiednim znaczeniu probujac kogos obrazic. Z marnym skutkiem musze dodac :] :roll:

W kazdym razie milego bluzgania na swieta, czy tez dobrej zabawy :wink:

W tej chwil pisze ten post z lotniska i nie bende aktywny przez 10 dni najprawdopodobniej wiec nie bende mial jak odp na posty czy tez dodawac nowe info :) Musze konczyc bo za 30min wylatuje.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:07 
Cytuj  
mam nadzieje, ze talibowie polasili sie na tanie linie lotnicze.
Bende trzymal kciuki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:12 
Cytuj  
Khebeln masz mniej niz 15? jesli tak to w sumie wszystko jasne.
i proponuje przeczytac definicje ze 4 razy. moze trafi do ciebie.
przestan sam sie pograzac bo oprocz tego ze nie potrafisz pisac to widze ze myslec powoli juz tez nie.

eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:16 
Cytuj  
Czepiacie sie... ale jak sie ma 900 postow pisanych po polsku to warto sobie zainstalowac ff do poprawiania bledow i szanowac tych co czytaja, a z drugiej strony jakos nigdy nie zwracalem az takiej uwagi na bledy Khebelna do czasu az zrobiliscie tu flame o tym :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:18 
Cytuj  
Moge tobie polecic dobrego psychiatre jezeli chcesz. Z takim nastawieniem watpie abys mial wielu przyjaciul ;)

Jezeli masz cos do mnie osobiscie to zapraszam do Poznania, mozemy porozmawiac oko w oko. Bede wpolsce 10 dni odwiedzajac rodzine.

Ale osobiscie watpie abys mial jaja dostatecznie duze czy tez odpowiedni powod aby to zrobic. Statystycznie 95% ludzi zachowujacych sie w ten sposob to niedowartosciowani nieudacznicy ktorzy w prawdziwym zyciu sa traktowani jak smiecie spoleczne lub wogule ignorowani. Ich jedynym sposobem aby uniknac konfrontacji jest pisanie jednostronnych bzdur obrazajac inne osoby przez internet poniewaz to jedyny sposob aby uniknac konsekwencji wlasnego zachowania. Ciekawy jestem czy mialby ktokolwiek z nich dostatecznie duze jaja aby powiedziec mi twarz i wyjsc z pokoju o wlasnych silach :har:

PS: Nieobrazaj wlasnej inteligencji uzywajac tekstu zwiazanego z wiekiem. W ten sposob zdradzasz wlasny wiek. A co do mojego wieku, to nie twoja sprawa. Czesc ludzi z ktorymi od lat gram zna moj wiek, i sa oni starymi uzytkownikami tego forum. I osobiscie nie mam nic przeciwko jezeli ktos mowi ze mam mniej lat niz zeczywiscie mam. W moim wieku to juz komplement :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 22 mar 2008, 15:27 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:19 
Cytuj  
Jezeli macie wylewac zale w tym temacie to moze odrazu napiszcie do Admina.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:25 
Cytuj  
Napisalem do Beast dzisiaj rano. Trzeba poczekac zanim bedzie w domu :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:27 
Cytuj  
khebeln domyslam sie ze na diecie w uk przybylo ci troche wagi, ale przypuszczam, ze wiekszosc z nas dalaby ci niestety rade. nie kozakuj bo nie sadze zebys w ogole mial jakis przyjaciUl.
cieszy mnie naprawde twoja psychoanaliza mej osoby, dowiedzialem sie duzo nowych i ciekawych rzeczy o sobie.
natomiast zamiast sie oburzac na krytyke odnosnie twojego olewania pisowni zastanowilbym sie czy przypadkiem osoby, ktore zwracaja ci uwage na to, ze piszesz jak ziom z kwadratu na osiedlu, nie maja troche racji.
i widzisz ja np. nie musialem wyjezdzac do uk zeby cos osiagnac, a jak widac w twoim przypadku bylo to jedyne wyjscie.
czyzbys w naszym kraju nie dawal sobie rady? biedaczek.

no juz juz nie unos sie bo jeszcze zawalu serca dostaniesz skoro taki stary jestes. dobra skonczmy bo to jak grochem o sciane.
have fun i happy easter :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 15:38 
Cytuj  
Mieszkam za granica poniewaz moja dziewczyna jest z UK a poznalem ja w polsce w pracy :P

W kazdym razie wesolych swiat ;)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 16:21 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Mieszkam za granica poniewaz moja dziewczyna jest z UK a poznalem ja w polsce w pracy :P

W kazdym razie wesolych swiat ;)


Khebeln przyjmij kolezenska rade i nie pisz o tego typu sprawach na tym forum , gf boast na mmorpg.pl = fail :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2008, 20:36 
Cytuj  
Czekam do 26 i mam nadzieje ze sobie pogram niedlugo bo sie nudze ;] Oby szybko ruszyla ta OB albo chociaz dali pare kluczy:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2008, 22:02 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Swoja droga jak juz planujesz uzywac skomplikowane slowa radze najpierw nauczyc sie ich znaczenia :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

Radze zaczac od definicji slowa analfabeta. Wedlug tego opisu to ty wlasnie jestes znacznie blizej tej definicji niz ja jezeli nie potrafisz nawet uzywac slow w odpowiednim znaczeniu probujac kogos obrazic. Z marnym skutkiem musze dodac :] :roll:

Ej, no, wtrącę się tak offtopikowo, ale jak już podajesz linki to sam kliknij czasem kawałek dalej:
Najczęściej pojęcie analfabetyzmu funkcjonalnego odnosi się do braku umiejętności poprawnego pisania, czytania ze zrozumieniem i prawidłowego dokonywania prostych obliczeń, rzadziej także do umiejętności obsługi współczesnych technologii, przede wszystkim technologii informacyjnych niezależnie od posiadania wiedzy na ich temat.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 15
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 04:05 
Cytuj  
Już myślałem że sobie pogram a tu beta przedłużona ;/. Gdyby komuś znudziła sie gra w bete i chciał oddać swoje konto to niech do mnie napisze chętnie sie nim zaopiekuje ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.