mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 10:34 
 
mi aoc przypadł bardzo do gustu, tym którym nie przypadł dają kolejną szansę wow albo vanguardowi, jeśli podoba Ci się świat wow wybierz who i nie dotykaj aoc bo nikomu kto grał w wowa chyba aoc się nie podoba. Jeśli grałeś w eq lub eq2 i Ci się podobało to spróbuj vanguard, podobno bardzo go poprawili (mieli na to chyba rok czasu).

ps - pamiętaj że aoc wyszedł niedawno i ma jeszcze bugi, ale fc widać że pracuje na bieżąco, bo poprawki wychodzą chyba 2 razy w tygodniu :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 10:53 
 
Kretyn.

Całe gildie przeniosły z WoW przeniosły się do AoC i trzepią teraz siusiaki nad itemkami z AoC-a zamiast z WoW-a. Podobne kerbirowe podejście, mnóstwo instancji, możliwość strzelania e-flexów jakimis battlekeepami i miastami (w instancjach) to jest to co lubi każdy były maniak wow-a.

Co do pytania to tak czy siak proponuje poczekać do premiery WHO, na chwilę obecną jest grą bardziej dopracowaną, z pomysłem, jednak kto wie może te pół roku pozwoli Funcomowi zakończyć płatną bete AoC i wtedy będzię ona naprawde poważnym konkurentem, narazie nie jest.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 11:28 
 
Shadhun napisał(a):
Kretyn....


miło mi Darek :)

ps - ładne masz imię :)

ps - to czemu wielu wow maniaków wraca do wowa a ludzie którzy grali w inne mmorpg jakoś aoc nie krytykują, chyba masz małe pojęcie o mmorpach dzieciaku. Aoc i wow to zupełnie inne gry z zupełnie innymi założeniami , i każdy kto grał w obie potwierdzi moje słowa.


_________________
no more wow...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 11:44 
 
Cytuj:

miło mi Darek

ps - ładne masz imię



Wow, riposta na poziomie gimnazjum, jak miło :)

Cytuj:
ps -


Czemu umieszczasz swoją główną treśc postu w post scriptum ?

Cytuj:
to czemu wielu wow maniaków wraca do wowa


Bo pod wieloma względami WoW jest nadal lepszy.

Cytuj:
ludzie którzy grali w inne mmorpg jakoś aoc nie krytykują


Krytykują, jeszcze mocniej niż wow maniacy którzy maja małe pole
porównawcze. Moi znajomi grające w Eve Online wytzrymali 2 tygodnie.

Cytuj:
chyba masz małe pojęcie o mmorpach dzieciaku


Większe niż Ty

Cytuj:
Aoc i wow to zupełnie inne gry z zupełnie innymi założeniami


Nieprawda, z bardzo podobnymi.

Cytuj:
, i każdy kto grał w obie potwierdzi moje słowa.


Grałem, niepotwierdzam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 11:47 
 
Cytuj:
chyba masz małe pojęcie o mmorpach dzieciaku


games, serious business

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 11:59 
 
Ja tylko zaznaczam, ze nie wszyscy graja w wow, a nawet jesli jest to znaczna czesc to sa wsrod nich ludzie, ktorzy przeptrzepali o wiele wiecej tytulow od roku 99.

Tak obecnie gram w wow bo jest najbardziej dopracowanym tytulem pod wzgledem contentu jaki jest dostepny.

Ogolnie czytajac Wasze pseudo wypociny gdzie co chwila ktos jest rugany i sprowadzany do poziomu wow-maniaca odnosze wrazenie, ze to wlasnie Wy jedyne doswiadczenie jakie posiadacie i na podstawie tego oceniacie AoC wyniesliscie tylko i wylacznie z WoW wczesniej pykajac z free mmo co najwyzej.

Co do pytania AoC czy WHO: AoX platna beta, a WHO beta. Sam sobie odpowiedz na reszte.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 12:19 
 
powiedzial ociec, ktory nie gral ani w aoc ani w warhammera ;-pp

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 12:25 
 
NAJLEPIEJ jest czekać na WHO grając w AoC


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 12:39 
 
Shadhun -> mamy odmienne zdania, więc nie ma sensu kontynuować dalej tej kłótni. Dodam tylko że eq 2 jest milion razy lepsze od wowa ( dla mnie ).

MagPS - albo eq2 albo vana. Ten drugi też mnie ciekawi (pomimo że w świecie eq2 kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu) bo podobno jest teraz bardzo dopracowany i ludzie bardzo go chwalą , i jeśli aoc mnie zawiedzie to na pewno odwiedzę jego świat.


_________________
no more wow...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 13:04 
 
Imo swiat swg bije cala reszte tandetnych swiatow w stylu miecz+tarcza, ale chce sprobowac czegos innego.
Dojdzcie do jednego wniosku. Co jest mniej podobne do wow'a to wlasnie to wybiore -.-'

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 13:13 
 
Sorry ale świat SW to jeden z większych kiczów w historii ludzkości, można ten kicz lubić lub nie, ale kiczem on pozostaje.

Widze że nasz dzienny gimnazjalista Icrom ma okrent buntu, jajka ci juz obrosły ?

Cytuj:
Dojdzcie do jednego wniosku. Co jest mniej podobne do wow'a to wlasnie to wybiore -.-'


A może byś idioto sam sprawdził a nie bazował na wypowiedzi ludzi z forum które nigdy nie są w 100% obiektywne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 20 cze 2008, 13:16 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 13:16 
 
Icrom napisał(a):
Imo swiat swg bije cala reszte tandetnych swiatow w stylu miecz+tarcza, ale chce sprobowac czegos innego.
Dojdzcie do jednego wniosku. Co jest mniej podobne do wow'a to wlasnie to wybiore -.-'


Mnie nie wciągnął, może dlatego że nie grałem jak gra wyszła, tylko co najmniej dwa lata później, z podobno sporo w tym czasie schrzanili.
Imo jeśli wyjdzie stargate worlds, to też pobije światem i założeniami wiele morpgów a na pewno tabula rasa :) O ile go nie schrzanią (tak jak zrobili to z innym tytułem filmowym lotro ) :)
Ja gram w aoc jestem bardzo zadowolony, jeśli mnie znudzi to przesiądę się do vana albo wrócę do eq2, ale who ominę szerokim łukiem :) Bo skoro wow mi się nie podobał to who na pewno mi się nie spodoba.

ps -> Shadhun niepokój społeczny to chyba Twoje drugie imię :)
Masz strasznie dużo kompleksów, skoro obrażasz innych, pewnie ciężkie dzieciństwo miałeś :)


_________________
no more wow...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 13:35 
 
Czemu Cie interesuje czy mi jajka obrosly?

EDIT: Nie pracuje na pelen etat wiec 50$ to sa dla mnie pieniadze, ktorych nie chce wyrzucic w bloto. Mimo ze zapoznalem sie juz z grami chce poznac opinie innych ludzi i powinienes sie tego domyslic


Ostatnio edytowano 20 cze 2008, 13:39 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 13:38 
 
Icrom napisał(a):
Czemu Cie interesuje czy mi jajka obrosly?


rotfl :P


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 14:19 
 
Mendol napisał(a):
powiedzial ociec, ktory nie gral ani w aoc ani w warhammera ;-pp


Powiedzial ociec, ktory pogrywa ostatnio w AoC i gral 2 miesiace w bete WHO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 14:23 
 
ostatnio pogrywa? nikt cie nie widzial :-)
anyway masz racje. aoc nie nadaje sie do grania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 14:24 
 
Bo nie mam ochoty gonic nikog z lvlami tylko biegalem dla sprawdzenia o co lotto. Anyway sucks fat cocks. Na szczescie to nie moje konto :<

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 14:59 
 
Mendol napisał(a):
ostatnio pogrywa? nikt cie nie widzial :-)
anyway masz racje. aoc nie nadaje sie do grania.


nadaje, nadaje tylko do grania :) wow i who nie nadaje się do grania :)


_________________
no more wow...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 15:15 
 
Oyciec - jaki jest Twoj ulubiony mmorpg?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2008, 15:15 
 
Ale mniej nerwowo prosilbym...


Czemu Cie interesuje czy mi jajka obrosly?

Sig material.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.