mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:25 
Cytuj  
Zapisy ruszyly na CB chwile temu :)

Opis:
Cytuj:
Gra z gatunku MMO stworzona w oparciu o znany serial telewizyjny Gwiezdne Wrota z Richardem Deanem Andersonem w jednej z głównych ról. Za jej powstanie i rozwój odpowiada studio Cheyenne Mountain Entertainment, zatrudniające ludzi, którzy brali udział przy tworzeniu m.in. takich gier jak: Shadow of Yserbius, Shadowbane, City of Villains i The Matrix Online.

Świat gry odpowiada temu, który przedstawia seria telewizyjna, czyli mamy przełom XX/XXI wieku, a w przestrzeni kosmicznej trwa walka o wpływy pomiędzy poszczególnymi Władcami Systemów i rasą Tok'ra oraz Asgard i Replikatorami. Zasadniczo w Stargate Worlds autorzy podzielili dostępne dla grających rasy na dwie główne frakcje. Pierwsze, zrzeszające m.in. Ludzi ze Stargate Union, Asgard i Wolnych Jaffa, pełni rolę dobrej strony. Drugie, tzn. Ludzie z organizacji Opcore, Goa'Uld oraz Kontrolowani Jaffa, to ta „zła” strona. Ponadto pojawią się też inni przedstawiciele kosmosu w roli NPC’ów, na przykład rasa Nox, Furlings czy Unas i Replikatory. Z dostępnych klas postaci wymienić należy chociażby naukowców, archeologów, żołnierzy i komandosów.

Podstawą zabawy w Stargate Worlds są przeróżne wyprawy kilkuosobowych zespołów graczy, inspirowane wypadami oddziałów żołnierzy w serialu telewizyjnym. Również, podobnie jak tam, na misje wyruszamy przechodząc przez Gwiezdne Wrota. Za każdym razem przenosząc się przez nie wkraczamy do sporych rozmiarów obszarów typu „instance” generowanych na potrzeby naszej grupy. Przedstawiają one powierzchnie nieznanych planet i księżyców, wnętrza okrętów kosmicznych, jak również wycinki przestrzeni kosmicznej istotnej dla wykonywanego zadania. Rzecz jasna, poza samymi instance’ami gra oferuje również ogromny, stały świat do przemierzenia. Warto nadmienić, iż znajdziemy w nim znane z ekranów lokacje, jak choćby bazę NORAD-u, gdzie znajdują się ziemskie wrota.

Stargate Worlds oferuje zarówno walkę z NPC’ami, czyli popularne PvE, jak i z żywymi graczami, tj. PvP. Potyczki mają charakter zręcznościowy. Bohaterowie posługują się całą gamą współczesnego ziemskiego uzbrojenia oraz pozaziemskich gadżetów, muszą także wykorzystywać elementy otoczenia i na przykład kucać i chować się za czymś.

Użytkownicy tytułu mogą łączyć się w wieloosobowe gildie (nawet 500 osób), które podobnie jak np. w EverQuest, stopniowo awansują na wyższe poziomy, co przekłada się na przeróżne udogodnienia dla ich członków. Otworem stają też różnorodne aktywności, takie jak wytwarzanie wszelakiego rodzaju przedmiotów lub handel.


Strona:
http://www.stargateworlds.com/

Zapisy na Bete:

https://register.stargateworlds.com/Registration/

Screens:
http://community.stargateworlds.com/gallery/

Video:


http://www.youtube.com/watch?v=ZD-3MFwgDTk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=6FvbfuQDl7U&feature=related


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:47 
Cytuj  
przed chwilą? huh, o ile dobrze pamiętam to już w tamtym tygodniu się zapisywałem


_________________
Obrazek

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:52 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
przed chwilą? huh, o ile dobrze pamiętam to już w tamtym tygodniu się zapisywałem


nie powiedzialem przed chwila...tylko chwile temu, ja tez juz sie dawno zapisalem w sumie to od 2006 jestem na forum tam i w 2 dniu zapisow sie zapisałem :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 11:49 
Cytuj  
Moze to jest bardzoej z gatunku plotek i planow, ale na razie z tego co sie orientuje SGW jest w fazie Alpha, a dostęp do gry maja osoby "bliskie" devsom (Moderatorzy Forum itd). Ale beta ma ruszyć lada dzień (Podobno miała ruszyć w piątek poprzedni ale sa opóźnienia).

Słyszałem tez (z dość wiarygodnego źródła) ze Polscy Moderatorzy forum SGW (tak! mamy na oficjalnym forum SGW swój narodowy board!) dostaną pare kont dla najbardziej aktywnych użytkowników forum i Irca :)

Forum jest na oficjalnej stronie a tu sa dane irca:

Serwery:
us.SGWirc.com - Stany Zjednoczone
au.SGWirc.com - Australia
eu.SGWirc.com – Europa

Kanał:
#stargate-worlds.pl


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 15:05 
Cytuj  
A to i ja sobie wejde, jako ze swiat SG jest mi duchowo bliski :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2008, 14:58 
Cytuj  
http://www.tentonhammer.com/node/39080

Warto obadac filmik :) Zajebiscie podoba mi sie to co zrobili z UI :)))


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 14:45 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
http://www.tentonhammer.com/node/39080

Warto obadac filmik :) Zajebiscie podoba mi sie to co zrobili z UI :)))


widziałem trailery na www.gametrailers.com i też powiem że zapowiada się bardzo fajnie - nawet podobało mi się jak moob uciekał i chował się przed atakującym :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 16:28 
Cytuj  
200 beta miejsc do wygrania na mmolecule.com


Jak w temacie: Wystarczy sie zarejestrować ,zapisać się do konkursu, który znajduje się pod tym linkiem http://www.mmolecule.com/contestsignup.aspx


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
Czyżby cb ruszały ?? Ciekawe czy naprawdę się rozpoczną :P

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43224


_________________
no more wow...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:21 
Cytuj  
CB rusza 15 października.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 4.06.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 18:07 
Cytuj  
dostałem keya :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 19:16 
Cytuj  
bedzie pvp?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 19:20 
Cytuj  
Mendol PvP masz w WAR :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 19:27 
Cytuj  
zabol zadalem konkretne pytanie. nie znasz odpowiedzi to nie smiec tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 19:46 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bedzie pvp?

Bedzie. W jakims tam dodatku. Goa'Uld, replikatory etc vs reszta.

Chociaz powiem szczerze ze w przypadku SGW PvP jest akuart najmniej wazne ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 19:56 
Cytuj  
no prosze cie.
kolejny pve crap? ile mozna to ciagnac.
czekam na house mmo, dexter mmo, bsg mmo ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 20:01 
Cytuj  
fail

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 20:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no prosze cie.
kolejny pve crap? ile mozna to ciagnac.
czekam na house mmo, dexter mmo, bsg mmo ;-p

No coz, jako fanatyk SG, dla mnie sie liczy sam fakt ze bede mogl poczytac story z SG, wejsc do lokacji z SG, i byc archeologiem :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 21:32 
Cytuj  
nu a ja z checia wlozylbym ci twoje odkrycia w pewne miejsce w miedzyczasie :-)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2008, 09:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nu a ja z checia wlozylbym ci twoje odkrycia w pewne miejsce w miedzyczasie :-)


Mendol, jak bedziesz mial cos wreszcie ciekawego do powiedzenia na JAKIKOLWIEK temat , to prosze, zaloz na ogolnym topic o tym boldem, to bedzie swiatowe wydarzenie. SG jest klimatyczne i bedzie fajnym lotro podobnym tworem ( oby lepszym ... tak troszeczke).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.